Tyrimai

Jaunų vaikų vaizdinės atminties tyrimas

9.6   (2 atsiliepimai)
Jaunų vaikų vaizdinės atminties tyrimas 1 puslapis
Jaunų vaikų vaizdinės atminties tyrimas 2 puslapis
Jaunų vaikų vaizdinės atminties tyrimas 3 puslapis
Jaunų vaikų vaizdinės atminties tyrimas 4 puslapis
Jaunų vaikų vaizdinės atminties tyrimas 5 puslapis
Jaunų vaikų vaizdinės atminties tyrimas 6 puslapis
Jaunų vaikų vaizdinės atminties tyrimas 7 puslapis
Jaunų vaikų vaizdinės atminties tyrimas 8 puslapis
Jaunų vaikų vaizdinės atminties tyrimas 9 puslapis
Jaunų vaikų vaizdinės atminties tyrimas 10 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

Atmintis yra vienas iš psichikos procesų, kurių dėka mes suvokiam save kaip egzistuojančius laiko tėkmėje, ryšyje su praeitim, dabartim ir ateitim. Atmintis apibūdinama kaip gebėjimas įsiminti, išsaugoti ir atgaminti bei panaudoti patyrimo teoriją.
Platonas teigė, jog mintys ir jausmai atmintyje palieka antspaudus, panašiai kaip paliekami įspaudai vaško lentelėje, o informacija – lentelėje parašyti rašmenys.
Vaiko vystymosi procese atminties vaidmuo yra didžiulis. Įpročių įgijimas, sugebėjimų, įgūdžių, žinių apie aplinkinį pasaulį ir save suvokimas – visa tai susiję su atmintimi.
Jau nuo gimimo pas vaiką vystosi atmintis (eksperimentas su 3-6 mėn. kūdikiai. Jiems prie kojos per virvutę pririšdavo žaislą. Kai jie judina koją, juda žaislas. Praėjus 3-7 dienoms, vaikai pamatę tyrėją, pradėdavo judinti koją, prisimindami žaislo judėjimą. Rovee – Collier, 1997).
• 6 mėn. vaikas – dvi savaites.
Augantys vaikai išmoksta prisiminti daug įvairiausių dalykų. Nuo pat savo gyvenimo pradžios vaikas pradeda pažinti aplinką, daiktus, garsus įsiminimas. Vėliau išmokti ir atsiminti reikia dar daugiau, bet vaikams tai nėra sudėtinga, daugelį dalykų – svetimas kalbas, melodijas, įdomius faktus – vaikai įsimena labai greitai ir prisimena ilgiau nei suaugusieji.
Mokėdamas įsiminti, vaikas mokosi turėti tikslą – įsiminti – prisiminti, kurio siekdamas, turi atitinkamai dirbti su medžiaga. Jis pradeda suprasti, kad norint medžiagą įsiminti, reikia ją kartoti, lyginti ir pan.. Taip ugdomi valingi vaikų atminties procesai. Be atminties vaikas neįgis visuomeninės patirties, neįmanomi platesni jo ryšiai su aplinka, negalima ir jo veikla.
Vaikų gebėjimas įsiminti ir atsiminti sparčiai vystosi ikimokykliniame amžiuje. Ikimokykliniame amžiuje žmonės, įvykiai įsimenami gana ilgam laikui. (V. Muchina „Vaiko psichologija“, psl. 223).
Bendri atminties tyrimai rodo, kad vaikai gali ilgą laiką atgaminti tikslią informaciją po įvykio. Vaikai geriau prisimena tuos įvykius, apie kuriuos jie jau buvo klausiami (bet tik pusė vaikų prisiminė šiuos įvykius po 6-12 mėn.. pertraukos).
Prisiminimai po laiko tarpo:
◦ Po 7 dienų po įvykio vaikai tiksliai gali atsiminti 93% informacijos (kaip ir suaugę).
◦ Po 2 metų – 80%...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 2014 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Lygis
Universitetinis
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
10 psl., (2014 ž.)
Darbo duomenys
  • Kognityvinės psichologijos tyrimas
  • 10 psl., (2014 ž.)
  • Word failas 136 KB
  • Lygis: Universitetinis
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį tyrimą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt