Daugiau...

Testai

Testai - tai viena iš daugelio priemonių, skirtų patikrinti moksleivių ir studentų žinias tam tikromis temomis. Testai dažniausiai suformuojami pagal tam tikrą temą ir pateikiami egzamino arba kontrolinio darbo metu. Šioje skiltyje rasite įvairiomis temomis parengtus išsamius testus, skirtus pagilinti savo žinias tam tikromis temomis arba pasisemti idėjų kuriant savo testus.

Testai online

Ar kada nors gyvenime teko atlikinėti testus? Net neabejojame, kad teko. Todėl tikriausiai nė nereikia abejoti, kad žinote, jog testas – tai standartinių užduočių rinkinys, dažniausiai skirtas patikrinti turimas žinias arba surinkti aktualią informaciją.

Testų gali pasitaikyti visur: tiek mokykloje, tiek universitete, tiek darbe ar net kasdienėje aplinkoje. Testų funkcionalumas leidžia įtraukti žmones bet kokioje gyvenimiškoje situacijoje, taip siekiant išsiaiškinti jų požiūrį, mintis, žinias. Viskas priklauso nuo testo temos bei testo atlikimo tikslo.

Vis dėlto, dažniausiai, kai kalbama apie testus, daugelis mintyse prisimena mokyklą arba universitetą. Būtent šiose mokymosi įstaigose testai yra naudojami dažniausiai. Testai tokiu atveju naudojami kontroliniams uždaviniams, egzaminams, kuriuose pateikiami tiek uždari, tiek atviri klausimai.

Kad ir su kokiu testu tektų susidurti, dažniausiai jį atlikinėjantiems, aktualūs testo atsakymai. Jeigu tai yra mokyklinis kontrolinis testas arba universitetinis testas, tenka nemažai pasukti galvą, kaip siekiant geresnio pažymio, į klausimus galima atsakyti teisingai.

Tam paprastai į pagalbą ateina internetas, kuriame mokiniai bando sužinoti, kokie gali būti kontrolinio atsakymai. Taip pat būna ir atvejų, kai internete būna sukelti testo klausimai ir atsakymai konkrečia tema. Tai reiškia, kad atlikus testus, kai kurie žmonės nesibodi pasidalinti ir taip pagelbėti kitiems bandant pasikartoti tam tikra tema ar sužinoti testo specifiką, kad jį atlikinėti būtų lengviau.

Žinoma