Daugiau...

Uždaviniai

Uždaviniai - tai teorinėms žinioms patikrinti skirti pratimai, kurie gali reikalauti teorinio arba praktinio pagrindimo. Uždaviniai gali būti įvairaus pobūdžio ir specifikos, pritaikyti pagal analizuojamą temą. Uždaviniai dažnai būna įvairaus sunkumo, taigi reikalauja pasiruošimo. Šioje skiltyje galite rasti uždavinius įvairiomis temomis.

Uždavinių atsakymai

Uždaviniai – tai yra įvairios, žinias tikrinančios arba lavinančios užduotys, kurios atliekamos remiantis teorinėmis žiniomis. Kitaip tariant, uždaviniai – tai sąmoningas teorijos pritaikymas, sprendžiant pateiktus atvejus ar problemas, o kartais reikalaujantis net ir praktinio pagrindimo, išsamių įžvalgų.

Uždavinių atlikimas įprastai labai populiarus mokyklose bei universitetuose. Rečiau uždaviniai taikomi kitur, kaip, pavyzdžiui, darbe. Pastaruoju paminetu atveju, uždaviniai nebent svarbūs minimaliam žinių patikrinimui, kai darbo praktikoje tenka naudotis teorinėmis žiniomis, kol, tuo tarpu, mokyklose arba universitetuose uždaviniai yra labai reikšmingi tiek pažymiui, tiek gilesniam nagrinėjamų temų suvokimui, geresniam teorijos įsisavinimui.

Pavyzdžiui, mokyklose dažniausiai sprendžiamos tiksliųjų mokslų, kaip, pavyzdžiui, matematikos užduotys, kurias sudaro uždaviniai su trupmenomis, lygtimis, loginiais klausimais ir kt. Tokios užduotys dažniausiai verčia mokinius geriau ir nuodugniau pagalvoti, išnaudoti savo suformuoto mąstymo potencialą, gretinant jį su jau turimomis teorinėmis žiniomis arba tomis, kurių dar reikėtų įgyti. Taigi, mokiniams kartais tenka pasistengti, kad užduočių atsakymai būtų teisingi ir verti to gero pažymio, kurį gauti – apsimoka.

Taigi, labai dažnai mokiniai tam, kad pasiruoštų galimoms užduotims, patikrinimams, kontroliniams ar egzaminams, inensyviai internete bando surasti, kur būtų talpinami uždaviniai su atsakymais. Tokiuose puslapiuose jie bando surinkti reikiamą informaciją bei kartotis tam, kad būtų galima gauti papildomos informacijos, kurios vadovėliuose įprastai nebūna pernelyg daug. Todėl ruoštis įvairiems atsiskaitymams kartais lengviau surandant informaciją internete, net jeigu informacija jau apdorota, t.y. uždaviniai su atsakymais.

Džiugu pranešti, kad nemoku.lt yra kaip tik tokia vieta, kur rasite tokius rašto darbus, kaip: uždaviniai su atsakymais, referatai, rašiniai ir kt. Šiame puslapyje rasite išsamią duomenų bazę, kurioje kiekvienos kategorijos rašto darbas turi šimtus, o gal net ir tūkstančius atitikmenų, pagal kurių temas labai lengvai išsirinksite jums reikalingą rašto darbą.

Pavyzdžiui, ieškodami matematinių uždavinių, galite naudoti paieškos raktažodžius, kaip „uždaviniai su trupmenomis“, o galbūt ieškote tokio rašto darbo, kaip „ket uždaviniai“? Paieškos sistema jums atrinks geriausius rašto darbų variantus, kurie jums gali būti naudingi.

Vis dėlto, užėjus į šį puslapį, išvydus rašto darbų gausą, jų norisi parsisiųsti daugiau. Šiuo atveju rekomenduojame ne vien siųstis, tačiau taip pat ir įkelti savo turimus rašto darbus įvairiausiomis temomis, nesvarbu, tai būtų rašinys, referatas ar kitokio tipo rašto darbas. Taip ne tik prisidėsite prie svetainėje esančių rašto darbų asortimento plėtimo, tačiau taip pat gausite nemokamų atsisiuntimų, kuriais pasinaudoję galėsite džiaugtis kitais jums reikalingais rašto darbais už dyką.

Rodyti daugiau