Konspektai

Tarptautinis verslas (konspektas)

10   (1 atsiliepimai)
Tarptautinis verslas (konspektas) 1 puslapis
Tarptautinis verslas (konspektas) 2 puslapis
Tarptautinis verslas (konspektas) 3 puslapis
Tarptautinis verslas (konspektas) 4 puslapis
Tarptautinis verslas (konspektas) 5 puslapis
Tarptautinis verslas (konspektas) 6 puslapis
Tarptautinis verslas (konspektas) 7 puslapis
Tarptautinis verslas (konspektas) 8 puslapis
Tarptautinis verslas (konspektas) 9 puslapis
Tarptautinis verslas (konspektas) 10 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

Tarptautinės Organizacijos Valdymo Struktūros dinamika (TOVS). OVS yra formalus organizacijos (firmos) dalių išdėstymas. Efektyvi VS skaido organizacijos darbą į padalinius ir tuo pačiu metu padalinio paslaugas integruoja į bendrą organizacijos tikslą. Jos struktūra remiasi koordinacija ir specializacija. Kai keičiasi organizacijos verso aplinka tai pageidaujami ir organizacijos valdymo pokyčiai. Kuo didesnė organizacija, tuo mažiau ji linkusi keisti savo struktūrą. Svarbiausios tokio keitimosi preižastys: 1. atsiradę nauji darbai, naujos f-jos ar firmos veiklos plėtimąsis. 2. OS keitimasis siekia atitikti organizacijos komunikacijos poreikius. 3. organizacijos decentralizacija norint sumažinti koordinacijos kaštus smulkesnių vienetų kontrolę padidinti motyvaciją, prisitaikyti rinkose, lankstumo įgyjimas. Svarbu ,kad struktūrinius pasikeitimus pajustų ir eiliniai darbuotojai. Dažniausiai firmos darbuotojai ima keisti OVS tik tuomet kai surinkta informacija rodo, kad pagrindinės neefektyvumo preiežastys yra nesama firmos struktūra. Vadovai nepriklausomai konkrečius pokyčius renkasi iš daugelio galimų. Konkrečios šalies, produkto ir f-jų ypatumai gali nulemti ir unikalų atskirtą nuo visos struktūros valdymą. Jei kompanija jau perėjo tarpines grandis (1. nevykdo jokių užsienio operacijų; 2. vykdo siauras exproto operacijas; 3. plačiai vykdo exportą). Ir dabar užsienyje turi nuosavybę bei kontroliuoja gamybą ir pardavimo sąlygas. Tai jos užsienio veiklos startegija bus kitokia nei minėta anksciau. Funkcinė arba patariamoji grupė kompanijoje bus įtraukta į vadovavimą. Dabar užsienio operacijos tampa labai svarbiomis auksčiausiam vadymo lygiui, nes pardavimai užsienyje, investicijos ir pelnas tampa labai svarbiais visai firmos veiklai, jei kompanija vykdo daug užsienio operacijų tai vienas iš teigiamų pokyčių gali būti dalies būstinės darbuotojų perkėlimas į naują vietą. Viena iš priežasčių yra komunikacijos ir kelionių išlaidų tarp darbuotojų grupių bei laiko vykdant užsienio operacijas minimizavimas. Kita priežastis darbuotojų perkėlimas netoli specializuotų privačių ir visuomeninių isntitucijų (Bankų, konsultacinių firmų ir t.t.)atliekančių tam tikras tarptautines operacijas, tuomet firmos exportai apiforminti, nereikėtų samdyti dvikalbio arba daugiakalbio personalo. Jei užsienio operacijų pakankamai daug darbuotojai gali būti reglamentuoti pagal regionus. Siekiant patobulinti savo OVS. Tarptautinės...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 5596 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Lygis
Universitetinis
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
10 psl., (5596 ž.)
Darbo duomenys
  • Tarptautinės ekonomikos konspektas
  • 10 psl., (5596 ž.)
  • Word failas 152 KB
  • Lygis: Universitetinis
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį konspektą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt