Referatai

Valstybės tarnybos garantijos

9.2   (2 atsiliepimai)
Valstybės tarnybos garantijos 1 puslapis
Valstybės tarnybos garantijos 2 puslapis
Valstybės tarnybos garantijos 3 puslapis
Valstybės tarnybos garantijos 4 puslapis
Valstybės tarnybos garantijos 5 puslapis
Valstybės tarnybos garantijos 6 puslapis
Valstybės tarnybos garantijos 7 puslapis
Valstybės tarnybos garantijos 8 puslapis
Valstybės tarnybos garantijos 9 puslapis
Valstybės tarnybos garantijos 10 puslapis
Valstybės tarnybos garantijos 11 puslapis
Valstybės tarnybos garantijos 12 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Aprašymas

Administracinė teisė.

Valstybės tarnautojų atostogos,
Atostogos dėl karjeros valstybės tarnautojo perkėlimo į kitas pareigas,
Valstybės socialinis draudimas, sveikatos draudimas ir pensijos,
Išeitinės išmokos ir kompensacijos,
Tarnybos stažas,
Kompensacijos muitinės mobiliųjų grupių pareigūnams, muitinės postų pareigūnams ir muitinės pareigūnams, atliekantiems operatyvinę veiklą ir (arba) ikiteisminį tyrimą,
Kitos garantijos,
Garantuojamas darbo užmokestis,
Garantuojamas einamos pareigos.

Ištrauka

Valstybės tarnybos įstatymas yra pagrindinis valstybės tarnautojų santykius reglamentuojantis teisės aktas. Siekiant veiksmingos valstybės tarnybos, sąmoningų valstybės tarnautojų, būtina išmanyti valstybės tarnybos veikimo principus, supažindinti valstybės tarnautojus su jų teisėmis ir pareigomis, pagrindinėmis įstatymo sąvokomis ir apibrėžimais, taip pat ir svarbiausiomis įstatymo lydimųjų aktų nuostatomis, jų poveikiu valstybės valdymui.
Valstybės tarnybą, kaip valstybės teisėsaugos instituciją, kurios darbuotojų socialinės garantijos turėtų būti prilyginamos kitų teisėsaugos institucijų darbautojų garantijoms. Priešingu atveju būtų pažeistas asmenų lygybės principas teikiant privilegijas dėl socialinės padėties.
Šiame darbe stengsiuosi apžvelgti Valstybės tarnybos garantijas, bei jas palyginti su Muitinės statute minimomis garantijomis, bei atrasti esminius tarp ju esančius skirtumus. Darbo atostogų rūšys ir jų bendra charakteristika. Atostogas dėl asmeninių aplinkybių, jų suteikimo ir valstybės tarnautojo statuso atkūrimo tvarką. Kitas valstybės tarnautojų socialinės garantijas: einamų pareigų ir vidutinio darbo užmokesčio palikimas valstybės tarnautojui nesant darbe dėl tam tikrų aplinkybių, socialinis, sveikatos draudimas ir kt.
VALSTYBĖS TARNAUTOJU ATOSTOGOS
Valstybės tarnautojų atostogų rūšis, minimalią trukmę, suteikimo ir mokėjimo už jas tvarką bei sąlygas nustato LR valstybės tarnybos ir kiti įstatymai. Muitinės pareigūnų darbo ir poilsio laiką bei darbo ir poilsio režimo ypatumus (taikant suminę darbo laiko apskaitą, nustatant nepertraukiamo poilsio trukmę ir kt.) nustato Muitinės departamento generalinis direktorius, vadovaudamasis Darbo kodeksu, įstatymais ir kitais teisės aktais.
Valstybės tarnautojui kasmet suteikiamos 28 kalendorinių dienų kasmetinės atostogos, o turinčiam didesnį kaip penkerių metų tarnybos stažą, už kiekvienų paskesnių trejų metų tarnybos stažą suteikiamos papildomos 3 kalendorinės dienos kasmetinių atostogų, tačiau bendra kasmetinių atostogų trukmė negali būti ilgesnė kaip 42 kalendorinės dienos, Kitokie atostogu suteikimo terminai minimi Muitinės statute, muitinės pareigūnams suteikiamos 30 kalendorinių dienų kasmetinės atostogos, o bendra kasmetinių atostogų trukmė negali būti ilgesnė kaip 45 kalendorinės dienos. Į tarnybos muitinėje stažą kasmetinių atostogų trukmei nustatyti įskaitomas ir pareigūno tarnybos valstybės ir savivaldybių institucijose ir įstaigose stažas, nustatytas Valstybės tarnybos įstatymo 42 straipsnyje.
Nemokamos atostogos iki 3 mėnesių dėl...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 2958 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
12 psl., (2958 ž.)
Darbo duomenys
  • Teisės referatas
  • 12 psl., (2958 ž.)
  • Word failas 108 KB
  • Įkeltas: 2024 m.
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį referatą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt