Referatai

Termokeraminė medžiaga

10   (1 atsiliepimai)
Termokeraminė medžiaga 1 puslapis
Termokeraminė medžiaga 2 puslapis
Termokeraminė medžiaga 3 puslapis
Termokeraminė medžiaga 4 puslapis
Termokeraminė medžiaga 5 puslapis
Termokeraminė medžiaga 6 puslapis
Termokeraminė medžiaga 7 puslapis
Termokeraminė medžiaga 8 puslapis
Termokeraminė medžiaga 9 puslapis
Termokeraminė medžiaga 10 puslapis
Termokeraminė medžiaga 11 puslapis
Termokeraminė medžiaga 12 puslapis
Termokeraminė medžiaga 13 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

Įvairios paskirties pastatų statyboje naudojamos medžiagos turėtų būti itin atsparios mikroorganizmų poveikiui, nes dėl gyvų organizmų veiklos patiriami didžiuliai, dažnai milijonais skaičiuojami, nuostoliai. Ši problema ypač aktuali šalyse, kur klimatas yra drėgnas beveik ištisus metus ir pastatai pastoviai eksploatuojami padidintos rizikos sąlygomis. Šiomis sąlygomis kenčia ne tik mediniai, bet ir mūriniai namai. Jų renovacijai išleidžiamos didžiulės lėšos, bet procesas vyksta toliau. Tokiais atvejais mikroorganizmų pažeidžiamas ir pastatų vidus. Mikroorganizmų pažeistuose pastatuose susidaro žmonių sveikatai nepalanki aplinka. Tokiose patalpose gyvenantys ir dirbantys žmonės dažnai serga kvėpavimo organų ligomis, astma, alergija.
Šiuo metu labai intensyviai ieškoma būdų, įgalinančių sumažinti mikroorganizmų plitimą, riboti jų veiklos galimybes, siekiama sukurti mikroorganizmams atsparias medžiagas, surasti priemones joms apsaugoti ir mikroorganizmams sunaikinti. Pastaruoju metu siūloma daug įvairių priemonių šiems procesams sustabdyti arba pašalinti. Tačiau jų efektyvumas yra nevienodas ir problemos iš esmės neišsprendžia. Todėl kiekvienas siūlomas naujas būdas yra vertas dėmesio ir jį reikia tinkamai įvertinti, nes kitaip problema nebus išspręsta.
Dabar pastatams nuo mikroorganizmų veiklos apsaugoti siūloma skystų keraminių dangų sistema. Kai kuriais aspektais tai gana įdomus techninis sprendimas. Tokio sprendimo pagrindą sudaro techninės priemonės sienų drėgmei reguliuoti. Sukurta speciali termoizoliacinė medžiaga, iš kurios gaminama danga atspindi saulės spindulius ir apsaugo statybinius elementus nuo tiesioginės saulės spindulių šviesos poveikio, reguliuoja sienų drėgmę ir ženkliai sumažina temperatūros svyravimus. Visa tai slopina mikroorganizmų veiklą pastatuose.
Skysta keraminė (Termokeraminė) danga
Sukūrimo istorija
Ir Sovietų Sąjungoje, ir JAV pirmieji kosminiai laivai buvo naudojami tik po vieną kartą. Nebuvo žinoma medžiagų, kurios galėtų bent kelis kartus išlikti atsparios aukštoms temperatūroms, susidarančioms dėl erdvėlaivių trinties su Žemės atmosfera, jiems kylant ir leidžiantis. Todėl pirmieji kosminiai laivai besileisdami sudegdavo Žemės atmosferoje, o kosmonautai Žemės paviršių pasiekdavo parašiutais.
JAV daugkartinio naudojimo erdvėlaivių kūrėjai išsprendė šią problemą, sukurdami mikroskopinius tuščiavidurius vakuuminiuotus burbuliukus. Tokiems burbuliukams būdinga savybė atspindėti labai didelį, žmogaus akiai nematomą šilumos srautą. Iš šios medžiagos pagamintomis plokštelėmis padengiami daugkartinio...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 1920 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

Turinys
 • TURINYS 2
 • Įvadas 3
 • Skysta keraminė (Termokeraminė) danga 4
 • Taikymo sritis 4
 • Reikalavimai medžiagoms 5
 • Techniniai reikalavimai darbams ir kokybei 6
 • Termokeraminė medžiagos veikimo principas 7
 • Priedai 10
 • Priedas Nr.1 11
 • Priedas Nr.2 12
 • Šaltiniai 13
Detali informacija
Darbo tipas
Lygis
Universitetinis
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
13 psl., (1920 ž.)
Darbo duomenys
 • Medžiagotyros referatas
 • 13 psl., (1920 ž.)
 • Word failas 654 KB
 • Lygis: Universitetinis
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį referatą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį referatą