Referatai

Valstybės tarnybos vertinimas Lietuvoje

10   (1 atsiliepimai)
Valstybės tarnybos vertinimas Lietuvoje 1 puslapis
Valstybės tarnybos vertinimas Lietuvoje 2 puslapis
Valstybės tarnybos vertinimas Lietuvoje 3 puslapis
Valstybės tarnybos vertinimas Lietuvoje 4 puslapis
Valstybės tarnybos vertinimas Lietuvoje 5 puslapis
Valstybės tarnybos vertinimas Lietuvoje 6 puslapis
Valstybės tarnybos vertinimas Lietuvoje 7 puslapis
Valstybės tarnybos vertinimas Lietuvoje 8 puslapis
Valstybės tarnybos vertinimas Lietuvoje 9 puslapis
Valstybės tarnybos vertinimas Lietuvoje 10 puslapis
Valstybės tarnybos vertinimas Lietuvoje 11 puslapis
Valstybės tarnybos vertinimas Lietuvoje 12 puslapis
Valstybės tarnybos vertinimas Lietuvoje 13 puslapis
Valstybės tarnybos vertinimas Lietuvoje 14 puslapis
Valstybės tarnybos vertinimas Lietuvoje 15 puslapis
Valstybės tarnybos vertinimas Lietuvoje 16 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

6. Bendras vertinimo modelis (BVM)..........................................................................................12
6.1. BVM vertinimo procesas.......................................................................................................13
Išvada............................................................................................................................................15
Literatūros sąrašas........................................................................................................................16
Įvadas
Kalbant apie Lietuvos valstybės tarnybą ir joje dirbančius žmones neretai vis dar vartojama sąvoka "valdininkas". Dar nuo Antano Smetonos laikų atkeliavęs pavadinimas, kai valdininkas ir valstybės tarnautojas reiškė tą patį, neatspindi tikrosios valstybės tarnautojų veiklos esmės.
Nuo 2002 metų, kada Seimas priėmė naujausią Valstybės tarnybos įstatymo redakciją, valstybės tarnautojais vadinami asmenys, kurie eina pareigas valstybės tarnyboje ir vykdo viešojo administravimo veiklą, t.y. įvairiose srityse įgyvendina valstybės politiką. Kitaip tariant, politikai priima sprendimus, o valstybės tarnautojai juos įgyvendina.
Ta proga pravartu prisiminti, kad Lietuvoje dirbančiųjų yra 1,48 mln. Iš jų 50 tūkst. sudaro valstybės tarnautojai, kurių teisinį statusą reglamentuoja specialūs teisės aktai, – tai policininkai, muitinės ir krašto apsaugos sistemos darbuotojai, diplomatai ir kt. Tuo tarpu tik 25 tūkst. valstybės tarnautojų teisinį statusą be išlygų reglamentuoja Valstybės tarnybos įstatymas. Daugiausiai jų dirba įstaigose prie ministerijų, ministerijose, savivaldybių, apskričių viršininkų administracijose. Atsižvelgiant į kintančius visuomenės poreikius, viešųjų paslaugų kokybei keliamus reikalavimus, šiuolaikinė valstybės tarnybos sistema yra nuolat tobulinama – Valstybės tarnybos įstatymas nuo jo įsigaliojimo 2002 m. liepos 1 d. buvo keičiamas dvidešimt kartų, aktyviai ieškoma būtų valstybės tarnautojų atrankos ir vertinimo sistemoms gerinti, siekiama ne tik didinti valstybės tarnautojų atsakomybę, bet ir stiprinti valstybės tarnautojų motyvacinę sistemą sprendžiant tarnybos patrauklumo ir prestižo klausimus. Tik įvertinus šalies tarnyboje dirbančių žmonių atliekamų funkcijų svarbą ir sudarius jų darbui tinkamas sąlygas gali būti pasiektas strateginis tikslas – sukurti skaidrią, veiksmingą, orientuotą į rezultatus ir tinkamą asmenų aptarnavimą viešojo administravimo sistemą.
Rašto darbe sieksime išsiaiškinti kada pradėtas tarnybinės veiklos vertinimas Lietuvoje, kaip jis vyksta, pagal kokius kriterijus vertinami valstybės tarnautojai, kokios yra vertinimo pasekmės. Taip pat reikia trumpai apžvelgti kaip kitos šalys vertina savo valstybių tarnautojus, sužinoti kas yra bendrojo vertinimo sistema.
1. Tarnybinės veiklos vertinimo pradžia Lietuvoje
Valstybės institucijos turi organizuoti darbą taip, kad kuo efektyviau tenkintų piliečių poreikius bei teiktų...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 6054 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Šaltiniai
✅ Šaltiniai yra
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
16 psl., (6054 ž.)
Darbo duomenys
  • Viešasio administravimo referatas
  • 16 psl., (6054 ž.)
  • Word failas 191 KB
  • Lygis: Universitetinis
  • ✅ Yra šaltiniai
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį referatą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt