Referatai

Žmogus kaip mokslo tema: prasmės klausimas

10   (1 atsiliepimai)
Žmogus kaip mokslo tema: prasmės klausimas 1 puslapis
Žmogus kaip mokslo tema: prasmės klausimas 2 puslapis
Žmogus kaip mokslo tema: prasmės klausimas 3 puslapis
Žmogus kaip mokslo tema: prasmės klausimas 4 puslapis
Žmogus kaip mokslo tema: prasmės klausimas 5 puslapis
Žmogus kaip mokslo tema: prasmės klausimas 6 puslapis
Žmogus kaip mokslo tema: prasmės klausimas 7 puslapis
Žmogus kaip mokslo tema: prasmės klausimas 8 puslapis
Žmogus kaip mokslo tema: prasmės klausimas 9 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

Filosofija. Kas gi yra filosofija? Mokslas ar gyvenimo būdas? Pažodžiui išvertus, „Filosofija“- „išminties meilė“. Kodel išminties meilė ,kodel ne išminties mokslas ? Tiek daug klausimų vien tam ,kad suprasti patį terminą - filosofiją. Taigi, filosofija ilgainiui tapo mokslo rūšis, kuri antikos laikais buvo pagrindinis mokslas ir išminties išreiškimo būdas. Filosofiniai klausimai daug amžių klajoja iš vienų minties vingių prie kitu, daugybė filosofų paskyrė savo būtį šiam mokslui, tik tam ,kad galėtų kažką sužinoti savo pačių išmone ,patirti kuo daugiau ,juk patyrimas ir mąstymas pagrindiniai filosofijos varikliai. Vienas šių klausimų yra : „kokia gyvenimo prasmė?“ arba „ žmogaus buties esmė“. Vienas vokiečių filosofas, Johanas Gotlybas Fichtė, parašė labai įdomią knygą „Žmogaus paskirtis“ ,kuri susideda iš trijų dalių : „Abejojimas“ , „Žinojimas“ , „Tikėjimas“ . Šios knygos autorius iš esmės žvelgia į pasaulį aplink jį , ir ieško atsakymų į savo paties mintis, tyrinėja aplinką ir patį save , sąryšį savęs su gamta ,ir jį supančiais daigtais. Taigi šio referato tikslas - atidžiau pažvelgti į J.G.Fichtės knygą ir paieškoti joje atsakymų į kalusimą : „kokia žmogaus būties prasmė?“. Uždaviniai – paanalizuoti J.G.Fichtės kūrybą, tam tikru gyvenimo tarpsniu, remiantis autoriaus kūryba suprasti kaip žmogus pažįsta pasaulį, kaip žinojimas padeda jį įsisavinti, suvokti gyvenimą kaip sąvoką..
Klasikinės vokiečių filosofijos raidoje Johanas Gotlybas Fichtė išsiskiria kovinga dvasia ,kritikos patosu ,aistringu žmogaus vertės teigimu.
Gimė J. G. Fichtė 1762 m. Gegužės 9 dieną rytų Saksonijoje ,neturtingo kaimo audėjo , teisingo ir garbingo žmogaus šeimoje . Iš tėvų paveldėtų žmogiškųjų savybių J.G. Fichtė niekada neprarado. Buvo išmintingas ,bet ūmaus būdo , atkakliai gynė savo pažiūras ir tiesą.Laisvalaikiu daug skaitė ,studijavo Ž.Ž .Ruso , B.Spinosą ir kitus filosofus , trokšdamass suvokti savo gyvenimo prasmę,paskirtį, Johanas Gotlybas Fichtė pėmė į savo rankas I.Kanto veikalus . Jų , ypač „Praktinio proto kritikos“ , studijos sukėlė revoliuciją jo mąstįsenoje ir visame gyvenime. Jis...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 2126 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

Turinys
 • 1. Įvadas..1
 • 2. Johanas Gotlybas Fichtė.
 • 3. Kaip žmogus pažįsta pasaulį?.
 • 4. Žinojimas..
 • 5. Gyvenimas
 • 6. Būties prasmė.
 • 7. Išvada.

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Lygis
Universitetinis
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
9 psl., (2126 ž.)
Darbo duomenys
 • Naujųjų amžių filosofijos referatas
 • 9 psl., (2126 ž.)
 • Word failas 67 KB
 • Lygis: Universitetinis
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį referatą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt