Visi
Referatai
Pamokų planai
Pavyzdžiai
Konspektai
Planai
Rodyti daugiau...
Rasta 28 rezultatų
Kūno kultūros pamokos planas
Kūno kultūros pamokos planas
10   (1 atsiliepimai)
Kūno kultūros pamokos planas

Tema: šuolio į tolį išsibėgėjimo ir sukinių vietoje mokymas.
Klasė: VI.
Tikslai:
• mokomieji: mokyti išsibėgėjimo šokant į tolį.
• lavinamieji: lavinti šoklumą, koordinaciją.
• auklėjamieji: ugdyti iniciatyvą, draugiškumą, tarpusavio pagalbą.
Forma: pamoka.
Tipas: mokomoji.
Metodai: aiškinimas, savarankiškas darbas, praktinė veikla, demonstravimas, stebėjimas, individuali pagalbą, aptarimas.
Pamokos vieta: mokyklos stadionas.
Situacija: naujos medžiagos dėstymo pamoka. Praėjusią pamoką buvo kartojamą šuolio į tolį iš vietos technika.
Pamokos dalis ir laikas
Mokytojo veikla
Mokinių veikla
Komentarai, pastabos
Įvadinė dalis
8-10min.
I. Išsirikiavimas, pasisveikinimas, nusakyti pamokos uždavinius.
II. Sukinių vietoje mokymas.
Sukinių vietoje komandos: „Dešinėn!“ vykdoma pasisukant 90 laipsniu kampu ant dešiniosios kojos kulnų ir kairiosios pirštų („kairėn!“- atvirkščiai) dviem veiksmais: 1- sukinys, 2- kojos pristatymas. „Ap- link!“ komanda vykdoma taip pat dviem veiksmais, kaip sukinys kairėn, visuomet sukantis kairėn 180 laipsnių.
III. Apšilimas:
1. Ėjimas mažuoju lauko aikštes ratu:
1.1- Galvą lenkti į dešinę, į kairę, pirmyn, atgal.
1.2- Kimštini kamuolį kelti aukštyn, perduoti jam einančiam už nugaros.
1.3- Sukinys į šalį su kimštiniu kamuoliu, perduoti einančiam už nugaros.
2. Bėgimas didžiuoju lauko aikštelės ratu:
2.1 – Bėgti didžiuoju ratu per centrą po du, perbėgti gimnastikos suolelį;
2.2- Tas pats, perškoti gimnastikos suolelius, atsispirti kaire, dešine:
Moksleiviai išsirikiuoja stadione esančioje krepšinio aikštelėje ir reportuoją. Moksleiviai atlieka sukinius.
Mokiniai atlieka bendrojo lavinimo pratimus eidami ratu.
Mokiniai bėga, atlieka nurodančius pratimus lavinančius koordinaciją ir šoklumą.
Komanduoti laisvai ir nusakyti pamokos uždavinius. Atliekant sukinius siekti kad mokiniai kontroliuotų savo kūno laikyseną.
Jei dauguma mokinių atlieka netaisyklingai ar ne taip juos supranta, pratimą nutraukti ir dar karta paaiškinti, nurodant padarytas klaidas.
Taisyklinga laikysena.
Nugara tiesi, juda pečiai ir rankos.
Žvilgsnis pirmyn, laikysena taisyklinga, juda liemuo.
Lėtai.
.
3. Pasiruošimas pagrindinei pamokos daliai.
Mokiniai baigę pratimus, naudota inventorių padeda į aikštelės kraštą ir rikiuojasi prie smėliadiežės.
Akcentuoti atsispyrimą ir pėdos statymą po šuoliuko. Einant ir bėgant akcentuoti taisyklinga kvėpavimą.
II. dalis pagrindinė
30 min.
I. Mokyti įsibėgėjimo ritmo:
Būtina išryškinti teisingą kojos pastatymą į apskritimo vietą: atsispiriamoji koja statoma ant lentelės jos neperžiangiat.
Būtina išryškinti paskutinius 4-5 įsibėgėjimo žingsnius. Paskutinio žingsnio metu atspiriamoji koja į priekį išmojama sulenkta per kelį, bet žingsnio...

Kūno kultūros pamokos planas: "Kelionė į rudeninį mišką"
Kūno kultūros pamokos planas: "Kelionė į rudeninį mišką"
10   (1 atsiliepimai)
Kūno kultūros pamokos planas: "Kelionė į rudeninį mišką"

Tikslas: tenkinti vaikų poreikį judėti, naudojant netradicines priemones.
1. Skatinti aktyviai judėti, tiksliai atlikti judesius.
2. Lavinti orientaciją, erdvės suvokimą, koordinaciją.
3. Ugdyti vikrumą, pastabumą, saviraišką ir kt. veiklų integraciją.
Priemonės: medžių lapai.
Vieta: Sporto salė.
1. Išsirikiavimas, pasisveikinimas, temos paskelbimas.
2. Kelionė pėsčiomis – eiti paprastai.
3. Lipame į kalną – eiti dideliais žingsniais, aukštyn keliant kojas.
4. Leidžiamės nuo kalno – bėgti.
5. Atvykę į mišką, vaikai pamato zuikį.
Auklėtoja dainuoja dainelę ir rodo judesius, kuriuos vaikai kartoja:
Ėjo zuikis – taukšt, taukšt (trepsi kojomis)
Per tiltelį – pliaukšt, pliaukšt (ploja rankomis)
Tas tiltelis – užt, užt (linguoja į šalis)
Zuikis balon – PŪKŠT (atsitūpia).
6. Apšilę vaikai žygiuoja apžiūrėti miško.
PAGRINDINĖ DALIS
Auklėtoja atneša puokštę klevo lapų ir padalina vaikams po vieną lapelį. Vaikai, pasiėmę lapus, laisvai juda po salę, mosuodami jais tai viena, tai kita ranka.
Bendrieji pratimai (su medžių lapais):
I. Pr.p. – Laikome lapelį priešais save, abiem rankomis. Kojos pečių plotyje.
1. Lapelį kelti aukštyn.
2. Lapelį leisti žemyn.
3. Lapelį tiesti pirmyn, šiek tiek pasilenkiant į priekį.
4. Pr.p.
II. Pr.p. – kojos žergtai, rankos ant klubų.
1. Lapelis dešinėje rankoje, ji pakelta į viršų.
2. Lenkiamės į kairį šoną.
3. Pr.p.
4. Lapelį perimame į kairę ranką, ji pakelta į viršų.
5. Lenkiamės į dešinį šoną.
6. Pr.p.
III. Pr.p. – kojos pečių plotyje, rankos ištiestos priešais save, laikomas lapelis.
1. Pasisukame per liemenį į dešinę pusę.
2. Paisukame į kairę pusę.
3. Pr.p.
IV. Pr.p. – kojos pečių plotyje, rankos nuleistos.
1. Atsitupiame, laikydami medžio lapą rankoje.
2. Pašokame į viršų išsitiesdami ir rankas pakeldami į viršų.
3. Pr.p.
V. Pr.p. – kojos pečių plotyje, rankos nuleistos, lapelis laikomas abiem rankom.
Perimant lapelį iš rankos į ranką, sukti jį aplink save į vieną ir...

Kūno kultūros išplėstinis pamokos planas
Kūno kultūros išplėstinis pamokos planas
9.4   (3 atsiliepimai)
Kūno kultūros išplėstinis pamokos planas

Uždaviniai: Tobulinti šuolio į aukštį įsibėgėjus įgūdį.
Tikslai: Lavinti vikrumą gaudant ir metant kamuolį.
Inventorius: 4 -6 kamuoliai, šuolio į aukštį stovai, virvutė.
Krūvio apimtis
Organizavimo ir metodikos procedūros
1
2
3
4
1 dalis
8 min.
I. Išsirikiavimas, pamokos užduočių nusakymas.
II. Mankštos pratimai pagal siužetą „Ruduo“. Įvairūs judėjimo būdai:
1. išskrenda paukščiai (mostai rankomis);
2. siūbuoja medžiai (pasilenkimai stovint, sėdint, susikibus po du);
3. obuolių skynimas (pasistiebiant, pašokant);
4. žvėrelių šuoliai (abiem ir viena koja);
III. Kiekvienas mokinys sugalvoja ir parodo įdomesnį judesį, ir visi pakartoja.
1 min.
1 min.
1 min.
1 min.
1 min.
3 min.
x x x x x x x x
x
Mokytojas paaiškina veiksmą, o mokiniai savarankiškai sukuria ir atlieka įvairius judesius.
Iškeliant rankas, giliai įkvėpti.
Stebėti laikyseną, ar liemuo tiesus.
Atkreipti dėmesį į kojų pastatymą,
į vaikų išradingumą.
2 dalis
32 min.
Išsirikiuoja vora prie linijos;
I. Šuoliai į aukštį:
1. Šuolis į aukštį tiesiai įsibėgėjus.
2. Šuolis į aukštį laipsniškai didinant greitį.
3. Šuolis į aukštį parungtyniaujant, kuris įveiks didesnį aukštį.
Perrikiavimas
II. Žaidimas“ kamuolys ratu“.
Viduryje stovintys žaidėjai( eilės tvarka), meta kamuolį draugui, o šis sugavęs jį greitai sugrąžina.
Žaidimas kartojamas pakeitus viduryje buvusį žaidėją.
Perrikiavimas.
III. Sudaromos dvi komandos. Viena – puskvadračio viduryje, kitos komandos žaidėjai, pasiskirstę į 2 grupes, sustoja už kvadrato vienoje ir kitoje aikštelės pusėje. Baigę žaidimą žaidėjai pasikeičia vietomis.
xxxxxxx
Prie šuoliaduobės ištiesiamos 2 skirtingo aukščio virvutės.
Bėgimo atkarpa 3 – 5 žingsniai.
Pirmais- antrais išsiskaičiuot, padaryti du ratukus.
Sudaromi du ratukai kiekvieno viduryje stovi žaidėjai.
Laimi komanda greičiau atlikusi užduotį.
xxx
xxxxxxx
xxx
3 dalis
5 min.
Žaidimas “Skrenda ir neskrenda“:
Žaidėjai, mokytojui paminėjus daiktą, kuris skrenda, įvairiais judesiais imituoja jo skridimą. Jei neskrenda ( pvz. stalas), eina rankas uždėję ant juosmens.
Pamokos apibendrinimas.
Mokinių vertinimas.
Namų užduočių skyrimas.
Organizuotas grįžimas į klasę.
3 min.
2 min.
Mokiniai rankų judesiais parodo ar daiktas skrenda, ar ne.
Kūno kultūra – tai judesių ir veiksmų, lavinančių psichinę asmenybę mokymas, įgūdžių skiepijimas, moksliškai apibendrinančių žinių apie fizinį lavinimą ir sportą, teikimas.
Fizinės galios – vikrumas, greitumas, šoklumas.
Fizinis parengtumas – pasiekiamas fizinių galių tobulinimu.
Tikslai:
1. Stiprinti mergaičių ir berniukų sveikatą.
2. Ugdyti sveiką gyvenseną.
3. Tenkinti natūralų vaikų poreikį judėti.
4. Lavinti motoriką...

Kūno kultūros pamokos planas-konspektas 2-ai pradinukų klasei
Kūno kultūros pamokos planas-konspektas 2-ai pradinukų klasei
10   (1 atsiliepimai)
Kūno kultūros pamokos planas-konspektas 2-ai pradinukų klasei

– stovint, kojos pečių plotyje, rankos į šalis, sukame ratus į priekį ir atgal.
į priekį 1-2-3-4 prad. p.
atgal 1-2-3-4 prad.p.
V. Pr.p.- stovint rankos į šalis, kojos žergtai.
1 – moti kairiąja koją pirmyn, suploti po ja
2 – pr.p.
3 – moti dešine koja pirmyn, suploti po ja
4 – pr.p.
VI. Pr. p. – sėdint, kojos žergtai, rankomis remtis už nugaros.
1 – abiem rankom paliečiame dešinės kojos pirštus
2 – pr.p.
3 – abiem rankom paliečiame kairės kojos pirštus
4 – pr.p.
VI. Prad. p. sėdint kojos tiesios, pirštų galai įtemti, rankomis remiamasi į grindis už nugaros.
1- pritrauki kairę koją;
2- pritraukti dešinę koją;
3- kairę koją ištiesti;
4- dešinę koją ištiesti;
VII. Prad. p. gulint ant nugaros važiavimas,,dviračiu’’ pirmyn ir atgal, rankos sunertos virš galvos.
VIII. Prad.p. kojos suglaustos, rankos ant juosmens, lengvi šuoliukai;
1- keliant kairę koją, prad. p.
2- keliant dešinę koją, prad. p.
3- šuoliukai ratu ant abiejų kojų;
II. ŽAIDIMAI
Vaikai išsiskaičiuoja pirmais, antrais.
I) ,, Žemyn- aukštyn’’
2 komandos stovi netoli viena kitos eilėmis. Žaidėjai turi po kamuolį. Po signalo vieni žaidėjai perduoda kamuolius tarp kojų, už nugaros stovintiems žaidėjams. Antrieji žaidėjai už nugaros...

Kūno kultūros pamokos planas-konspektas
Kūno kultūros pamokos planas-konspektas
10   (2 atsiliepimai)
Kūno kultūros pamokos planas-konspektas

- Šiandien, per kūno kultūros pamoką, mes:
• Ugdysime savo vikrumą žaisdami judriuosius žaidimus;
• Lavinsime savo raumenis;
• Pažaisime keletą žaidimų;
• Pakartosime šuolį į tolį;
• Gerai praleisime laiką;
- Kas man gali pasakyti, kaip vaikai turi elgtis kūno kultūros pamokoje?
- Laukiu iškeltų rankelių.
- Taip. Turite būti atidūs, neužgauti vienas kito ir pan.
- Šaunuoliai.
2. Ėjimas.
- Įdomu ar jūs prisimenate kuri jūsų ranka dešinė. Iškelkite ją.
- O dabar iškelkite kairę ranką. Puiku!
- Kas žino, kuria koja pradedame žingsniuoti pirmyn?
- Taip, šaunuoliai.
- Deši - nėn. Pirmyn žengte – marš.
Ėjimas:
• Paprastas
• Pasistiebus (ką mes matome tolumoje?)
• Aukštai keliant kelius
• Atsitūpus
• Paprastas
3. Bėgimas.
- Bėgte marš.
Bėgimas:
• Paprastas
• Aukštai keliant kelius
• Ištiestomis kojomis į priekį
• Ištiestomis kojomis atgal
• Rankomis liečiant pėdas
• Paprastas bėgimas
- Žengte marš.
- Vietoje žengte marš.
- Padarykime ratelį.
- Išretėkite per rankas.
- Padarysime keletą mankštos pratimų
4. Mankštos pratimai.
- Įsivaizduokite, jog aplink jūsų galveles skraidžioja bitutės. Sukime galveles lėtai, tarsi stebėdami jas.
- Pirmiausiai į vieną pusę, po to į kitą.
- O kaip tiksi laikrodukas? Ar kada matėte?
- Patiksėkime ir mes kaip laikrodukai.
- Rankos ant liemens, kojos pečių platumu, galvos judesiukai kairėn ir dešinėn kaip laikrodukai.
- Kaip plasnoja dideli paukščiai?
- Plačiai, išraiškingai.
- Pabandykime ir mes paplasnoti kaip tie paukščiai.
- Nors už lango ir žiema, tačiau mums nepavargstamai šviečia saulė. Parodykime, kaip šviečia saulutė?
- Dabar pratimukai liemeniui.
Rankos vis dar ant liemens. Judame pirmyn ir atgal.
- O dabar taip pat atliekame šį pratimą, tačiau kairėn ir dešinėn.
- Štai, ant žemės nukrito šalta ledinė snaigė.
- Lenkitės ir stenkitės rankų piršteliais pasiekti ir pajusti ją, tik nelenkite kelių.
- Ar turite kas nors augintinių?
- Kas turite katytę?
-O kas šuniuką?
- Suimkime sulenktus kelius ir pakaitomis glauskime prie širdies, tarsi tai būtų...

Kūno kultūros pamokos planas-konspektas: vaikams, turintiems specialių poreikių
Kūno kultūros pamokos planas-konspektas: vaikams, turintiems specialių poreikių
10   (1 atsiliepimai)
Kūno kultūros pamokos planas-konspektas: vaikams, turintiems specialių poreikių

1) Pažinti ir išmokti kontroliuoti savo kūną (kelių ir klubų pažinimas, liemens ir kūno centro pažinimas, liemens rotacija ir mokymasis kristi).
2) Formuoti tarpusavio bendravimo ir pasitikėjimo įgūdžius (didinti pasitikėjimą savimi, patirti emocinį ir fizinį saugumą ir formuoti bendravimo įgūdžius).
1) Savo kūno pažinimas.
4) Atsipalaidavimas.
* Pratimai atliekami porose, su skirtingais partneriais.
* Visi pratimai turi vykti ramioje, ne triukšmingoje aplinkoje.
Pamokos planas:
Pratimo pavadinimas
Pratimo apibūdinimas
Pratimo atlikimo laikas
Pasisveikinimas pirštų galiukais
Vaikai sėdi ant grindų ir „eidami“ ant užpakalių turi pasisveikint su kuo daugiau žmonių susiliesdami kojų pirštais ir pasakydami „Labas“.
5 min.
Nugaros pažinimas
Vaikai sėdi ant grindų ir ir „vaikščiodami“ atbulomis ieško „draugiškos“ nugaros. Radę ramiai atsisėda, atremia galvas, arba padeda ant pečių, truputį pasėdėję, ieško kitos nugaros.
5 min.
Poilsio minutė*
Vaikai susiglaudę nugaromis (kurias rado paskutinio pratimo metu) atsigula ant žemės, padėdami savo porininkui galvą ant peties. Taip šiek tiek paguli.
2 min.
Kitos poros ieškoma vaikštant ant kelių ~ 30 s.
Krokodiliukai
Papasakojama istorija apie krokodiliukus. Asmuo atsigula ant žemės, kitas gula skersai ant jo ir vaidina, kad miega. Ant žemės gulintis turi išsilaisvinti...

Kūno kultūros pamokos planas (antrai klasei)
Kūno kultūros pamokos planas (antrai klasei)
9.8   (2 atsiliepimai)
Kūno kultūros pamokos planas (antrai klasei)

6) ėjimas mažais žingsneliais, didinant judėjimo tempą;
7) bėgimas ;
8) bėgimas keičiant judėjimo kryptį;
9) ėjimas pakeliant ir nuleidžiant rankas;
Atliekamas kvėpavimo pratimas.
Pagrindinė dalis.
1. Krepšinis. Mokiniai
sustoja poromis 2 – 3 m
atstumu vienas nuo kito.
Kamuolio varymas
vietoje, perduodant jį
draugui
2. Žaidimas : Kamuolių perdavimas“
3. Šuolis į tolį iš vietos. Laisvai išsidėstę aikštelėje, visi kartu atlieka įvairius parengiamuosius šuoliukus vietoje.
Mokiniai sustoja į dvi eiles (vieni prieš kitus) ir atlieka spyruokliuojančius pritūpimus, kojos pražergtos pečių platumu. Po to šiek tiek pritūpus, mojant rankomis, pašokama aukštyn vietoje.
Šuolis į tolį iš vietos, užsimojant rankomis.
4. Žaidimas „Kas toliau“ – kiekvienas iš eilės atlieka 3 šuolius.
5. „Kamuoliuko mokyklėlė“ pratimai prie sienos – atlikti visiems kartu ar pakaitomis:
- mesti kamuoliuką į sieną ir sugauti;
- mesti į sieną ir sugauti atšokusį nuo grindų;
- mesti į sieną, apsisukti ir sugauti atšokusį nuo žemės.
6. Estafetė: sudaromos kelios komandos. Prieš kiekvieną komandą padedama po 3 lankus. Pirmieji komandų žaidėjai turi po kamuoliuką. Po signalo jie bėga iki pirmojo lanko, meta kamuoliuką į jo vidurį, sugavę bėga prie kito lanko ir pakartoja tą patį veiksmą. Grįžę perduoda kamuoliuką kitam žaidėjui.
Baigiamoji dalis.
Žaidimas „Šalta – šilta“ – paskirtas žaidėjas ieško paslėptą daiktą: kai prieina prie daikto arčiau, sakoma „šilta“, jei nueina, įspėjama, kad „šalta“.
Kvėpavimo pratimai:
1. įsivaizduoti, kad esą balionai pilni oro;
2. vaizduoti išsileidžiančius...

Integruotos kūno kultūros ir biologijos pamokos planas
Integruotos kūno kultūros ir biologijos pamokos planas
9.6   (2 atsiliepimai)
Integruotos kūno kultūros ir biologijos pamokos planas

Olegas Batutis kūno kultūros mokytojas ekspertas,
Rasa Kučinskienė biologijos mokytoja metodininkė
PATVIRTINTA
Prienų „Žiburio“ gimnazijos kūno kultūros metodinės grupės
2012 m. sausio__d.
Nutarimu Nr.____
PATVIRTINTA
Prienų „Žiburio“ gimnazijos biologijos metodinės grupės
2012 m. sausio__d.
Nutarimu Nr.____
PRIENŲ „ŽIBURIO“ GIMNAZIJA
Integruotos biologijos ir kūno kultūros pamokos planas
Pamokos tema „Griaučių raumenų veikla“
Mokytojas (-ai):
Olegas Batutis, Rasa Kučinskienė
Klasės lygis (-ai):
12 (A lygis)
Turinio sritis (-ys):
Kūno kultūra / Biologija
Pamokos tipas:
Žinių įgijimo atliekant praktinį darbą pamoka
Mokymosi kontekstas:
Paskutinį kartą mokiniai mokėsi apie raumenis kaip audinius ir dabar reikia išanalizuoti jų praktinę veiklą.
Mokymosi uždaviniai:
• peržiūrėję vaizdo medžiagą ir išnagrinėję raumeninių skaidulų veiklos principus, mokiniai išsiaiškins griaučių raumenų veiklą;
• atlikdami praktinius darbus nustatys, kokią reikšmę raumenų darbingumui turi nuovargis.
Ištekliai
Technologijos:
Kompiuteris
Multimedija
Interneto prieiga
Informacijos šaltiniai:
Žmogaus biologija, II dalis
Biologijos vadovėlis
Anatomijos atlasas
Kita:
Laikrodis
1,5 ir 3 kg svarmenys
Siuvėjo metras
Pamokos metodika
Metodai: interaktyvios vaizdinės ir garsinės mokymo priemonės nagrinėjimas, mokytojo konsultavimas, darbas su anatomijos atlasu, darbas poromis ir grupėmis, aiškinamasis pokalbis, duomenų apdorojimas ir analizė, vertinimas ir įsivertinimas.
Mokinių veikla (etapai)
Instrukcijos mokytojams
Naudota technologija
(kokia ir kaip)
1. Peržiūrėdami mokytojų demonstruojamas pateiktis, susipažįsta su pamokos tema, uždaviniais ir darbo eiga.
Demonstruoja pateiktis su pamokos tema, uždaviniais, darbo eiga ir jas komentuoja.
Kompiuteris
Multimedija
PowerPoint
2. Peržiūrėdami vaizdo medžiagą mokiniai susipažįsta su žmogaus griaučių skersaruožių raumenų sandara.
Peržiūrėdami komentuoja vaizdo medžiagą, akcentuodami svarbiausius momentus.
Vaizdo medžiagos prieiga internete.
3. Peržiūrėdami vaizdo medžiagą apie raumeninių skaidulų veiklą mokiniai susipažįsta su jų veikimo principais.
Komentuoja peržiūrimus siužetus, akcentuodami svarbiausius aspektus.
Vaizdo medžiagos prieiga internete.
4. Naudodamiesi anatomijos atlasais suranda savo rankos žasto dvigalvį ir trigalvį raumenis.
Stebi, konsultuoja, jei reikia, gabiesiems pateikia papildomų užduočių.
Kompiuteris
Multimedija
PowerPoint
5. Dirbdami poromis išmatuoja vienas kito sulenktos ir ištiestos per alkūnės sąnarį rankos žasto apimtį.
Duomenis surašo į 1 lentelę.
Stebi ir, jei reikia, padeda.
Paaiškina, kaip įrašyti duomenis į lentelę.
Kompiuteris
Multimedija
PowerPoint
6. Paėmę į rankas svarmenį (1,5 kg mergaitės ir 3 kg berniukai) vėl išmatuoja sulenktos ir ištiestos per alkūnės sąnarį rankos žasto apimtį.
Duomenis surašo į 1 lentelę.
Stebi ir, jei reikia, padeda.
Paaiškina, kaip įrašyti duomenis į lentelę.
Kompiuteris
Multimedija
PowerPoint
7. Paėmę svarmenį (1,5 kg mergaitės ir 3 kg berniukai) į dešinę ranką...

Pamokos planas-konspektas: įskaitinė kūno kultūros pamoka
Pamokos planas-konspektas: įskaitinė kūno kultūros pamoka
9.2   (2 atsiliepimai)
Pamokos planas-konspektas: įskaitinė kūno kultūros pamoka

šuolio į aukštį tiesiai įsibėgėjus įgūdžio tobulinimas;
2. vikrumo lavinimas, šoklumo, judesių staigumo lavinimas;
3. fizinių ypatybių lavinimas.
INVENTORIUS: virvutės, guma, kamuoliai
Pamokos
dalys
Pamokos turinys
Apimtis, intensyvumas
Metodinės pastabos
I. Dalis. Įvadinė
10 min.
II Dalis
(pagrindinė)
25-30 min.
III. Dalis
(baigiamoji)
5 min.
Išsirikiavimas, pasisveikinimas.
I. Rikiuotės pratimai:
1) „ Klasė, eilėn stok !”
2) „ Lygiuok”
3) „Ramiai ! “
4) “ Klasė, deši – nėn, 1 -2 !”
5) “ Klasė, salės pakraščiu žengte marš !”
II. Ėjimas:
1) ėjimas ant pirštų galų;
2) ėjimas ant kulnų;
3) ant pėdos kraštų;
4) aukštai keliant kelius;
5) pusiau pritūpus.
Greitas ėjimas.
Bėgimas.
Ėjimas, persirikiavimas.
III. Mankšta atliekant bendruosius pratimus.
I. Pr.p. – stovint, kojos pečių plotyje
1 – sukti ratą abiem rankom pirmyn;
2 – sukti ratą abiem rankom atgal.
II. Pr.p. – stovint, kojos žergtai, rankos nuleist.
1 – uždedam rankas ant pečių
2 – iškeliam į viršų, pasistiebti
3 – rankos ant pečių
4 – pr.p.
III. Pr.p. – stovint, kojos žergtai, rankos ant liemens.
1- palenkti liemenį į kairę
2 – pr.p.
3 – palenkti liemenį į dešinę
4 – pr.p.
IV. Pr.p. – stovint, kojos žergtai, rankos ant liemens.
1 – dešinę koją sukame iš vidaus į išorę
2 – pr.p.
3 – kairę koją sukame iš vidaus į išorę
4 – pr.p.
V. Pr.p.- stovint rankos į šalis, kojos žergtai.
1 – moti kairiąja koją pirmyn,...

Kūno kultūros pamokos planas - lankstumo, ištvermės bei šoklumo treniruotės
Kūno kultūros pamokos planas - lankstumo, ištvermės bei šoklumo treniruotės
10   (2 atsiliepimai)
Kūno kultūros pamokos planas - lankstumo, ištvermės bei šoklumo treniruotės

• pečių kėlimas į viršų ir nuleidimas;
• rankų sukimas į šalis;
• liemens pasisukimai į šalis;
• liemens sukimas;
• pasilenkimai į priekį;
• įtūpstai į šalis;
• pėdų sukimas.
2.2. Ėjimo užduotys.
Eiti ratu lėtu žingsniu.
Eiti ratu pasistiepus ant pirštų galų.
Eiti ratu ant atbulomis.
Eiti ratu pritūpus.
Eiti ratu įtūpstais.
2.3. Bėgimo užduotys.
Bėgti nuo vienos sienos prie kitos aukštai keliant kelius.
Bėgti atbulomis aukštai keliant kelius.
Bėgti pristatomu žingsneliu iš vienos pusės.
Bėgti pristatomu žings-neliu.
Bėgti mojant ištiestas kojas pirmyn.
2.4. Kvėpavimo ir atsi-palaidavimo pratimai.
Įkvepiant kelti rankas aukštyn, iškvėpiant tūpti.
Ištiesti rankas į šalis – įkvėpti, apglėbiant rankomis pečius – iškvėpti.
1-2 min.
2-3 min
1-2 min.
2-3min.
1-2 min.
Mokiniai rikiuojami į eilę. Patikrinamas mokinių pasi-ruošimas pamokai (apranga, avalynė ir kt.)
Pratimai daromi stovint ratu, pasisukus veidu į centrą.
Darant pratimus, akcentuoti taisyklingą kūno laikyseną.
Pratimus atlikti lėtu tempu, fiksuojant tempimą keletui sekundžių.
Eiti energingai, tiesiai, nesusikūprinus.
Atliekami taisyklingai.
Intensyvus darbas rankomis
Kelį išmoti kiek galima aukščiau.
II dalis:
Pagrindinė
20-25 min.
1. Pratimai su lankais.
1.1. Atsistojus:
• pasilenkimai į priekį;
• pasilenkimai į šalis;
• pakėlimai virš galvos;
• pakėlimai virš nugaros;
• lanko laikymas dešine , abiem ir kaire.
1.2. Atsiklaupus:
• pasilenkimai į priekį, atgal;
• pasilenkimai...