Esės

Kaip aš galiu praktiškai išplėsti savo dvasines, socialines ir fizines galimybes

10   (2 atsiliepimai)
Kaip aš galiu praktiškai išplėsti savo dvasines, socialines ir fizines galimybes 1 puslapis
Kaip aš galiu praktiškai išplėsti savo dvasines, socialines ir fizines galimybes 2 puslapis
Kaip aš galiu praktiškai išplėsti savo dvasines, socialines ir fizines galimybes 3 puslapis
Kaip aš galiu praktiškai išplėsti savo dvasines, socialines ir fizines galimybes 4 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

Naujausios technologijos ir mokslo atradimai, ekonomikos plėtra, socialinės sistemos kultūra, informacinė visuomenė ir daugybė kitų modernybės apraiškų sparčiai plinta mūsų globalizuotame pasaulyje, negailestingai kreipdamos šiuolaikinio žmogaus gyvenimą jom tinkama linkme. Vieni ginčijasi, kad esame modernizacijos vergai, kiti gi beria atgal krūvas argumentų, įrodančių žmogaus pažangą. Žmogaus socialinės raidos atžvilgiu, ši pažanga yra vienas svarbiausių žmonijos tikslų, nes jos centre visada išliks žmogus. Visgi ji kuria tam tikrą taisyklių sistemą ir man, būnant mikroskopine šio gigantiško mechanizmo dalele, savaime suprantama, kad kaip ir likusiems šio pasaulio piliečiams, reikia išmokti ne tik prisitaikyti, bet ir atpažinti tinkamiausią kelią savo pačios pažangai.
Iš dalies, aš, kaip žmogus, esu pati savo gyvenimo kūrėja. Iš dalies, galimybes, kaip ir ką sukurti, man pasiūlo gyvenimas, arba tiksliau mūsų visuomenės raida. Teisinė sistema, nusistovėjusios tradicijos, kultūrinės vertybės ir panašūs elementai tėra tos visuomenės normos, apšviečiančios reikiamus keliukus produktyvaus mano asmenybės egzistavimo link. Kodėl turėčiau gyventi produktyviai arba koks apskritai mano gyvenimo tikslas? - turbūt taip ir liks daugelio žmonijos kartų mįsle, o kol didieji išminčiai ją mins, visi ir toliau įnirtingai stengsis išgyventi ir po savęs palikti palikuonių.
Aš esu pakankamai paprastas žmogus, puoselėjantis stereotipinį norą gerai gyventi. Jei žvelgčiau iš socialinės raidos pusės, viena svarbiausių mano užduočių būtų užtikrinti sau ilgą ir sveiką gyvenimą, kuriam reikalingas tinkamas apsirūpinimas ištekliais. O kad tų išteklių būtų tiek, jog pasiekčiau visa tai žadantį normalų gyvenimo lygį, mūsų globalizacijos laikais aš visų pirma turiu įgyti žinių. Taigi tai yra trys pagrindinės mano galimybės.
Gebėjimų ugdymas, bet kuriuo atveju skatina mano galimybių plėtrą. Žinios - tai dalis išsilavinimo. Vidurinysis išsilavinimas, savaime suprantama, yra pagrindas, nes suteikia ne tik pasaulio pažinimą, bet ir raštingumą, kuris pateikia galimybes dalyvauti visuomenės socialiniame, ekonominiame, kultūriniame ir politiniame visuomenės gyvenime. O štai aukštojo išsilavinimo pasirinkimas buvo tolimesnė mano galimybių plėtra, nes išsilavinimo lygis ne šiaip lemia žmogaus gerovę, bet...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 1212 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Lygis
Universitetinis
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
4 psl., (1212 ž.)
Darbo duomenys
  • Viešasio administravimo esė
  • 4 psl., (1212 ž.)
  • Word failas 43 KB
  • Lygis: Universitetinis
www.nemoku.lt Atsisiųsti šią esę

www.nemoku.lt Panašūs darbai

Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt