Pagalba

Norėdami atsisiųsti rašto darbą galėsite atsiskaityti per elektroninę bankininkystę, grynais pinigais numatytose prekybos vietose, SMS žinutėmis arba galite gauti jį nemokamai (sužinoti daugiau).

Atsidarykite norimą darbą ir apačioje po skyreliu "Detali informacija" rasite mygtuką "Peržiūrėti darbą".

Dovanų kodo įvedimas

Spustelkite po juo esančią nuorodą "Turi dovanų kodą? Spausk čia" ir įveskite el. paštu gautą dovanų kodą į atsidariusį langą. Darbas bus jums atsiųstas el. paštu, o jūs būsite nukreiptas į rašto darbo parsisiuntimą.

Dovanų kodas negali būti panaudotas potemėms parsisiųsti.

Pirmiausia rekomenduojame patikrinti ar teisingai įvedėte dovanų kodą.

Dovanų kodas galioja 30 d. nuo Jūsų įkelto darbo patvirtinimo, jei dovanų kodo panaudoti visgi nespėjote - kviečiame įkelti naują darbą į puslapį ir gauti naują dovanų kodą už įkėlimą.

Po sėkmingo apmokėjimo užsakymas visada išsiunčiamas. Viena dažniausių priežasčių gali būti ta, jog laiškas su užsakymu papuolė į Promotions arba SPAM skiltį. Patikrinkite abi šias skiltis. Jei laiško ten neradote, kreipkitės Kontaktų skiltyje pateiktais kontaktais.

SPAM / Promotions skiltys

Kitas galimas variantas - neteisingai įvedėte el. paštą po apmokėjimo ir darbas nukeliavo kitur. Tokiu atveju susisiekite su mumis, o mes patikrinę informaciją persiųsime darbą jums.

Jei apmokėjote SMS žinute, dažnai pasitaikantis atvejis yra tas, kad jums neužteko sąskaitos likučio, įsitikinkite ar sąskaitos telefone turėjote pakankamai apmokėjimui.

Dovanų kodą galite panaudoti visiems darbams išskyrus potemes. Potemėms nėra taikomos nuolaidos krepšelyje, taip pat, nėra galimybės įsigyti potemių už dovanų kodą.

Dovanų kodas galioja 30 d. nuo jo gavimo be galimybės jį prasitęsti.

Taip, tokia galimybė yra. Norėdami gauti rašto darbą nemokamai, turėsi įkelti savo paties ruoštą mokslo darbą. Kiekvienas darbas yra kruopščiai patikrinamas, todėl įkelkite tik kokybiškus ir anksčiau internete nepublikuotus mokslo darbus.

Gavimo laikas priklauso nuo to, kokį apmokėjimo būdą pasirinkote. Greičiausias būdas gauti norimą rašto darbą yra elektroninė bankininkystė (per kelias minutes) arba SMS žinutės (per keletą sekundžių). Atsiskaitymas grynais gali užtrukti ilgiausiai (apie 1h-12h).

SMS įmokų surinkimo paslauga papildomai apmokestinama mobiliojo ryšio operatorių ir banko, todėl tokios įmokos komisiniai gali siekti net iki 50%.

Taip galėjo nutikti dėl to, jog Jūsų kompiuterio programinė įranga yra per sena. Tam, kad išspręsti šią problemą, reiktų atsinaujinti Microsoft Office programinę įrangą arba susirasti internete nemokamų dokumentų konvertavimo sistemų, kurios automatiškai pakeis dokumento formatą į Jums reikiamą.

Dažniausiai visi rašto darbai būna patikrinti per 24 valandas, tačiau kai kada gali užtrukti iki 72 valandų. Norėdamas paspartinti patikrinimą, įkelk daugiau darbų, tokiu būdu tavo darbai bus patikrinti pirmiausiai.

Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.