1. Rizikos grupės mokinių skaičius ir amžius.
2004 m.m. P.Mašioto vidurinėje m – kloje į rizikos grupę įtraukti 90 mokinių ( 1 – 12 klasių). 70 mokinių įtraukti į rizikos grupę dėl probleminio elgesio, t.y. nelanko mokyklos, konfliktuoja su mokytojais, bendraamžiais, rūko yra agresyvaus, devintinio elgesio ir pan.
23 mokiniai įtraukti į rizikos grupę dėl to, kad auga su globėjais, miręs vienas iš tėvų, yra našlaičiai.
2. Rizikos grupės mokinių ugdymo vietos vidaus aplinka.
P. Mašioto m – kloje vyrauja jauki, švari ir kruopščiai pritaikyta ugdymui aplinka. Vidaus kiemelis puiki vieta mokiniams pailsėti, bendrauti su draugais, pakeisti klasės aplinką.
Koridoriuose visada švaru ir šviesu, jaukumo suteikia meniniai piešiniai ant sienų, kurie simbolizuoja tam tikro dalyko elementus. Mokyklos foje dažnai rengiamos parodos, kuriuose eksponuojama mokinių darbai. Tai puikus būdas sukurti jaukią, draugišką, informatyvia aplinką, skatinamas tolerantiškumas bendramokslių idėjoms. Būtina paminėti ir koridoriuose kabančius stendus. Juose pateikiama informacija prevenciniais, saugaus eismo klausimais.
Kabinetuose vaizdinių priemonių, mokinių darbų, atributikos atitinkančios jame dėstomą dalyką (muzikos kabinete – įvairių muzikos instrumentų; dailės kabinetą puošia mokinių darbai, priemonės padedančios atlikti darbus).
3. Rizikos grupės mokinių ir jų ugdytojų santykiai.
Kiekviena karta mokyklos pedagogams palieka savo „žymę“. Mokiniai, kurie yra įtrauki į rizikos grupę dažnai įsivelia į konfliktus su mokytojais dėl pamokų nelankymo, rūkymo mokyklos (ir ne tik) ribose, konfliktų su bendraamžiais. Galima pastebėti, kad, visas iškylančias problemas, vyresniųjų klasių mokiniai, stengiasi spręsti patys, tačiau nepavykus retas kreipiasi pagalbos į pedagogus. Pasitaiko ir tokių mokinių, kurie maištauja pamokose, t.y. jei nepatinka dalykas ar jo mokytojas, mokinys neatlieka namų darbų, nesilaiko klasės vidaus taisyklių, ignoruoja mokytojo pastabas ir pan.
Rizikos grupės mokinių tarpe yra išimčių. Šie mokiniai vengia konfliktuoti su mokytojais, reaguoja į jų pastabas, tačiau užsimiršę vėl krečia išdaigas.
3. Rizikos grupės mokinių tarpusavio santykiai.
Šie mokiniai dažniausiai bendrauja tarpusavyje, taip sudarydami atskiras grupes. Pasak socialinio pedagogo, mokiniai nenoriai bendrauja su šiais vaikais, dėl jų netinkamo elgesio, kitokio...
Šį darbą sudaro 1230 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!
★ Klientai rekomenduoja
Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?
Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!
Norint atsisiųsti šį darbą spausk ☞ Peržiūrėti darbą mygtuką!
Mūsų mokslo darbų bazėje yra daugybė įvairių mokslo darbų, todėl tikrai atrasi sau tinkamą!
Panašūs darbai
Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.
Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.
Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!