Referatai

Valstybės tarnybos valdymas

10   (1 atsiliepimai)
Valstybės tarnybos valdymas 1 puslapis
Valstybės tarnybos valdymas 2 puslapis
Valstybės tarnybos valdymas 3 puslapis
Valstybės tarnybos valdymas 4 puslapis
Valstybės tarnybos valdymas 5 puslapis
Valstybės tarnybos valdymas 6 puslapis
Valstybės tarnybos valdymas 7 puslapis
Valstybės tarnybos valdymas 8 puslapis
Valstybės tarnybos valdymas 9 puslapis
Valstybės tarnybos valdymas 10 puslapis
Valstybės tarnybos valdymas 11 puslapis
Valstybės tarnybos valdymas 12 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

Jau iš pavadinimo galima numatyti apie ką bus kalbama šiame referate – Valstybės tarnyba. Manau kiekvienam vien žodis – Valstybė iškarto asocijuojasi su jų gimtąja tėvyne, o tarnyba asmeniškai man asocijuojasi su patarnavimu kažkam, todėl sujungus šiuos žodžius gaunasi įdomus junginys, kurį manau daugelis apibrėžtų skirtingai, aš šiame savo darbe bandysiu paaiškinti, kaip aš supratau kas tai yra Valstybės tarnyba, kokios jos rūšys, kaip jos apibrėžimus vertina skirtingi autoriai, kokiais pagrindiniais principais ji vadovaujasi, kokių lygių darbuotojai ten dirba ir kaip jie yra klasifikuojami, koks jų administracinis ir teisinis statusas, kaip valstybės tarnautojai atrenkami ir priimami į valstybės tarnybą ir galiausia kaip ta visa valstybės tarnyba yra valdoma, kas ją valdo, kokias funkcijas atlieka valdydami.
Valstybė pasak Laimos Andrikienės, tai pirmiausia žmonės, o tarnyba, tarnavimas žmogui, valstybės piliečiams yra labai svarbus ir kilnus darbas, kurį reikia stengtis atlikti kuo geriau.
Tarnyba, tai viena svarbiausių žmonių , o taip pat ir visuomenės bei valstybės tikslingos veiklos rūšių. Ši sąvoka suvokiama įvairiai:kaip žmonių veiklos rūšis, kaip socialinis teisinis institutas, kaip valstybės institucijų sistema. Dabartinis lietuvių kalbos žodynas tarnybą apibrėžia kaip paslaugų sistemą, įmonę, tarnavimą. Enciklopedijose pateikiamas ir kitoks apibūdinimas: „.. iš sutarties arba iš kito pagrindo kilusi teisinė pareiga, ką kiekvieno naudai veikti, atlikinėti...“. Tarnyba sudaro valdymo esmę, be jos nebūtų įmanoma įgyvendinti valstybinio valdymo. Vienos tarnybos priklauso privatinės teisės santykių sričiai, kitos gi- viešosios teisės, kaip antai valstybės tarnyba.
Valstybės tarnyba gali būti nagrinėjama įvairiais aspektais, kaip, pavyzdžiu, socialiniu(asmenų, užimančių pareigas valstybės institucijose valstybės pavedimu atliekama naudinga veikla), politiniu (veikla, kuria reorganizuojama valstybės politika), sociologiniu (valstybės funkcijų, valstybės institucijų kompetencijos praktinis įgyvendinimas bei efektyvumo nustatymas), organizaciniu (valstybės tarnyba kaip sistema, susidedanti iš valstybės aparato struktūrinių – funkcijų elementų), moraliniu (valstybės tarnybos moralinių pagrindų nagrinėjimas), ir svarbiausia, - teisiniu (valstybės tarnyba – kompleksinis teisinis institutas, kurio teisės normomis reglamentuojami valstybiniai – tarnybiniai santykiai).
Egzistuoja įvairūs valstybės...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 2797 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Šaltiniai
✅ Šaltiniai yra
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
12 psl., (2797 ž.)
Darbo duomenys
  • Viešasio administravimo referatas
  • 12 psl., (2797 ž.)
  • Word failas 88 KB
  • Lygis: Universitetinis
  • ✅ Yra šaltiniai
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį referatą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt