Esės

Popkultūra: tekstas ir jo interpretacija

10   (1 atsiliepimai)
Popkultūra: tekstas ir jo interpretacija 1 puslapis
Popkultūra: tekstas ir jo interpretacija 2 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

Popkultūra: tekstas ir jo interpretacija.
Kultūra – apdirbimas, ugdymas, auklėjimas, lavinimas, tobulinimas, vystymas, garbinimas. Neseniai susiformavusi POP kultūra, tai įvairūs bulvariniai leidiniai, televizijos laidos, literatūros kūriniai, muzika. Įvyko keistas reiškinys, apie kurį anksčiau vargu ar kas galėjo pagalvoti. Menas tapo pramone. Nuo to, aišku, nukenčia mūsų žmogiškumas, visuomenės kultūra ir netgi tautiškumas, kurio mes taip bijome netekti. Mano manymu, kad meno virsmas „pramonės šaka“ yra didesnė grėsmė visuomenei prarasti tautiškumą, negu blogėjanti šalies demografinė padėtis.
Mano nuomone, atviras tekstas yra tas, kuris yra prieinamas kiekvienam.Tai reiškia, kad bet koks žmogus skaitantis jį, supranta ir suvokia ką tuo tekstu norima buvo pasakyti. Tuo tarpu uždaras tekstas yra toks tekstas, kuris ne kiekvienam yra suprantamas jį perskaičius. Pavyzdžiui. atviro kodo programos, tokios kaip Open Office yra prieinamas kiekvienam, tačiau uždaro kodo programos, tokios kaip Microsoft Office, yra prieinamas ne kiekvienam, vien dėlto, kad programa yra mokama (kainuoja tam tikrą pinigų sumą).
Aukštoji kultūra tai, mano manymu, elitinė kultūra, tai ta kultūra, kurti buvo populiari aukštojo rango žmonių tarpe, elitinėse vakarėliuose, tarp išprususių žmonių. Tačiau ta žemoji kultūra, tai yra masinė kultūra, paplitusi tarp įprastų žmonių, kurie nebuvo elitinės prigimties. Aukštos kultūros žmonės galėjo priklausyti žemajai kultūrai, tačiau žemosios kultūros žmonės negalėjo jai priklausyti vien dėlto, kad anksčiau dauguma žmonių buvo neraštingi, negalėjo skaityti knygų, tuo tarpu lavintis ir „šviestis“, be to aukštosios kultūros žmonės nenorėjo priimti ir pripažinti paprastus ir mirtingus žmones į savo ratą.
Tačiau visur būna iškeipimai, nykstant riboms...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 476 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

Detali informacija
Darbo tipas
Lygis
Universitetinis
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
2 psl., (476 ž.)
Darbo duomenys
  • Kultūrologijos esė
  • 2 psl., (476 ž.)
  • Word failas 27 KB
  • Lygis: Universitetinis
www.nemoku.lt Atsisiųsti šią esę
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
www.nemoku.lt Atsisiųsti šią esę