Konspektai

Komunikacija ir komunikacinė elgsena

9.8   (3 atsiliepimai)
Komunikacija ir komunikacinė elgsena 1 puslapis
Komunikacija ir komunikacinė elgsena 2 puslapis
Komunikacija ir komunikacinė elgsena 3 puslapis
Komunikacija ir komunikacinė elgsena 4 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

1. Apibrėžkite komunikacijos ir komunikacinės elgsenos sampratą.
Komunikacija-tai procesas, kurio metu, lengvai keičiamasi informacija tarp individų simbolių,ženklų ir elgesio sistemos dėka.
3. Apibūdinkite komunikacijos proceso medį.
1)intrapersonalinė; 2)interpersonalinė(tarpasmeninė); 3)grupinė; 4)organizacijos komunikacija.
5. Kas yra asmenybė?Apibudinkite subrendusios asmenybės sampratą.
Bendriausia prasme asmenybe galima vadinti kiekvieną žmogų,suvokiantį apliką bei save ir kontroliuojantį savo veiksmus.Psichologai asmenybe laiko tokį žogų,kuris pajėgus save suvokti,sąmoningai veikti bei skirti save nuo likusio pasaulio.Apie 2 metus pas vaiką atsiranda savarankiškumo jausmas,vertybinės orentacijos.Subrendusi asmenybė geba mąstyti,vertinti savo poreikius ir numatyti jų padarinius.
6. Kas yra temperamentas,kas yra charakteris?Paaiškinkite kuo jie skiriasi.
Temperamentas-tai individo savybių,nuo kurių priklauso psichikos veiklos dinamika.Tai įgimta ir sąlygiškai nekintanti asmenybės savybė.
Charakteris-tai žmogaus individuolių psichikos savybių,nuolat pasireiškiančių tipiškais savitais jų elgesio būdais visuma.Tos savybės vadinamos charakterio bruožais.Temperanmentas sąlygiškai nekinta,o charakteris formuojasi temperamento pagrindu ir yra kintantis.
7. Išdėstykite priežastis, turinčias įtakos charakterio susiformavimui ir kitimui.
Visuomeninė aplinka-tai yra šeima ir jos gyvenimo būdas,mokykla,darbo kolektyvas,organizacijos,kurioms priklauso žmogus,turi įtakos susidarant charakterio bruožams.Susidarant charakterio bruožams didelę įtaką turi mėgdžiojimas,sekiojimas kitų pavyzdžiu.Ypač didelį vaidmenį charakterio bruožams susidaryti turi konfliktinės situacijos.
8. Apibudinkite pagr. temperamento tipus (pagal klasikinę klasifikaciją). Kokie bruožai būdingi cholerikui,flegmatimui,melancholikui ir sangvinikui.
Daugiau nei prieš 2000m.antikinės gr.gydytojas Hipokratas išskyrė 4 pagr.žmonių tipus,lemiančius žmonių elgesį ir santykius su kitais.Tai būtų cholerikas,flegmatikas,sangvinikas ir melancholikas.
CHOLERIKAS-tai žmogus,kuris yra lb.aktyvus ir jo energingumas liejasi per kraštus.Atpažinti tokį žmogų galima iš garsios ir greitos kalbos,įtakingos gestikuliacijos.Savo emocijas sutramdantis ir greit įsiplieskiantis cholerikas verčia aplinkinius į jį žiūrėti atsargiai,kiti žmonės choleriką laiko sunkiai prognozuojamą,todėl linkę jo privengti.SANGVINIKAS-tai aktyvus,bet labiau save kontroliuojantis nei cholerikas žmogus.Bendravimas su kitais žmonėmis jam nekelia jokių problemų.Jis lengvai susipažįsta ir geba ilgai išlaikyti gerus santykius su aplinkiniais.Nors kaip ir cholerikas greičiau yra kalbantis ir veikiantis nei besiklausantis žmogus.Aplinkiniai į jį žiūri kaip į pakankamai draugišką ir patikimą žmogų.Tai neabejotinas lyderis,kuris lengvai imasi atsakomybės ir paprastai lengvai susitvarko su problemomis.Šio temperamento žmonėms geri santykiai su aplinkiniais yra svarbesni už smulkias,asmenines ambicijas.Ir tai kelia...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 1863 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Lygis
Universitetinis
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
4 psl., (1863 ž.)
Darbo duomenys
  • Komunikacijos konspektas
  • 4 psl., (1863 ž.)
  • Word failas 78 KB
  • Lygis: Universitetinis
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį konspektą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt