Problema: „Jaunimo teatro“ auditorijos poreikiai ir paklausa kinta priklausomai nuo aplinkos, bendros Jaunimo teatro kultūros, gyvenimo aktualijų, žmonių pilietiškumo apraiškų.
Menininkų požiūris kartais neatitinka visuomenės gyvenimo pulso ir pokyčių, tuomet spektaklių tematika ir problematika tampa pasenusi ir neįtaigi. Atsiranda atotrūkis tarp tų, kurie kuria ir tų, kurie vartoja. Ši problema būdinga ne tik teatrui, bet ir apskritai meno pasauliui Lietuvoje,- kai meno kūrėjai ir vartotojai skirtingai suvokia meno paskirtį ir funkcijas.
• Pagrindinis vadovavimo uždavinys - mokėti formuluoti teisingus, darbuotojams suprantamus veiklos tikslus ir nurodyti kelius, kaip šiuos tikslus pasiekti.
Šiems prieštaravimams sušvelninti reikalingas spektaklių pasiūlos ir paklausos formavimo ypatumų suvokimas. Menas negali egzistuoti be vartotojo, todėl kiekvienas meno kūrinys tuo pačiu yra ir prekė. Tokiu atveju ypatingai svarbi vadybininko reikšmė, sukurianti pareigą reaguoti ir į rinkos pokyčius.
Tikslas: Surasti minėto atotrūkio priežastis, jas detaliai ištyrinėti bei pasiūlyti būdus kaip nepraradus spektaklio kaip produkto meniškumo ir aukšto kokybės lygio sukurti paklausą.
• Nustatyti pagrindinius Jaunimo teatro finansavimo šaltinius Lietuvoje ir Europoje
• Išanalizuoti kultūros politiką ir jos teisinius aspektus
• Bendradarbiauti su šalies ir užsienio partneriais
• Organizuoti kultūros produktų reklamą ir sklaidą
• Padaryti išvadas apie paklausos ir pasiūlos sąveiką bei pritaikyti jas praktikoje
Spektaklių pasiūla ir paklausa, tai rinkos subjektai, kur pasiūlos ir paklausos forma reiškiasi vartotojo ir gamintojo interesai, atspindintys žiūrovų poreikius.
Paklausa teatre – tai vartotojo norai ir interesai, daugiau ar mažiau atspindintys žiūrovų poreikius.
Pasiūlą formuoja spektaklio kūrėjas, teatrinėmis priemonėmis pateikdamas vartotojui suvokti ypatingą spektaklio paskirtį.
Organizacijos misija. Propaguoti teatro kultūra, daryti kultūrine įtaką visuomenės nuomonei
„Kas svarbu šiandien žmogui, gyvenančiam atomo, kosmoso, televizijos ir nuolatinių sukrėtimų amžiuje? Ar reikalingas teatras dabar, kai gyvename įvairiausių margaspalvių technikos stebuklų pasaulyje?“ (Česnulevičiūtė P. Daugiaveidis dramos gyvenimas teatre. V.1998.)
Juk viską ko tik norime galime gauti į namus – net ir Jaunimo teatro spektaklių įrašus. Tai kam pirkti ne pigiai kainuojantį bilietą? Be to, sėdint toliau nuo scenos prastai matyti, o gal net...
Šį darbą sudaro 5593 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!
★ Klientai rekomenduoja
Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?
Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!
Norint atsisiųsti šį darbą spausk ☞ Peržiūrėti darbą mygtuką!
Mūsų mokslo darbų bazėje yra daugybė įvairių mokslo darbų, todėl tikrai atrasi sau tinkamą!
Panašūs darbai
Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.
Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.
Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!