Konspektai

Psichoterapijos dalykas

9.0   (3 atsiliepimai)
Psichoterapijos dalykas 1 puslapis
Psichoterapijos dalykas 2 puslapis
Psichoterapijos dalykas 3 puslapis
Psichoterapijos dalykas 4 puslapis
Psichoterapijos dalykas 5 puslapis
Psichoterapijos dalykas 6 puslapis
Psichoterapijos dalykas 7 puslapis
Psichoterapijos dalykas 8 puslapis
Psichoterapijos dalykas 9 puslapis
Psichoterapijos dalykas 10 puslapis
Psichoterapijos dalykas 11 puslapis
Psichoterapijos dalykas 12 puslapis
Psichoterapijos dalykas 13 puslapis
Psichoterapijos dalykas 14 puslapis
Psichoterapijos dalykas 15 puslapis
Psichoterapijos dalykas 16 puslapis
Psichoterapijos dalykas 17 puslapis
Psichoterapijos dalykas 18 puslapis
Psichoterapijos dalykas 19 puslapis
Psichoterapijos dalykas 20 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

1.Psichoterapijos dalykas.
Psichoterapijos dalykas yra profesinės ir mokslinis išbandymas, psichologiniais būdais paveikti sutrikusį individą, siekiant pašalinti arba sumažinti šį sutrikimą. Pats apibrėžimas jau nusako tikslingai tam tikras ribas, visų pirma apibrėžimas pabrėžia, kad psichoterapija yra profesinis darbas, reikalaujantis profesinės kompetencijos bei pasiruošimo. Tai nėra labdara, tai nėra koks nors pranašavimas, nei kokios nors ideologijos skelbimas. Apibrėžimas nusako ir tai, kad psichoterapija yra sąmoninga, kryptinga veikla nuo jos pradžios iki jos pabaigos, tuo ji skiriasi nuo kitų bendra žmogiškų santykių, kurie gali atsitiktinai paveikti sutrikusią asmenybę. Apibrėžimas nusako ir tai, kad psichoterapijos priemonės yra psichologinio pobūdžio. Apibrėžimas taip pat nusako, kad psichoterapijos taikinys yra psichikos sutrikimas, nepriklausomai nuo to ar tuo pačiu metu klientas serga kokia nors kūno liga. Kartais psichogeniniai ar psichosomatiniai simptomai gali pranykti ar sumažėti psichoterapijos metu.
Bandymas gydyti nepagydomas ligas stebuklais, įtaiga neturi nieko bendro su psichoterapija. Taigi už psichoterapijos ribų lieka, bet kokie ideologiniai bandymai “plauti smegenis”.
2. Psichikos priešinimosi poveikį.
• Orientacijos;
• Suvokimo;
• Nuo apsauginių reakcijų;
• Nuo socialinių reakcijų.
Jos stabilumą silpnina liga, tačiau sukelia ir naują, sveikai asmenybei neįprastą stabilumą, bei atsparumą poveikiui, dažnai labai nepalankų psichoterapijai (pvz.;atsiranda įtampos slopinimas, apatija, neadekvatiškos emocinės reakcijos, susilpnėja dėmesys, atmintis ir kt.) .Taigi psichoterapeutui reikia žinoti kliento stabilumo laipsnį ir esant reikalui jį reikia susilpninti arba išjudinti, kartais tai reiškia pašalinti įtampą, nuraminti, kartais sužadinti viltį, sudominti naujomis motyvacijomis.
Priešinimasis lietuvių kalboje suprantamas kaip aktyvus, sąmoningas individo veiksmas, galintis turėti moralinį vertinimo aspektą. Manoma, kad priešinimasis lietuvių kalboje geriau atspindėtų fizikinis terminas varža. Toks pavadinimas sąlyginai tinka dėl to, kadangi pagrindiniai priešinimosi psichoterapijos motyvai glūdi pasąmonėje ir nepriklauso valingos sąmoningos veiklos sferai.
Čia jau reikia kalbėti apie EGO. EGO svarbiausia funkcija yra psichinės pusiausvyros ištaikymas. EGO yra pirmoji žmogaus elgesio kontrolės sistema, be EGO žmogus ilgai neišgyventų, susidarant psichikos sutrikimų simptomams. EGO gyvybinių veiklų tikslas yra pašalinti nerimą, kaltę, gėdą bei kitus nepakeliamus jausmus....

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 13435 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Lygis
Universitetinis
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
33 psl., (13435 ž.)
Darbo duomenys
  • Psichologijos konspektas
  • 33 psl., (13435 ž.)
  • Word failas 345 KB
  • Lygis: Universitetinis
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį konspektą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt