Daugiau...

Tyrimai

Tyrimai - tai išsamūs analizuojamieji darbai, kurie naudojami įvairiose mokslo arba visuomenės gyvenimo srityse. Tyrimai dažniausiai ruošiami įvairiomis temomis ir skirstomi pagal specifiką. Tai tyrimus leidžia pritaikyti individualiems atvejams, kuriuose pagal teorines žinias tiriami objektai. Šioje skiltyje galite rasti įvairaus pobūdžio ir specifikos tyrimų.

Tyrimai referatai

Tyrimas – tai yra tiriamasis ir aiškinamasis darbas, kuriame atsispindi nagrinėto objekto ar proceso rezultatai, svarbiausios įžvalgos apie jį. Paprastai tyrimai turi savo kryptis, kaip: analitiniai, atvejo, stebėjimo ar kt. tyrimai. Tai reiškia, kad kiekvienas tiriamas objektas atspindi tyrimo temą, eigą ir prasmę, t.y., kaip įvardijamas tyrimas.

Žinoma, labai dažnai tyrimai svarbūs būna mokyklose, universitetuose, kuriuose mokiniams ir studentams tenka tirti aktualius objektus pagal temas, kuriomis mokomasi tuo metu. Tai reiškia, kad mokiniai ir studentai jau pakankamai anksti pradeda rašyti tiriamuosius darbus bei netgi juos nagrinėti. Kam to reikia? Gilesniam suvokimui.

Kiekvienas atliekamas tyrimas gilina suvokimą ir žinias tam tikromis temomis. Todėl net ir nemokant rašyti ar atlikti tyrimo, verta išsiaiškinti, kaip atlikti tyrimą, kas sudaro tiriamąjį darbą ir pan. Tai yra pirmasis žingsnis atliekant išsamų ir kokybišką darbą, kuris padės ne tik asmeninių galimybių plėtimo atveju, bet taip pat bus naudingas kitiems, kai bus pristatomas.

Kai atliekamas tyrimas, svarbus detalesnis nagrinėjimas. Rašto darbe pristatoma tema, paaiškinama metodika, atliekami praktiniai uždaviniai bei remiantis teorija, aprašomos tyrimo įžvalgos. Tai klasikiniai tiriamieji darbai. Vis dėlto, būna ir sudėtingesnių, tęstinių tiriamųjų darbų, kurie prisideda prie ne tik geresnio objekto suvokimo, tačiau vieną dieną gali pakeisti pasaulį. Juose paliekama vietos gilesnėms įžvalgoms, komentarams.

Nepaisant to, tiriamieji darbai dažnai atsiranda internete, kaip pavyzdinė, papildoma priemonė tiems, kas svarsto, kaip atlikti tyrimą arba kaip rašyti tiriamąjį darbą. Matomi pavyzdiniai tiriamieji darbai padeda geriau įsisavinti ir suprasti rašto darbo specifiką. Tokių rašto darbų galite rasti ir šiame puslapyje.

Nemoku.lt ieškodami pagal raktinius paieškos žodžius arba aktualias temas, galite rasti sau reikalingus rašto darbus – tyrimus, recenzijas, kursinius, bakalauro ir kt. rašto darbus. Kalbant apie tyrimus, puslapyje jų patalpinta tiek, kad tikėtina, jog itin lengvai rasite jums reikalingą temą.

Svarbiausia, kad kiekvienas tyrimas arba kitokio tipo rašto darbas šiame puslapyje yra patikrintas bei patvirtintas moderatorių. Tai reiškia, kad tyrimus ir kitus rašto darbus galite drąsiai naudoti mokslams arba asmeniniams poreikiams, savišvietai.

Svarbu paminėti ir tai, kad siųsdamiesi tyrimus, galite juos ne tik atsisiųsti online, bet taip pat ir įkelti į sistemą. Tokiu būdu prisidėsite prie svetainėje esančio tyrimų ar kitų rašto darbų asortimento bei gausite nemokamų parsisiuntimų, su kuriais rašto darbus ateityje, prireikus galėsite siųstis nemokamai.

Naujausi rašto darbai

Ieškinio teismui pavyzdys

Ieškinio teismui pavyzdys Teisė Peržiūrėti darbą

Puslaidininkiai prietaisai ir jų taikymas

Puslaidininkiai prietaisai ir jų taikymas Fizika Peržiūrėti darbą

Dykumos ir pusdykumės

Dykumos ir pusdykumės Geografija Peržiūrėti darbą

Grėsmė demokratinei valstybei ir nacionalinio saugumo užtikrinimas (skaidrės)

Grėsmė demokratinei valstybei ir nacionalinio saugumo užtikrinimas (skaidrės) Istorija Peržiūrėti darbą

Lietuva dainų šalis

Lietuva dainų šalis Muzika Peržiūrėti darbą

„Skerdžius“ svarbiausios mintys iš 1-6 skyrių

„Skerdžius“ svarbiausios mintys iš 1-6 skyrių Lietuvių kalba Peržiūrėti darbą

Kaip atsiskleidžia žmogus moralinio išbandymo metu?

Kaip atsiskleidžia žmogus moralinio išbandymo metu? Lietuvių kalba Peržiūrėti darbą

Lietuvos Nepriklausomybės Akto signatarai (skaidrės)

Lietuvos Nepriklausomybės Akto signatarai (skaidrės) Istorija Peržiūrėti darbą

Sieros rūgšties gamyba Lietuvoje ir jos naudojimas

Sieros rūgšties gamyba Lietuvoje ir jos naudojimas Chemija Peržiūrėti darbą

Referatas apie tankį

Referatas apie tankį Fizika Peržiūrėti darbą

Visiting neighbouring countries

Visiting neighbouring countries Anglų kalba Peržiūrėti darbą

Jurgio Savickio „Ad Astra“ aprašymas

Jurgio Savickio „Ad Astra“ aprašymas Lietuvių kalba Peržiūrėti darbą
Rodyti daugiau