Darbe, remiantis literatūros analize ir tyrimo duomenimis, nagrinėjama kaip suformuoti teigiamą vaikų požiūrį į fizinį ugdymą ir tokio formavimo reikšmę.
Ši tema aktualiausia pedagogams ir socialiniam darbuotojui, nes pagrindinis darbas tenka jiems. Socialinis pedagogas turi sudaryti sąlygas vaiko socializacijai, ankstyvajai prevencijai bei socialinei pedagoginei reabilitacijai. Teigiamo vaikų požiūrio į fizinį ugdymą formavimu domisi kūno kultūros specialistai ir medikai, nes nuo vaiko požiūrio į fizinį ugdymą dažnai priklauso jo sveikata ir elgesys.
Teigiamo vaikų požiūrio į fizinį ugdymą formavimo tema yra visiškai nauja ir mažai ištyrinėta. Daugiau tyrinėta kuo svarbus fizinis ugdymas vaikų sveikatai ir gerai savijautai. Paskutiniu metu atkreipiama vis daugiau dėmesio kaip suformuoti teigiamą vaikų požiūrį į fizinį ugdymą. Ši tema atsirado pradėjus spręsti sveikatos problemas, visiškai išnagrinėjus jų atsiradimo priežastis.
Darbo tikslas: ištirti teigiamo vaikų požiūro į fizinį ugdymą formavimą.
3. ištirti I – IV klasių mokinių požiūrį į fizinį ugdymą, apklausti mokytojus, soc. pedagogą bei mokinių tėvus šia tema.
Tyrimo objektas: I – IV klasių mokinių, jų tėvelių, mokytojų ir soc. pedagogo požiūris į fizinį ugdymą.
Tiriamieji: respondentais parinkti iš kiekvienos pradinės klasės (pirmos, antros, trečios, ketvirtos) po 10 mergaičių ir berniukų, apklausti jų tėveliai, mokytojai ir soc. pedagogas.
Tyrimo metodai:
1. mokslinės literatūros analizė;
2. anketinė apklausa (anketose klausimai atviro pobūdžio, bandyta išsiaiškinti kokį požiūrį mokiniai yra susiformavę į fizinį ugdymą ir sportą, ką apie tai mano jų tėveliai, mokytojai is soc. pedagogas);
3. statistinis rezultatų apdorojimas.
Pagrindinės tyrimo išvados:
Remiantis tyrimo duomenimis galime teigti, kad dauguma moksleivių mėgsta sportinius žaidimus, dažnai leidžia laiką lauke, tačiau pedagogams dar reikia įdėti darbo ir pastangų norint išugdyti teigiamą vaikų požiūrį į fizinį ugdymą.
Taip pat galime teigti, kad vaikams, kurie užsiima popamokine nesportine veikla yra sunkiau suformuoti teigiamą požiūrį į fizinį ugdymą. Tokie vaikai dažniau yra užsiėmę kitais reikalais, mažiau rūpinasi savo sveikata.
Remiantis tyrimo duoemenimis galime teigti, kad mokykloje ir namuose mažai arba visiškai neskiriama dėmesio tam, kad būtų suformuotas teigiamas...
Šį darbą sudaro 5970 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!
★ Klientai rekomenduoja
Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?
Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!
Norint atsisiųsti šį darbą spausk ☞ Peržiūrėti darbą mygtuką!
Mūsų mokslo darbų bazėje yra daugybė įvairių mokslo darbų, todėl tikrai atrasi sau tinkamą!
Panašūs darbai
Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.
Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.
Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!