Referatai

Darbo grupėse organizavimas ir valdymas

10   (2 atsiliepimai)
Darbo grupėse organizavimas ir valdymas 1 puslapis
Darbo grupėse organizavimas ir valdymas 2 puslapis
Darbo grupėse organizavimas ir valdymas 3 puslapis
Darbo grupėse organizavimas ir valdymas 4 puslapis
Darbo grupėse organizavimas ir valdymas 5 puslapis
Darbo grupėse organizavimas ir valdymas 6 puslapis
Darbo grupėse organizavimas ir valdymas 7 puslapis
Darbo grupėse organizavimas ir valdymas 8 puslapis
Darbo grupėse organizavimas ir valdymas 9 puslapis
Darbo grupėse organizavimas ir valdymas 10 puslapis
Darbo grupėse organizavimas ir valdymas 11 puslapis
Darbo grupėse organizavimas ir valdymas 12 puslapis
Darbo grupėse organizavimas ir valdymas 13 puslapis
Darbo grupėse organizavimas ir valdymas 14 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

Grupinis darbas yra sėkmingo valdymo pagrindas. Pagrindinė vadybininko sritis – dirbti su grupėmis, t.y. vadovauti vienai ar kelioms grupėms. Daugelyje firmų vyrauja grupinė veikla, nes tradicinė darbo hierarchija užleidžia vietą lygiagretiems, universalių įgūdžių reikalaujantiems dariniams. Grupių valdymas – praktinis žinynėlis, kaip sumaniai vadovauti grupėms; jis apima daugybę temų, pavyzdžiui, kokių kvalifikacijų reikia projektui įgyvendinti, kaip ugdyti tarpusavio pasitikėjimą grupėje ir pagerinti jos darbą. Sunkiausias darbas – vadovavimas grupei. Nuo grupės vadovo priklauso visos grupės darbas.
Grupėje turi būti žmogiškas kontaktas, vienas kito supratimas, susiklausymas; tai grupės vadovo sugebėjimas sukurti tokias darbo sąlygas, kuriomis grupės nariai pajustų savo vertę ir visus savo sugebėjimus nukreiptų darbui.
„Su grupiniu darbu susiduriama, kai priverstinai (per formalias valdymo organizacines struktūras) ar savanoriškai (per formalias grupes) susikuria į grupę siekti bendro tikslo. Sąvoka komanda – „team“ labiausiai paplitusi sporte ir angliškai kalbančių šalių literatūroje. Įmonėse vartojama sąvoka grupė suprantama kaip iš kelių darbuotojų susibūręs darbo vienetas, kuris vieną ar kelis uždavinius gali išspręsti gerokai efektyviau nei pavieniai darbuotojai.
Darbo tikslas yra surinkti ir apibendrinti įvairių šaltinių informaciją apie grupinį darbą, jo organizavimą bei organizavimo svarbą.
Šia tema aš siekiu supažindinti jus koks yra svarbus darbas, o ypač tinkamas grupinio darbo organizavimas ir ką jis duoda bendrai žmonių veiklai siekiant vienokių ar kitokių tikslų.
Diegiant į gamybą naują techniką ir gamybos organizaciją, žmogui – gamybos dalyviui – keliami reikalavimai. Gamyboje nepakanka gero profesinio pasirengimo. Čia būtina atsakomybė už pavestą darbą, sugebėjimas savarankiškai priimti sprendimus, iniciatyva, sąžiningumas bei kitos geros žmogaus savybės.
Kartu didėja darbuotojų poreikis turtingam, sudarančiam sąlygas tobulėti darbui. Deja, visuotinio automatizavimo laikai dar neatėjo. Greta aukšto lygio automatizuotos gamybos yra sunkių fizinių darbų, kuriuos atlikti nereikia aukštos darbininkų kvalifikacijos, intelekto. Gamybos automatizavimą taip pat ne visada padeda geriausiai panaudoti žmogaus intelektualines galimybes gamybos socialiniam ir ekonominiam efektyvumui gerinti. Kai naujos technikos kūrėjai ir gamintojai nepripažįsta, kad žmogus yra svarbiausias žmogaus ir...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 3472 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

Turinys
  • ĮVADAS . 3
  • Darbo grupėse samprata . .. 4
  • Darbo grupėse organizavimas . 7
  • Vadovavimas darbo grupei 11
  • IŠVADOS .. 13
  • NAUDOTA LITERATŪRA 14

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Lygis
Universitetinis
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
14 psl., (3472 ž.)
Darbo duomenys
  • Vadybos referatas
  • 14 psl., (3472 ž.)
  • Word failas 102 KB
  • Lygis: Universitetinis
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį referatą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt