Analizės

Įvaizdžio valdymas konflikto tarp "Respublikos" ir "Lietuvos ryto" metu

10   (1 atsiliepimai)
Įvaizdžio valdymas konflikto tarp "Respublikos" ir "Lietuvos ryto" metu 1 puslapis
Įvaizdžio valdymas konflikto tarp "Respublikos" ir "Lietuvos ryto" metu 2 puslapis
Įvaizdžio valdymas konflikto tarp "Respublikos" ir "Lietuvos ryto" metu 3 puslapis
Įvaizdžio valdymas konflikto tarp "Respublikos" ir "Lietuvos ryto" metu 4 puslapis
Įvaizdžio valdymas konflikto tarp "Respublikos" ir "Lietuvos ryto" metu 5 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

“Lietuvos rytas” apibūdina save, kaip “ištikimą pagrindinei žiniasklaidos priedermei – kontroliuoti valdžią, ir kaip kritišką vertintoją aukščiausių šalies pareigūnų veiksmų”. Įvardija save, kaip atliekantį “laikraščio pareigą – dirbti skaitytojui, puoselėti demokratijos vertybes, o ne patarnauti prezidentui ir kitiems pareigūnams”. Vadina save nuolatiniu valdžios kritiku, kaip “atspindinčiu įvairius požiūrius”, nepaisančiu organizuoto konkurento puolimo, kurį vadina nepagrįstu. Teigia, kad kiekvienas turi teisę turėti savo nuomonę, nepriklausomai nuo to, kokia ji būtų “Lietuvos ryto” atžvilgiu, ir jis tą nuomonę toleruoja. Apibrėžia save, kaip bene vienintelį, besilaikantį įstatymų, kurie valdžios pareigūnams dažnai negalioja. “Lietuvos rytas” apibrėžia save, kaip niekada nepaperkamą, principingą (“Bet “Lietuvos rytui” nieko iš valdžios nereikia, nieko jis neprašė ir neprašys”).
“Lietuvos rytas” savo priešininkais įvardija Konstituciją pažeidusio Lietuvos Respublikos prezidento R. Pakso rėmėjus (“...kodėl dienraštis, kurio leidėjas mėgina žūtbūt padėti išsikapstyti susikompromitavusiam prezidentui...”). Konkurento sąjungininkams priskiria valdžios pareigūnus, kurie veikia tarsi būtų “Respublikos” atstovai (“Atrodo, kad A. Klimavičius kalba ne kaip įstatymus turintis ginti prokuroras, o kaip “Respublikos” ir “Vakaro žinių” advokatas, nuolatos pasirodantis šių dienraščių puslapiuose”).
“Lietuvos rytas” savo konkurentą apibūdina, kaip neatliekantį vienos iš pagrindinių žiniasklaidos funkcijų – kritiškai vertinti valdžios pareigūnų veiksmus, ir vadina jų nupirktu ir savo tikslams naudojamu įrankiu (“kai kurie laikraščiai, radijo ar televizijos stotys, užuot kritiškai vertinę valdžios darbą, virto prezidento, Seimo narių ar prokurorų stumdomais tarnais, kurie begėdiškai apgaudinėja savo skaitytojus ir žiūrovus, bandydami skalbti nešvarius politikų baltinius”, “Vienas ar kitas laikraštis už atlygį teikia politikams ir partijoms “politinio aptarnavimo” paslaugas”). Konkurento veiklą, priešingą pagrindinei žiniasklaidos priedermei, vadina “spaudą bei žurnalisto profesiją žeminančia”.
“Lietuvos rytas” hiperbolizuoja apimtį “Respublikos” straipsnių, kuriuose ji rašo apie “Lietuvos rytą”, teigdamas, kad skirdama “kone pusę laikraštinio ploto” “Lietuvos ryto” kritikai, “Respublika” rašo vienam laikraščiui, savo pagrindiniam priešininkui. Taip ji nebeatlieka vienos iš žiniasklaidos funkcijų – rašyti skaitytojams. Tuo tarpu pats “Lietuvos rytas” save apibūdina, kaip rašančius tik skaitytojams.
Formuodamas savo įvaizdį, “Lietuvos...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 1822 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

Detali informacija
Darbo tipas
Lygis
Universitetinis
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
5 psl., (1822 ž.)
Darbo duomenys
  • Socialinės psichologijos analizė
  • 5 psl., (1822 ž.)
  • Word failas 55 KB
  • Lygis: Universitetinis
www.nemoku.lt Atsisiųsti šią analizę

www.nemoku.lt Panašūs darbai

Konflikto valdymas

Konflikto valdymas Socialinė psichologija
Peržiūrėti darbą

Smurto ir prievartos pasireiškimas tarp vyresnių klasių moksleivių (Vilkaviškio miesto vidurinių mokyklų tyrimo pagrindu)

Smurto ir prievartos pasireiškimas tarp vyresnių klasių moksleivių (Vilkaviškio miesto vidurinių mokyklų tyrimo pagrindu) Socialinė psichologija
Peržiūrėti darbą

Konfliktų ir permainų įgyvendinimo valdymas. Stresai

Konfliktų ir permainų įgyvendinimo valdymas. Stresai Socialinė psichologija
Peržiūrėti darbą

Konflikto analizė: mokytoja ir mokinys

Konflikto analizė: mokytoja ir mokinys Socialinė psichologija
Peržiūrėti darbą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
www.nemoku.lt Atsisiųsti šią analizę