Referatai

Vartotojų ir pirkėjų elgsena

9.8   (2 atsiliepimai)
Vartotojų ir pirkėjų elgsena 1 puslapis
Vartotojų ir pirkėjų elgsena 2 puslapis
Vartotojų ir pirkėjų elgsena 3 puslapis
Vartotojų ir pirkėjų elgsena 4 puslapis
Vartotojų ir pirkėjų elgsena 5 puslapis
Vartotojų ir pirkėjų elgsena 6 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

Vartotojai yra gyvybiškai svarbūs organizacijai. Priimdami sprendimus pirkti, jie lemia organizacijos pardavimus ir pelną. Organizacijai, kuri nori pasiekti savo tikslus tenkindama vartotojo poreikius ir norus, labai svarbu gerai žinoti vartotojo savybes, elgsenos tendencijas, vartotojo elgesį lemiančius veiksnius bei jiems galimą įtaką.
Vartotojų elgsena yra mokslas apie individus, grupes ar organizacijas ir jų naudojamus procesus renkantis, įsigyjant / perkant, vartojant ir pašalinant gaminį, paslaugą, idėją, kad galėtų patenkinti savo poreikius ir norus.
• Elgsena gali būti arba individo, arba grupės (įtakojama draugų, pažystamų), arba organizacijos kontekste (kai darbuotojas sprendžia, kokius produktus įmonė turėtų naudoti).
• Vartotojų elgsena nagrinėja ne tik pirkimo sprendimą, bet ir produkto vartojimą bei jo pašalinimą. Produkto vartojimas dažniausiai labai domina pardavėją/ gamintoją, nes tokie tyrimai gali parodyti, kaip būtų geriausia pozicionuoti produktą ar padidinti jo vartojimą.
• Vartotojų elgsena apima ne tik konkrečius gaminius, bet ir įvairias paslaugas ir idėjas.
Vartotojų elgsenos mokslas tiria individų įpročius rinktis, pirkti, vartoti gaminius ir paslaugas bei atsikratyti jų, kad patenkintų asmeninius ar šeimyninius poreikius. Dalis įtakos, kuri suformuoja vartotojo pasirinkimą ir tendencijas, yra vidiniai procesai – mūsų mąstymas, jausmai troškimai Kitas poveikis kyla iš aplinkos veiksnių, pavyzdžiui, socialinių(grupės arba tarpasmeninių veiksnių), ekonominių, situacinių aplinkybių. Visi šie veiksniai „susimaišo“ ir dinamiškai sąveikauja kurdami vartotojo elgseną.6
Nustatyta, kad kiekvienas pirkėjas, prieš apsistodamas ties savo sprendimu pirkti tą ar kitą prekę, praeina tam tikrą kelią, pradedant nuo naujų poreikių suvokimo ir baigiant pirkimu.7
Vartotojo veiksmai pasižymi tam tikru nuoseklumu, kuris apima iškilusios problemos sprendimo laikotarpį. Išskiriami etapai:
1. Poreikio atsiradimas;
2. Informacijos paieška;
3. Informacijos įvertinimas;
4. Sprendimo pirkti priėmimas;
5. Reakcija po pirkimo.8
Svarbus yra pasiruošimo pirkti įvertinimas. Jis apima nuomonių apie prekės kainą, dydį, įpakavimą ir kt. įvertinimą, sugretinus šias savybes su pirkėjo gyvenamos vietos, jo amžiaus, pajamų ir kitomis charakteristikomis. Kadangi prieš perkant prekę paprastai įvertinama keletas galimybių. Be to, pirkėjas stengiasi iš anksto numatyti su būsimu pirkiniu susijusią riziką. Paprastai skiriama 6...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 1504 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Šaltiniai
✅ Šaltiniai yra
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
6 psl., (1504 ž.)
Darbo duomenys
  • Rinkodaros referatas
  • 6 psl., (1504 ž.)
  • Word failas 69 KB
  • Lygis: Universitetinis
  • ✅ Yra šaltiniai
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį referatą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt