Rašiniai

Globalios kainų strategijos

10   (1 atsiliepimai)
Globalios kainų strategijos 1 puslapis
Globalios kainų strategijos 2 puslapis
Globalios kainų strategijos 3 puslapis
Globalios kainų strategijos 4 puslapis
Globalios kainų strategijos 5 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

Kadangi kainodara yra pagrindinė marketingo komplekso sudedamoji dalis, tai jos strategija turi būti suderinta su kitais komplekso elementais, t.y. su preke, paskirstymu ir rėmimu. Kainų politika - tai vienintelė globalaus marketingo komplekso dalis, kurioje greiti pasikeitimai tiesiogiai neįtakoja išlaidų kiekį.
Kainodaros politika yra vienas iš svarbiausių marketingo komplekso elementų, nors jos svarba dažnai lieka nesuprantama. Visi kiti komplekso elementai taip ar kitaip yra susieti su išlaidom. Vieninteliu įmonės pelno šaltiniu yra pajamos, kurių didį nusprendžia kainodaros politika.
Daugelis mažų (vidutinių) įmonių, kurios veikia vidinėje rinkoje, naudoja labai paprastą kainodaros strategiją, t.y. prie produkcijos ar paslaugų savikainos pridedamas pelno koeficientas. Tokios firmos dažnai turi problemas, kai išlaidos auga greičiau pardavimų arba kai konkurentai „numuša“ kainą. Tačiau pasaulinėje rinkoje kainodaros strategija yra daug sudėtingesnė, nes ją įtakuoja daugelis išorinių veiksnių, tokių kaip valiutos kursų svyravimai, kintanti infliacija, alternatyvių atsiskaitymo metodų naudojimas (lizingas, barteris ir pan.).
Apibendrintai, galima pasakyti, kad kainodaros strategiją sudaro pirminės produkcijos kainos nustatymas ir tolimesnis kainos reguliavimas.
Mažos ir vidutinės įmonės, įeinantis pirmą kartą į rinką kaip eksportuotojos ir turintys nereikšmingą informaciją apie tos rinkos aplinką, kurioje jai reikės dirbti, greičiausiai nustatys tokią kainą, kurį užtikrins įėjimo į rinką išlaidų padengimą. Įmonė privalo suprasti, kad išlaidų struktūra yra svarbus, tačiau ne vienintelis faktorius, padedantys nustatyti produkto kainą.
Kainodaros politika – tai svarbus strateginis ir taktinis konkurentų ginklas, kuris, palyginus su kitais globalinio marketingo komplekso elementais, lengvai valdomas ir nesusietas su didelėmis išlaidomis keičiant ir praktiškai taikant. Todėl kainodaros strategija ir praktika turi būti suderinti su kitais globalinio marketingo komplekso elementais.
Apibendrinta globalinio marketingo kainodaros struktūra pavaizduota 1 paveiksle.
1 pav. Globalinio marketingo kainodaros struktūra
Kaip matome iš 1 pav., faktoriai, įtakuojantys sprendimus susietus su globaline kainodara, suskirsto į dvi pagrindines grupes (vidinius ir išorinius veiksnius) ir keturias pogrupius (įmonės veiksniai, produkto veiksniai, aplinkos ir rinkos veiksniai).
2.1 Įmonės veiksniai
Globalinei kainodarai įtaka daro tokie veiksniai, kaip praeities ir esamoji...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 1171 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
5 psl., (1171 ž.)
Darbo duomenys
  • Rinkodaros rašinys
  • 5 psl., (1171 ž.)
  • Word failas 86 KB
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį rašinį
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt