Pamokų planai

Pasaulio pažinimo pamokos, vedamos pagrindinėje mokykloje 3 klasėje

10   (1 atsiliepimai)
Pasaulio pažinimo pamokos, vedamos pagrindinėje mokykloje 3 klasėje 1 puslapis
Pasaulio pažinimo pamokos, vedamos pagrindinėje mokykloje 3 klasėje 2 puslapis
Pasaulio pažinimo pamokos, vedamos pagrindinėje mokykloje 3 klasėje 3 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

Mokymosi situacija: Mokiniai žino sąvoką: šventė, religinė šventė, šeimos šventės. Žino net gi kai kurias senovines šventes ir jas gali įvardinti. Geba išdėstyti istorijos įvykius chronologine tvarka, vartojant terminus: seniau, dabar, ateityje, ankščiau, vėliau, kažkada, kada nors.
Pamokos uždavinys: Atliekant užduotis iš vadovėlio ir pratybų sąsiuvinyje, pateikta mokytojo medžiaga atpažins ir įvardys 3-4 senąsias Lietuvių šventes, grupuos šventes į religines ir kalendorines, nurodys kuo jos skiriasi ir kuo yra panašios. Remdamiesi įgytomis žiniomis, asmenine patirtimi ir vartodami laiko sąvokas gebės paaiškinti, kaip mūsų protėviai leido laisvalaikį ir šventė šventes.
Metodai: pokalbis, paveikslėlių demonstravimas, nuotraukų žiūrėjimas, praktinė veikla, darbas poromis.
Mokymosi priemonės: Vadovėlis E. Minkuvienė, L. Kukanauzienė, A. Didžgalvienė „Gilė“ 1 d. 3 kl., pratybų sąsiuvinis, nuotraukos, POWER POINT skaidrės, flomasteriai, sieninis kalendorius.
Prašau mokinių pasidalinti grupėmis po 3 į keturias grupes ir paimti po sieninį kalendorių, kuriame yra paryškintos kalendorinės šventės, o apačioje legendoje yra surašytos šventės ir įsimintinos datos; dar mokiniams reikia popieriaus ir rašymo priemonių. Paaiškinu užduotį: iš kiekvienai komandai padalinto laikotarpio po 3 mėnesius reikia išrinkti ir užrašyti popieriaus lapelyje šio laikotarpio šventes. Šiai veiklai skiriama po 5 minutes. Praėjus minėtam laikui grupės pristato savo rezultatus. Mokiniai vardija išrinktas šventes ir įsimintinas datas. O mokytojas lentoje užrašo tik kalendorinių bei religinių švenčių pavadinimus. Išklausia visus atkreipiamas dėmesys į švenčių sąrašą lentoje. Mokiniai raginami pasižiūrėti ir pasakyti žinomas jiems šventes. Skelbiu pamokos temą ir uždavinį ir Smart lentoje paleidžiu skaidres apie Lietuvos šventes (priedas Nr.1).
Pažiūrėjus skaidres ir vadovėlyje pateiktas nuotraukas įvardijame šventes. Paklausiu mokinių, ką apie jas žino, prašau pasidalinti su klasės draugais, perskaitau teiginius:
• Seniausios Lietuvoje yra kalendorinės šventės. Jos susijusios su svarbiausių darbų pradžia ir pabaiga, tam tikru metų laiku pasikartojančiais...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 619 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Šaltiniai
✅ Šaltiniai yra
Failo tipas
Word failas (.docx)
Apimtis
4 psl., (619 ž.)
Darbo duomenys
  • Pedagogikos pamokų planas
  • 4 psl., (619 ž.)
  • Word failas 36 KB
  • Lygis: Universitetinis
  • ✅ Yra šaltiniai
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį planą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt