Referatai

Vadovo darbų organizavimas

10   (2 atsiliepimai)
Vadovo darbų organizavimas 1 puslapis
Vadovo darbų organizavimas 2 puslapis
Vadovo darbų organizavimas 3 puslapis
Vadovo darbų organizavimas 4 puslapis
Vadovo darbų organizavimas 5 puslapis
Vadovo darbų organizavimas 6 puslapis
Vadovo darbų organizavimas 7 puslapis
Vadovo darbų organizavimas 8 puslapis
Vadovo darbų organizavimas 9 puslapis
Vadovo darbų organizavimas 10 puslapis
Vadovo darbų organizavimas 11 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Aprašymas

Vadovo darbų organizavimas.

Vadovas.
Vadovavimas.
Vadovas šiandien.
Specifinės vadovo savybės.
Šiuolaikinio vadovo principai.
Efektyvus vadovas.
Vadovo darbų planavimas.

Ištrauka

Mūsų šalyje yra daug įvairiu įmonių pradedant nuo pačių mažiausių, pavyzdžiui smulkaus verslo individualios įmonės, ir baigiant stambiausiomis Lietuvos įmonėmis, tokiomis kaip „Mažeikių nafta“, „Senukai“ ir kitomis. Tai kas turi vesti įmonę į sėkme? Manau, kad su manimi sutiksite, jog šios sėkmės garantas turi būti šiuolaikiškas ir efektyvus vadovas, turintis tam tikrus tikslus, siekius įmonės atžvilgiu.
Pirmąją darbų sritį sudaro darbai kuriems vadovaujama firmos ( ar verslo,įmonės,organizacijos) „viduje“ ir kurie visų pirma susiję su tam tikrų organizacinių firmos sričių ar visos firmos valdymu. Tokį vadovavimo darbą sudaro atskirų užduočių,jų laiko,reikalingo personalo,medžiagų ir techninės, ir finansinės paramos planavimas ir bendrosios pavaldžių padalinių strategijos planavimas; užduočių skyrimas pavaldžiam personalui; užduočių vykdymo stebėjimas;lankstus sprendimų dėl tolimesnių žingsnių priėmimas; sprendimų dėl dažnai kylančių problemų, susijusių su tomis užduotimis ir su viso pavaldaus skyriaus veikla, priėmimas, įskaitant ir darbo problemas, o neretai ir asmenines bei darbuotojų bendravimo problemas;tikrinimas, ar užduotys įvykdytos;skatinamoji politika ir atlyginimas darbuotojams už darbą; pirmininkavimas pavaldaus padalinio susirinkimams ir dalyvavimas susirinkimuose,kuriems pirmininkauja paties vadovo vadovas.
Aukštesnio rango vadovas gali būti vadinamas „vykdančiuoju direktoriumi“, o pats aukščiausias „generaliniu direktoriumi“ ar „prezidentu“. Jis gali vadovauti ir visai firmai ar tam tikram jos padaliniui,kurį gali sudaryti mažesni padaliniai ar net tik atskiri darbuotojai. Vadovas gali būti atsakingas už darbo grupes, laikinai sudarytas tam tikram projektui įgyvendinti.
Tačiau kartais vadovas gali organizuoti tam tikrus darbus, nebūtinai turėdamas pavaldaus personalo. Tai darbai „už firmos ribų“, derybos dėl firmos darbų,verslo ryšių užmezgimas; su tais darbais ir verslo susitarimais susijusios veiklos organizavimas.
Kalbant apie vadovavimą, reikia paminėti, kad jis neatsiejamas nuo vadybos termino. Todėl reikėtų apibrėžti vadybos ir vadovavimo sąvokas.
Vadyba – tai specifinė darbinė veiklos rūšis, susiformavusi darbo pasidalijimo procese, pradėjus žmonėms burtis į bendro tikslo siekiančias grupes.
Vadovavimas – tai procesas,telkiantis žmones siekti ir realizuoti tam tikrus tikslus.
Vadybos ir vadovavimo sąvokos glaudžiai susijusios. Vadyba – tai mokslo kryptis ir praktinėje daug išsamesnė negu...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 2307 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Šaltiniai
✅ Šaltiniai yra
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
11 psl., (2307 ž.)
Darbo duomenys
  • Vadybos referatas
  • 11 psl., (2307 ž.)
  • Word failas 84 KB
  • Įkeltas: 2024 m.
  • ✅ Yra šaltiniai
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį referatą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt