Pristatymai

Ugdymas renesanso laikotarpiu

9.8   (2 atsiliepimai)
Ugdymas renesanso laikotarpiu 1 puslapis
Ugdymas renesanso laikotarpiu 2 puslapis
Ugdymas renesanso laikotarpiu 3 puslapis
Ugdymas renesanso laikotarpiu 4 puslapis
Ugdymas renesanso laikotarpiu 5 puslapis
Ugdymas renesanso laikotarpiu 6 puslapis
Ugdymas renesanso laikotarpiu 7 puslapis
Ugdymas renesanso laikotarpiu 8 puslapis
Ugdymas renesanso laikotarpiu 9 puslapis
Ugdymas renesanso laikotarpiu 10 puslapis
Ugdymas renesanso laikotarpiu 11 puslapis
Ugdymas renesanso laikotarpiu 12 puslapis
Ugdymas renesanso laikotarpiu 13 puslapis
Ugdymas renesanso laikotarpiu 14 puslapis
Ugdymas renesanso laikotarpiu 15 puslapis
Ugdymas renesanso laikotarpiu 16 puslapis
Ugdymas renesanso laikotarpiu 17 puslapis
Ugdymas renesanso laikotarpiu 18 puslapis
Ugdymas renesanso laikotarpiu 19 puslapis
Ugdymas renesanso laikotarpiu 20 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

Renesansas (pranc. renaissance – atgimimas) – XIV – XVI a. Vakarų ir Vidurio Europos kultūros istorijos epocha, prasidėjusi Italijoje.
Svarbiausi Renesanso bruožai: 1. Humanistinė ideologija. 2. Susidomėjimas mokslu ir visuotinis įvairialypis žinių troškimas. 3. Žmogaus ir realaus gyvenimo vaizdavimas.
Ugdymas Renesanso laikotarpiu Renesanso epocha atgaivino Antikos humanistines mintis, literatūrą ir meną. Mokė gimtosios kalbos, studijavo istoriją, plačiau pažino gamtą ir geografiją, bet edukacinės sistemos nesukūrė.
Vaikų auklėjimas Vaikų auklėjimas prasideda anksti, siekiama skiepyti kilnumą, privaloma pripratinti prie įvairaus mokymosi būdo. Auklėjimo raidą gerai apibūdina Aristotelis.
Mokymas paauglystėje Nuo septynerių metų vaikai pradeda mokintis, bet jei tik nori. Negalima vaikus versti per prievartą mokintis bei užkrauti daug pastangų reikalaujančiais darbais.
Auklėjimas jaunystėje Labiausiai rūpintasi, kad jaunuoliai netinginiautų, o būtų užsiėmę mokslais ir menais, ugdytų charakterio savybes.
Naujų estetinių ir pedagoginių idėjų paieškos Vietoj senojo viduramžiško mokymo plano septem artes liberales buvo įvestas naujasis Renesnaso filosofinis – studia humanitis.
Humanizmas – atsirado renesanso laikotarpiu, kai studia humanitatis studijavusieji dėmesio centre laikė žmogų, stengėsi išaukštinti kūno grožį, atitinkamai jie buvo imti vadinti humanistais.
Spaudos atsiradimas Renesanso laikotarpiu knygų spausdinimo būdas buvo sudėtingas tol, kol Johannas Gutenbergas neišrado naujo spausdinimo būdo.
Renesanso laikotarpis buvo moderniosios pedagogikos ir moderniųjų mokyklų kūrimosi pradžia.
Renesanso mokykla XV a. atsirado naujo tipo mokykla “Džiaugsmo namai”. Joje buvo mokoma skaitymo, rašymo, matematikos, klasikinių kalbų, literatūros, istorijos, žaidimų, fechtavimo. Auklėjimas buvo grindžiamas ne autoritetu, bet laisve ir savivalda.
Moderniosios pedagogikos bruožai: Bendrasis ugdymo tikslas – žmogaus tobulumas; Mokymo tikslas – jaunuolių išmintingumas ir gerumas; Be protinio išsilavinimo reikalingas ir fizinis lavinimas; Būtina mokintis “naudingus dalykus”, bet reikia įgyti ir darbo patirties, ir išmokti amatų; Profesijos skirstomos į kūno ugdymo(medicina) ir dvasios ugdymo(pedagogika).
Universitetų plitimas Renesanso laikotarpiu išliko laisvųjų menų sistema, bet išsiplėtė dalykai. Atsirado teisės ir medicinos fakultetai, tai buvo didelis įnašas į mokslą. Ėmė garsėti atskirų mokslo šakų universitetai: Bolonijos – teisės fakultetas; Padujos ir Salernos – medicinos fakultetas.
Pavyzdine aukštąja mokykla...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 703 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Lygis
Universitetinis
Failo tipas
Skaidrės (.pptx)
Apimtis
26 psl., (703 ž.)
Darbo duomenys
  • Mokslo ir švietimo pristatymas
  • 26 psl., (703 ž.)
  • Skaidrės 1 MB
  • Lygis: Universitetinis
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį pristatymą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt