Referatai

F. Teiloras, darbo organizavimo principai ir šiandiena

10   (1 atsiliepimai)
F. Teiloras, darbo organizavimo principai ir šiandiena 1 puslapis
F. Teiloras, darbo organizavimo principai ir šiandiena 2 puslapis
F. Teiloras, darbo organizavimo principai ir šiandiena 3 puslapis
F. Teiloras, darbo organizavimo principai ir šiandiena 4 puslapis
F. Teiloras, darbo organizavimo principai ir šiandiena 5 puslapis
F. Teiloras, darbo organizavimo principai ir šiandiena 6 puslapis
F. Teiloras, darbo organizavimo principai ir šiandiena 7 puslapis
F. Teiloras, darbo organizavimo principai ir šiandiena 8 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

Vadyba – valdymas, vadovavimas , socialinėms grupėms žmonėms , įvairaus tipo organizacijoms ir įmonėms , įstaigoms , mokykloms.
Vadybos mokslo praktika labai sena .Rašytiniai dokumentai egzistuoja apie šešis tūkstančius metų, o mokyklos susiformavo šio amžiaus pradžioje. Studijų objektas yra socialinės sistemos žmonės .Vieningo apibrėžimo nėra , įvairus autoriai vadybą apibudina skirtingai.
Paprastai tai-vadyba yra mokslas , apie planavimo , organizavimo , motyvavimo ir kontrolės funkcijas socialinėse organizacijose .
Vadybos tikslas yra organizuoti darbą taip , kad įgyvendinti numatytus uždavinius ir iškilusiais problemas išspręsti taikiai , per trumpiausia laiką ir optimaliausiai išnaudojant turimus išteklius . Šis tikslas visuomet yra aktualus įmonei ir bet koks naudingas organizacijos vadybos patobulinimas reiškė , kad įmonė bus konkurencingesnė nei kitos .
Laikui bėgant susiformavo įvairiausi požiūriai ir teorijos , kurios atspindėjo praeito etapo laikotarpio mokslo ir visuomenės raidos pažangą ir galimybės .
Šio darbo tikslas išnagrinėti įvairias vadybos mokyklas , požiūrius ar teorijas , kokie jų pagrindiniai bruožai ir ypatybės . Tokiu būdu atskleisti kaip keitėsi ir tobulėjo vadyba , laikui bėgant evoliucionavo savyje apimdama visas geriausiai idėjas , kurios buvo suformuotas vadybos klasikų ir žinovų .
Senosios valdymo teorijos buvo patrauklios savo aiškumu , nedviprasmiškumu , prieštaravimų nebuvimu .
Dabartiniu metu žinomos tokios susiformavusios XIX-XX amžiaus valdymo mokyklos , kaip mokslinio valdymo , klasikinio valdymo , žmoniškųjų santykių , kiekybinių metodų vadybos mokslo mokykla.
F.Teiloras buvo klasikinės vadybos mokyklos atstovas . Klasikinė vadybos mokykla bene pirmoji vieninga vadybos teoriją suformavo XX amžiaus pradžioje .
Pirmąją mokslinio valdymo koncepciją suformulavo Frederikas Teiloras (1856-1915 m).Jis pirmasis jau praėjusio šimtmečio pradžioje pradėjo sistemingai tirti darbo organizavimo ir vadybos problemas , naudoti analitinius metodus .
F . Teiloro nuopelnas – valdymo funkcijų išskirimas ir funkcinės valdymo struktūros sudarymas . Su Frederiko Teiloro vardu susijusios tokios kapitalistinės gamybos naujovės kaip valdymo funkcijų difericijavimas , darbo procesų tyrimas , jų skaidymas į elementus , darbo veiksmų chronometražas , darbo užmokesčio...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 1578 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

Turinys
  • 1. Įvadas .2
  • 2. Vadybos teorijos evoliucinė prigimtis..3
  • 3. Mokslinis valdymas, F.Teiloras4
  • 4. Verslo vadyba šiandiena..6
  • 5. Išvada..7
  • 6. Literatūra8.

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Lygis
Universitetinis
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
8 psl., (1578 ž.)
Darbo duomenys
  • Vadybos referatas
  • 8 psl., (1578 ž.)
  • Word failas 59 KB
  • Lygis: Universitetinis
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį referatą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt