Konspektai

Kokybės vadyba (konspektas)

10   (1 atsiliepimai)
Kokybės vadyba (konspektas) 1 puslapis
Kokybės vadyba (konspektas) 2 puslapis
Kokybės vadyba (konspektas) 3 puslapis
Kokybės vadyba (konspektas) 4 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Aprašymas

Kokybės vadybos šperos (paruoštukės)

Kokybės vadybos teorijos paruoštukės (šperos): Kokybės raida, samprata; Kokybės vadybos terminai; Standartai; Guru darbai, reikšmė, kokybės rodikliai, prekių ir paslaugų savybės; Atitikties įvertinimas ir sertifikavimas; kokybės, aplinkos apsaugos vadybos sistemos, sertifikavimas; auditas, ženklinimas,pagrindiniai principai.

Ištrauka

Kokybė reiškia išlikimą versle, vertės sukūrimo sistemos supratimą ir optimizavimą.
Pasikeitimai susiję su kokybe: mokymas, kvalifikacijos sertifikavimas, priemonės, klientų poreikių tenkinimas-individualizuota gamyba ir geras aptarnavimas, kokybės migravimas, vadovybės vaidmuo.
Didieji kokybės gurus kokybę apibūdina: kokybė turėtų patenkinti esamus ir būsimus vartotojų poreikius, produkto ir paslaugų marketingo, projektavimo, gamybos ir priežiūros charakteristikų mišinys, kuris naudojimo metu padės patenkinti vartotojo lūkesčius, atitikimas reikalavimams, atitikimas paskirčiai ar tinkamumas naudoti.
Garvinas nustatė 5 pagrind terminus susijusius su kokybe: viršijanti, orientuota į produktą, vartotoją, gamintoją, vertę.
Pagal požiūrį į kokybė skiriami 4 etapai: atitikimas standartams (XX a. 6-ojo dešimt požiūris) galutinio produkto atitikimas projektuotojo planui. Šio požiūrio trūkumai yra du: kokybė kuriama kontroliuojant, neįvertina rinkos poreikių; atitikimas naudojimui (7-ojo dešimt požiūris) jis užtikrina rinkos poreikių patenkinimą, čia įvertinami vartotojo poreikiai, atitikimas naudojimui pasiekiamas naudojant kontrolę-viskas, kas netinkama naudojimui turi būti atmesta, tačiau šiuo požiūriu neįvertinami kokybės kaštai; atitikimas kaštams (8-ojo dešimt paž) šiuo požiūriu aukšta kokybė pasiekiama žemais kaštais, kokybė jau yra kuriama-norint sumažinti kaštus, susijusius su bloga kokybe, reikia mažinti neatitikčių skaičių proceso kontrolės pagalba, trūkumas –orientuojantis tik į atitikimą kaštams, nekreipiamas dėmesys į konkurentus-jie gali lengvai nukopijuoti kokybišką produktą; atitikimas užslėptiems reikalavimams, t.y. patenkinti vartotojo poreikius prieš jam įsisąmonint juos, trūkumas egzistuoja ne pačiame požiūryje, bet organizacijoje-žlunga tos kompanijos, kurios tobulėja mažesniu greičiu nei jų konkurentės.
4 aspektai, darantys įtaka produkto kokybei: nuo poreikių nustatymo priklausanti kokybė, nuo produkto projekto prikl kokybė, nuo produkto atitikties jo projektui prikl kokybė, nuo produkto priežiūros prikl kokybė.
Klaidingos nuomonės susijusios su kokybe: geresnė kokybė brangiau kainuoja, siekiant kokybės mažėja našumas, už blogą kokybė atsakingi paprasti darbuotojai, kokybės gerinimui reikia daug investicijų, kokybė galima pasiekti tik griežtos kontrolės dėka.
Pagrind kokybės vadybos vystymosi etapai: kokybės kontrolė, kokybės užtikrinimas, visuotinės kokybės valda.
I etapas. XVIII a.vid. prasidėjus pramoninei revoliucijai.Buvo perorganizuoti gamybos procesai. Atsirado kokybės kontrolė.
2 etapas. 1924 m. Kokybės užtikrinimas.
3 etapas. Apie 1980 m. Visuotinės kokybės...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 2842 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Lygis
Universitetinis
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
4 psl., (2842 ž.)
Darbo duomenys
  • Vadybos konspektas
  • 4 psl., (2842 ž.)
  • Word failas 83 KB
  • Įkeltas: 2024 m.
  • Lygis: Universitetinis
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį konspektą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt