Kad atsakyti į visus „Kaip“ ir „Kodėl“ labai svarbu suprasti, kuom yra iššauktas vienas ar kitas poelgis, matyti ir gerbti paslėptas poelgių ir žodžių prasmes, suprasti jausmus ir vaiko išgyvenimus.
Žaidimų terapija, tai gydymas – pedagoginė įtaka vaikams ir suaugusiems, kenčiantiems skirtingais emociniais sutrikimais, baimėmis neurozėmis ir t.t. Pagrinde skirtingos metodikos žaidimas pripažįstamas todėl, kad jis yra įtakojantis faktorius, asmenybės vystymuisi. Vienas iš pirmųjų žaidimus vaikų psichoterapijos praktikoje, kaip pagalbos metodą (1913m.) panaudojo L. Freudas, pradeda plačiau taikyti 40 – 50 metais. Žaidimų terapija įgyvendinama skirtingose teorinėse mokyklose ir kryptyse. Žaidimų terapijos skiriasi derektyvos laipsniais, žaidimų seansų dažnumu; žaidimas gali būti taikomas kaip individualaus veikimo būdas ir grupinės psichoterapijos tikslais. Efektas taipogi skiriasi praktikoje, tarpusavio santykiuose, kuriuos vaikai įgauna vaidybinių žaidimų metu. Taip pat taikoma pašalinti socialiniams ir psichiniams, neprisisadaptavimo tikslams, emociniams ir asmenybės sutrikimams paauglystėje ir jaunystėje. Efektyviu metodu pripažinti imitaciniai žaidimai: juose atliekamas vaidmuo atitinka tam idelalui, kurio žmogus siekia, ir tų elementų stoka, kurių jis nori atsikratyti. Žaidžamas stilius palaipsniui žmogui suteikia norimą charakterį. Žaidimų terapija taipogi efektyvi šeimos konfliktų korekcijose, padedant sutuoktiniams žaidimo forma išgyventi santykių priešpriešą.
ŽAIMŲ TERAPIJA VAIKAMS
Žaidimų terapija – tai savaime suprantamas būdas vaikų saviraiškai. Šia kalba jie gali pranešti mums, tai kas su jais nutiko, ir mes galėsime jiems padėti išklausant ir suprantant juos.
Mes taip mažai žinome apie sudėtingas vaikystės gudrybes. Vaikas gyvena savo asmeniniame pasaulyje ir nedaugelis suaugusiųjų jį nedaugelis supranta. Šiais laikais labai greitas gyvenimo būdas ir stresai, tad vaikui sunku nustatinėti artimus, patikimus santykius su suaugusiaisiais. Šie santykiai būtini, kad suteikti vaikui galimybę atsiverti jo vidiniam pasauliui. Vaikiai bendravimui suteikia vaizduotes ir emocijas, iš kurių jie „pina raštuotą savo asmenybę“. Ir tai, kokia kryptimi pradės vystytis tos emocijos ir galimybės, priklauso nuo jo reakcijos ir nuo to, kaip vaikas jaučiasi.
Todėl mes savo darbe darome išvadas, jog:
• Vaikai, tai ne maži suaugusieji,...
Šį darbą sudaro 2001 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!
★ Klientai rekomenduoja
Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?
Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!
Norint atsisiųsti šį darbą spausk ☞ Peržiūrėti darbą mygtuką!
Mūsų mokslo darbų bazėje yra daugybė įvairių mokslo darbų, todėl tikrai atrasi sau tinkamą!
Panašūs darbai
Kiti darbai
Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.
Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.
Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!