Esės

Kas ką skaito, žiūri mano šeimoje?

9.2   (2 atsiliepimai)
Kas ką skaito, žiūri mano šeimoje? 1 puslapis
Kas ką skaito, žiūri mano šeimoje? 2 puslapis
Kas ką skaito, žiūri mano šeimoje? 3 puslapis
Kas ką skaito, žiūri mano šeimoje? 4 puslapis
Kas ką skaito, žiūri mano šeimoje? 5 puslapis
Kas ką skaito, žiūri mano šeimoje? 6 puslapis
Kas ką skaito, žiūri mano šeimoje? 7 puslapis
Kas ką skaito, žiūri mano šeimoje? 8 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

Šiuolaikinę informacijos visuomenę mūsų laikais neįmanoma įsivaizduoti be visuomenės informavimo priemonių. Televizijos technologijos aktyviai yra naudojamos ne tik kaip informavimo, bet ir kaip visuomenės nuomonės paveikimo būdas. Todėl dera kalbėti apie realią jos įtaką visuomenei, apie jų realios valdžios įgijimą.
Visuomenės informavimo priemonių technologijų lygis kasmet auga, ir jau dabar galima sakyti apie svarbią jos vaidmenį kiekvieno informacinės visuomenės nario gyvenime. Į televiziją dabar atsižvelgiama, kaip į moralinių normų bei visuomenės elgesio formuotoją. Nors vyksta nuolatinės diskusijos apie tai, kiek televizija paveikia žmogų, šiuolaikinėje informacijos visuomenėje daliai jos narių ji daro apsisprendimo lemiamą įtaką. Aišku, kad norint paveikti žmonių nuomonę, televizija gudriai „užmaskuoja” reikiamą informaciją, kad kuo efektyviau paveiktų žmonių daugumos nuomonę.
Žiniasklaida turi milžinišką įtaką mūsų kultūrai, o tuo pačiu ir visuomenei, įskaitant įtakojimą mūsų apsisprendimui tokiems elementariems dalykams kaip ką dėvėti ir ką garbinti.
Televizija - tapo labai populiari laisvalaikio praleidimo forma ir pramoga. Televizorius nebe prabangos prekė, o savaime suprantamas namų apyvokos daiktas, prie kurio praleidžiama ypatingai daug laiko. Televizija padeda žmogui kontaktuoti su gyvenimu, jau nuo ankstyvosios vaikystės. Dėl televizijos vizualinio pobūdžio ji patraukia didelę auditoriją. Kontaktai su TV ekrano pasauliu ne tik teikia intelektualinių žinių ir plečia akiratį, bet tuo pačiu supažindina ir su negatyvaus turinio informacija.
1) Agresyvių nuostatų ir elgesio išmokimo – Alberto Bandura (ir jo kolegų) socialinio išmokimo teorija. Tai viena įtakingiausių teorijų, aiškinančių smurto televizijoje po­veikį. Žmogus elgesio mokosi iš aplinkos, kartu ir iš televizijos. Stebėdami televizi­joje elgesio modelius, žiūrovai išmoksta, koks elgesys yra tinkamas, t. y. už kokį el­gesį apdovanojama, o už kokį baudžiama. Tyrimais Europoje ir JAV nustatyta, kad apie 75 proc. atvejų agresoriai nesulaukia jokių neigiamų pasekmių ar net jiems būna atlyginta. Suvokdami rodomą smurtą kaip sėkmingą problemų spren­dimo būdą, žiūrovai gali imituoti televizijoje rodomus elgesio modelius. Agre­sijos išmokstama jauname amžiuje ir ji tampa sunkiai paveikiama vyresniame am­žiuje.
2) Jautrumo sumažinimo – Leonardo...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 2896 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

Detali informacija
Darbo tipas
Lygis
Mokyklinis
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
8 psl., (2896 ž.)
Darbo duomenys
  • Kultūrologijos esė
  • 8 psl., (2896 ž.)
  • Word failas 78 KB
  • Lygis: Mokyklinis
www.nemoku.lt Atsisiųsti šią esę
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
www.nemoku.lt Atsisiųsti šią esę