• Kursinio darbo tyrimo objektas – verslas ir ekonomika Naujoje Europoje bei jos ekonominė politika.
apie Europos Sąjungos istoriją, bendrąją rinką, bendrąsias rinkos laisves, bendrąjį vidaus produktą (BVP) bei išnagrinėti Europos Sąjungos verslo politikos ekonomines, socialines ir teisines ypatybes, taip pat įvertinti ES ir Lietuvos santykių įtaką verslui bei ekonomikai. Reikia nustatyti, nuo ko priklauso šalies ekonomikos augimas ir ką reikia daryti, kad būtų pasiekti užsibrėžti tikslai ir kaip pasiekti aukštą gyvenimo lygį.
◦ Pirmoje mano kursinio darbo dalyje aptarsiu istorinę ES raidą, pateiksiu informaciją apie ES valdžią bei apie ES bendrosios rinkos raidą, bendrąsias rinkos laisves, bendrą Europos Sąjungos politiką, centrinį banką ir vieningą pinigų politiką.
◦ Antroje kursinio darbo dalyje trumpai apžvelgsiu Europos Sąjungos ir Lietuvos ryšį bei išanalizuosiu kokią didelę įtaką turi Europos Sąjunga Lietuvai.
◦ Trečioje kursinio darbo dalyje panagrinėsiu Europos Sąjungos ekonomiką, pagrindinius ekonominius rodiklius, kuriuos palyginsiu su Lietuvos rodikliais, dabartinę situaciją, bei bendrąją ES užsienio ir saugumo politiką. Taip pat pateiksiu informaciją apie ES importą ir eksportą bei politikų ir ekonomistų prognozes.
Austrija
Belgija
Bulgarija
Čekija
Danija
Estija
Graikija
Ispanija
Italija
Jungtinė Karalystė
Kipras
Latvija
Lenkija
Lietuva
Liuksemburgas
Malta
Nyderlandai
Portugalija
Prancūzija
Rumunija
Slovakija
Slovėnija
Suomija
Švedija
Vengrija
Vokietija
( )
Europos Sąjunga - tai didžiausias pasaulyje prekybos blokas. Europos Sąjunga:
• siekia Vieningos Rinkos sukūrimo, kurios viduje panaikinti visi apribojimai laisvam prekių, asmenų, paslaugų ir kapitalo judėjimui;
• vykdo bendrą prekybos politiką, numatančią prekybą su trečiosiomis šalimis;
• vykdo bendrą politiką tokiose srityse, kaip: žemės ūkis, transportas, energetika, aplinkos apsauga ir kita;
• kuria ekonominę ir pinigų sąjungą, numatančią vieną visai Europos Sąjungai piniginį vienetą eurą.
Tikslai:
Pagrindinis Europos Sąjungos tikslas yra sukurti kuo "glaudesnę Europos tautų sąjungą, kurioje sprendimai yra priimami kuo arčiau piliečio" (Europos Sąjungos sutartis). Kiti tikslai:
• skatinti subalansuotą ekonominę ir socialinę pažangą, sukuriant teritoriją be vidinių sienų, stiprinant socialinę ir ekonominę sanglaudą, įsteigiant ekonominę ir valiutų sąjungą su vieninga valiuta;
• ginti jos interesus tarptautinėje arenoje, ypač įgyvendinant bendrą užsienio ir saugumo politiką, įskaitant bendros gynybos politikos plėtojimą, vedantį į bendrą gynybą;
• stiprinti jos valstybių narių piliečių teisių...
Šį darbą sudaro 7600 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!
★ Klientai rekomenduoja
Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?
Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!
Norint atsisiųsti šį darbą spausk ☞ Peržiūrėti darbą mygtuką!
Mūsų mokslo darbų bazėje yra daugybė įvairių mokslo darbų, todėl tikrai atrasi sau tinkamą!
Panašūs darbai
Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.
Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.
Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!