Konspektai

Tarptautinis verslas - paskaitų medžiaga egzaminui

9.8   (2 atsiliepimai)
Tarptautinis verslas - paskaitų medžiaga egzaminui 1 puslapis
Tarptautinis verslas - paskaitų medžiaga egzaminui 2 puslapis
Tarptautinis verslas - paskaitų medžiaga egzaminui 3 puslapis
Tarptautinis verslas - paskaitų medžiaga egzaminui 4 puslapis
Tarptautinis verslas - paskaitų medžiaga egzaminui 5 puslapis
Tarptautinis verslas - paskaitų medžiaga egzaminui 6 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

Tarptautinio verslo samprata. Ši sąvoka apima: tarptautinį prekių, paslaugų, darbo jėgos ir technologijos judėjimą; importą ir eksportą; tarpvalstybinius prekybinius susitarimus; licencijų išdavimą ir frančizę; investavimą į fizinį ir finansinį turtą; susitarimus su gamintojais dėl jų prekių realizavimo užsienio rinkoje arba reeksportavimo; pirkimą ir pardavimą; prekybos centrų ir tiekimo sistemos įkūrimą; importavimą iš vienos užsienio šalies.
Tarptautiniame versle susiduriama su kai kuriomis problemomis, nebūdingomis vietiniams verslo santykiams. Sandoriai gali būti atliekami užsienio kalba ir remiantis užsienio šalių įstatymais, papročiais, Informacija sunkiai gaunama, užsienio valiuta, daug kultūrinių skirtumų, Kontrolės ir komunikacijų sistemos sudėtingesnės, rizikos laipsnis didesnis.
Tarptautinio verslo rizika apima: politinę, komercinę, finansinę.
Tarptautinio verslo plėtros periodizacija. 1. Komercinė era (1500-1850metai); bruozai: didelė šalių tarpusavio santykių įtaka, pagalba, kurią valstybė teikia konkrečių įmonių verslui, siekdama padėti šioms įmonėms veikti tarptautinėje rinkoje. Reikšmė: numatyti ekonominę prasmę, perkeliant riziką ir verslo veiklą už šalies ribų, iš anksto apskaičiuoti būsimą pelną ar nuostolį; išryškinti veiksnius, nuo kurių priklauso tokių sprendimų priėmimas; numatyti, kokią įtaką konkrečiam verslui turi valstybės politika,; atskleisti priemones ir būdus, užtikrinančius ilgalaikes, saugias verslo operacijas.
Spartus TP sąvokos kitimas. Pateikiami trys skirtingi globalios kompanijos apibūdinimai: 1. turėti pasaulinio masto padėtį savo rinkoje; 2. standartizuoti operacijas tarptautiniu mastu vienoje ar keliose įmonės funkcinėse srityse; 3 integruoti savo operacijas pasauliniu mastu. Globali įmonė –kuri ieško ir tiria bei veikia pasauliniu mastu: rinkos galimybes; Globali įmonė –kuri ieško būdų, kaip išlaikyti savo pozicijas svarbiausiose rinkose. Globali įmonė – tai įmonė, kuri ieško įvairių rikų panašumų. Globalios įmonės veikla – tai ekonominio efektyvumo visose įmonės funkcinėse srityse siekimas. Globalios įmonės veikla – tai sugebėjimas greitai reaguoti į skirtingas vietines aplinkas. Multinacionalinė kompanija – tai tarptautinės įmonės forma, kuriai būdingas įmonės tikslas, susidedantis iš pagrindinės kompanijos vienoje šalyje ir padalinių kitose šalyse, kuris pasižymi bendra veiklos strategija, remiasi bendrais ištekliais, informacijos sistemomis bei kompanijos ženklu. Tarptautinis verslas yra verslas, kurio veikla...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 3268 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Lygis
Universitetinis
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
6 psl., (3268 ž.)
Darbo duomenys
  • Tarptautinės ekonomikos konspektas
  • 6 psl., (3268 ž.)
  • Word failas 99 KB
  • Lygis: Universitetinis
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį konspektą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt