Namų darbai

Darbo ir darbo užmokesčio apskaita

10   (1 atsiliepimai)
Darbo ir darbo užmokesčio apskaita 1 puslapis
Darbo ir darbo užmokesčio apskaita 2 puslapis
Darbo ir darbo užmokesčio apskaita 3 puslapis
Darbo ir darbo užmokesčio apskaita 4 puslapis
Darbo ir darbo užmokesčio apskaita 5 puslapis
Darbo ir darbo užmokesčio apskaita 6 puslapis
Darbo ir darbo užmokesčio apskaita 7 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

• Apmokėjimą už atliktas operacijas ar pagamintus gaminius.
Atlyginimų priskaičiavimo ir išmokėjimo dokumento naudojimas, jų formos nėra griežtai reglamentuoti. Šie dokumentai priskiriami laisvos formos dokumentams, kuriuos įmonė pasirenka laisvai, pagal savo poreikius. Visų nuosavybės formų įmonės, įstaigos ir organizacijos, turinčios samdomų darbuotojų, privalo pildyti darbo laiko apskaitos žiniaraščius. Tai kontrolinis dokumentas (jo forma griežtai reglamentuota), tačiau įmonėse, kuriose taikoma laikinė darbo apmokėjimo sistema, faktiškai kiekvieno darbuotojo dirbtas laikas turėtų būti skaičiuojamas šiuo dokumentu. Jeigu įmonė pasirinko laikinę darbo apmokėjimo sistemą, darbo sutartyje sulygtas atlyginimas už darbo laiko apskaitos žiniaraštyje užfiksuotą faktiškai dirbtą laiką priskaičiuojamas asmens sąskaitoje. Apmokėjimo už darbą žiniaraštis yra pirminis dokumentas, skirtas fiksuoti įmonės darbuotojų atlyginimo už darbą prieskaitoms bei nuoskaitoms, susijusioms su pajamų, socialinio draudimo mokesčiais ir kt. Žiniaraštis pradedamas pildyti nuo įmonės pavadinimo ir laikotarpio, už kurį mokamas atlyginimas už darbą ir naudojamas kaip pateisinamasis pinigų išmokėjimo dokumentas. Kadangi darbo užmokesčio žiniaraštis yra pirminis dokumentas, juo remiantis algų apskaičiavimo ir išmokėjimo operacijos turi būti fiksuojamos viename iš chronologinių apskaitos registrų: apskaičiavimas – bendrajame žurnale, o perdirbimo įmonėse – dar ir tiesioginių bei netiesioginių gamybos išlaidų apskaitos žurnaluose, išmokėjimas – pinigų mokėjimo žurnale. Darbo sutartyje gali būti nustatytas valandinis atlyginimas už faktiškai dirbtas valandas ar mėnesinė pareiginė alga. Atlyginimo išmokėjimas ar deponavimas grindžiamas surašant atskirą mokėjimo ar deponavimo dokumentą. Vienetinis atlyginimas dažniausiai taikomas gamybos įmonėse, kurių darbas apmokamas pagal vienetinę darbo užmokesčio apmokėjimo sistemą., valandinius tarifinius atlygius pagal darbuotojų kategorijas. Vienetinis atlyginimas mokamas už darbo kiekį, įmonės vadovas turi patvirtinti kiekvieno įmonėje gaminamo ar numatomo gaminti gaminio išdirbio normas ir vienetinius įkainius. Kiekviena gaminys turi turėti jį lydintį dokumentą, kuriame technologines operacijas atliekantys darbininkai galėtų pažymėti, kas, kiek ir kokių operacijų atliko. Pagaminus gaminį ir atidavus jį į pagamintos produkcijos sandėlį, gamybos procese jį lydėjęs dokumentas perduodamas į buhalteriją, kur duomenys perkeliami į vienetinio darbo užmokesčio apskaitos kortelę....

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 1034 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Šaltiniai
✅ Šaltiniai yra
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
7 psl., (1034 ž.)
Darbo duomenys
  • Apskaitos namų darbas
  • 7 psl., (1034 ž.)
  • Word failas 54 KB
  • Lygis: Universitetinis
  • ✅ Yra šaltiniai
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį namų darbą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt