Kursiniai darbai

Komunikacijos esmė ir nauda

9.0   (2 atsiliepimai)
Komunikacijos esmė ir nauda 1 puslapis
Komunikacijos esmė ir nauda 2 puslapis
Komunikacijos esmė ir nauda 3 puslapis
Komunikacijos esmė ir nauda 4 puslapis
Komunikacijos esmė ir nauda 5 puslapis
Komunikacijos esmė ir nauda 6 puslapis
Komunikacijos esmė ir nauda 7 puslapis
Komunikacijos esmė ir nauda 8 puslapis
Komunikacijos esmė ir nauda 9 puslapis
Komunikacijos esmė ir nauda 10 puslapis
Komunikacijos esmė ir nauda 11 puslapis
Komunikacijos esmė ir nauda 12 puslapis
Komunikacijos esmė ir nauda 13 puslapis
Komunikacijos esmė ir nauda 14 puslapis
Komunikacijos esmė ir nauda 15 puslapis
Komunikacijos esmė ir nauda 16 puslapis
Komunikacijos esmė ir nauda 17 puslapis
Komunikacijos esmė ir nauda 18 puslapis
Komunikacijos esmė ir nauda 19 puslapis
Komunikacijos esmė ir nauda 20 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

„Žmogus – tai visuomeniškas gyvūnas. Šio lakaus posakio autoriumi laikomas antikinės Graikijos mąstytojas Aristotelis.“ [ - p. 11]. Individai gali sudaryti grupę tik tuo atveju, jei tarp jų bus vienoks ar kitoks bendravimas, arba komunikacija. Poreikis bendrauti be abejonės yra vienas būdingiausių žmonijos bruožų. Kodėl žmonės bendrauja? Galima išskirti kelias priežastis. Pirma, bendraujant keičiamasi informacija. Bendravimas padeda mums gauti reikalingų žinių ir tiesiog tvarkyti kasdienius reikalus.
Antra, bendravimas suteikia mums galimybę geriau suprasti ir pažinti save pačius. Savo laimėjimus taip pat galime įvertinti tik palyginę su tuo, ką yra pasiekę aplinkiniai. Trečia, bendraudami mes galime dalytis savo mintimis ir jausmais, atskleisti kitiems savo individualybę, daryti aplinkiniams įtaką. Kitaip sakant, bendrauti mus skatina ir vadinamieji socialiniai poreikiai.
Bendros veiklos koordinacijos ir kooperacijos būtinumas istoriškai suformavo sudėtingas komunikacijos formas. Galima sakyti, kad poreikis bendrauti yra įvairių žmogaus socialinių poreikių išraiška. Tačiau dažniausiai cituojama konflikto tarp žmonių priežastis – nevykęs komunikavimas. Kadangi beveik 70 procentų savo laiko, kai nemiegame, praleidžiame komunikuodami – skaitydami, rašydami, kalbėdami, klausydami, - atrodytų, jog logiška daryti išvadą, kad viena iš didžiausių kliūčių sėkmingai organizacijos veiklai – efektyvaus komunikavimo trūkumas. Nė viena organizacija negali egzistuoti be komunikavimo. Stebėjimų duomenys liudija, kad vadovai įvairaus pobūdžio bendravimui skiria iki 90 proc. viso savo darbo laiko. Vadinasi, gebėjimas bendrauti – ypač svarbus reikalavimas, keliamas vadovams, kadangi kaip tik ši savybė garantuoja vaisingą bendrą žmonių veiklą. Geru vadovu tampama tik išmokus tinkamai bendrauti su pavaldiniais, nes priešingu atveju vadovui lieka tenkintis vien varovo vaidmeniu.
Komunikacija – tai procesas, kada keičiamasi informacija, atsiranda tarpusavio supratimas, jausminis potraukis, kuriamas nuomonių ir pastangų bendrumas, daroma tam tikra įtaka. Idėjas galima perteikti tik tada, kai vienas žmogus perduoda prasmę kitam. Tuo tarpu Socialinės psichologijos knygos autoriusXXXX komunikacija apibrėžia kaip individų socialinės vienovės susidarymą ženklais ir kalba. Tačiau komunikavimas yra daugiau negu vien prasmės perdavimas. Prasmę taip pat būtina suprasti. Reikia...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 6682 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Lygis
Universitetinis
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
24 psl., (6682 ž.)
Darbo duomenys
  • Komunikacijos kursinis darbas
  • 24 psl., (6682 ž.)
  • Word failas 160 KB
  • Lygis: Universitetinis
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį kursinį darbą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt