Privatumo ir naudojimosi taisyklės

1. Bendrosios nuostatos
1. 4MARK, UAB, įm. k. 302985382, adresu S. Stanevičiaus g. 8-11, LT-07128 Vilnius, tel. nr. +37068586980, (toliau - mes) suteikiame Jums galimybę naudotis tinklalapiu www.nemoku.lt (toliau - Tinklalapis). Tinklapio turinį sudaro mokami ir nemokami rašto darbai. Tinklapio turinys yra prieinamas kiekvienam asmeniui ir gali būti naudojamas tik jo privatiems tikslams, vadovaujantis šiomis Taisyklėmis.

2. Autorinės teisės
1. Tinklapio turinį sudaro lankytojų laisva valia atsiųsti rašto darbai. Siųsdamas darbą lankytojas patvirtina, jog visos autorinės teisės į rašto darbą priklauso būtent jam. Ir šias teises nuo išsiuntimo momento, siuntėjas perduoda 4Mark, UAB neatlygintinai.
2. Tuo atveju, jei patalpinate Tinklalapyje tam tikrą informaciją (komentarus, nuomones, nuotraukas, video ar kitą informaciją), Jūs tuo pačiu suteikiate mums neišimtinę, visur ir visam laikui galiojančią teisę šį turinį bet kokiu būdu naudoti, kopijuoti, padaryti jį viešai prieinamu ar išimti iš Tinklalapio.
3. Mes pasiliekame visas autorines teises ir kitas nuosavybės teises į bet kokį Tinklalapio Turinį, Tinklalapio dizainą (layout) ir naudojamą programinę įrangą ir turinio valdymo sistemą.
4. Tinklapyje nemoku.lt esantys prekių ir paslaugų ženklai priklauso šių prekių/paslaugų savininkams.
5. Jeigu svetainėje radote rašto darbą ar kitokio tipo turinį, kurio autorinės teisės priklauso jums ir nenorite, jog jis būtų publikuojamas svetainėje, prašome mus apie tai informuoti elektroniniu paštu: info@4mark.lt . Kartu prašome pateikti dokumentus įrodančius jūsų, kaip darbo kūrėjo, autorystę kartu su asmens tapatybę įrodančiu dokumentu.
6. Nemoku.lt tinklapyje esantį Turinį draudžiama cituoti ar kitaip platinti kituose Tinklalapiuose ar informacijos šaltiniuose be mūsų sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nemoku.lt nurodyti kaip šaltinį, kartu su URL nuoroda (https://nemoku.lt/).
7. Draudžiama keisti arba šalinti iš Turinio informaciją apie autorines teises, prekinius ženklus ar patentus.

3. Tinklapio privatumo nuostabos
1. Mes nerenkame ir nesaugome Tinklapio lankytojų asmens duomenų.
2. Tinklalapyje naudojami slapukai (angl. Cookies) yra naudojami Tinklalapio lankomumo ir populiarumo tikslais. Slapukų naudojimas neleidžia nustatyti Jūsų asmens tapatybės. Mes turime teisę perduoti anonimišką statistinę informaciją tretiesiems asmenims. Jūs turite teisę blokuoti slapukų naudojimą savo interneto naršyklėje.

4. Draudimai
1. Laisvė reikšti įsitikinimus ir talpinti informaciją Tinklalapyje yra nesuderinama su tokiais veiksmais kaip tautinės, rasinės, religinės ar socialinės neapykantos, prievartos bei diskriminacijos kurstymu, šmeižtu ir dezinformacija. Tokią informaciją Tinklapyje talpinti yra griežtai draudžiama.
2. Tinklalapio vartotojams draudžiama talpinti bet kokio pobūdžio informaciją, kuri pažeidžia kitų asmenų orumą, garbę, teisę į privatumą, nuosavybės teisę bei kitas konstitucines asmens teises. Taip pat draudžiama talpinti informaciją, kurios skleidimas prieštarauja Lietuvos Respublikos teisės aktams.
3. Draudžiama talpinti nuorodą į Tinklalapį tokiuose tinklalapiuose, kuriuose esanti informacija kursto prievartą, diskriminaciją ar kitą nusikalstamą veiklą.
4. Vartotojams yra draudžiama kenkti Tinklalapio sklandžiam veikimui bei trukdyti kitiems juo naudotis.

5. Garantijos atsakomybė
1. Mes stengiamės užtikrinti sklandų Tinklalapio veikimą, tačiau nesuteikiame vartotojams jokių garantijų dėl Tinklalapio nepertraukiamo funkcionavimo ir nuolatinio prieinamumo. Mes pasiliekame teisę bet kada be išankstinio įspėjimo apriboti arba nutraukti Tinklalapio ar tam tikros jo dalies veikimą.
2. Mes neatsakome už Tinklalapio Turinyje galinčius pasitaikyti netikslumus ar kitokias klaidas. Mes galime atlikti pakeitimus ar pataisymus bet kuriuo metu.
3. Mes neatsakome už vartotojų komentarų turinį ir pasiliekame teisę jį redaguoti, kai yra pažeidžiamos šios Taisykles ar teisės aktai. Taip pat, mes turime teisę vienašališkai, be išankstinio įspėjimo bet kuriuo metu šalinti Tinklalapyje patalpintus vartotojų komentarus.
4. Naudodami Tinklalapį Jūs sutinkate ir pripažįstate, kad bet koks Tinklalapio Turinys, kurį Jūs skaitote ar parsisiunčiate, yra išimtinai pasirinktas Jūsų nuožiūra bei rizika, ir tik Jūs atsakote už dėl to patirtą žalą.
5. Tiek, kiek leidžia imperatyvios įstatymų normos, mes neatsakome už bet kokius tiesioginius ir/ar netiesioginius nuostolius, kuriuos gali patirti vartotojai ar tretieji asmenys dėl Tinklapyje pateikiamo Turinio, dėl Tinklalapio veikimo sutrikimų ar trečiųjų asmenų Tinklalapyje patalpintos informacijos teisingumo bei teisėtumo.
6. Mes neatsakome už Tinklalapyje pateikiamos kitų juridinių ar fizinių asmenų produktų, paslaugų ar politinės reklamos teisingumą, tų produktų ir paslaugų kokybę ir už padarinius, atsirandančius dėl pasinaudojimo ar nepasinaudojimo jų reklama.
7. Tais atvejais, kai Tinklalapyje yra patalpintos nuorodos į kitus tinklalapius, mes neatsakome už juose pateiktos informacijos turinį, tokių tinklalapių neprižiūrime, jų neatstovaujame ir nekontroliuojame.
8. Mes neprisiimame atsakomybės už kitų asmenų šių Taisyklių IV straipsnio 1-3 punktuose nurodytos informacijos ar nuorodų patalpinimą Tinklalapyje bei dėl to kilusią bet kokią žalą.

6. Kita
1. Mes turime teisę be išankstinio perspėjimo šalinti vartotojų įkeltą ir šias Taisykles, trečiųjų asmenų teisėtus interesus ar Lietuvos Respublikos teisės aktus pažeidžiančią informaciją.
2. Esant Lietuvos Respublikos teisės aktų pažeidimo požymiams ar teisėtiems teisėsaugos institucijų reikalavimams, mes perduodame visą turimą informaciją apie vartotoją atitinkamoms teisėsaugos institucijoms.
3. Mes pasiliekame sau teisę bet kada ir be be išankstinio perspėjimo šias taisykles keisti ir/ar redaguoti.
4. Taisyklėms yra taikoma Lietuvos Respublikos teisė.
5. Visus pageidavimus, klausimus, pasiūlymus ar skundus prašome rašyti elektroniniu paštu - info@4mark.lt.
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.