Analizės

Pinigų valdymas

9.4   (2 atsiliepimai)
Pinigų valdymas 1 puslapis
Pinigų valdymas 2 puslapis
Pinigų valdymas 3 puslapis
Pinigų valdymas 4 puslapis
Pinigų valdymas 5 puslapis
Pinigų valdymas 6 puslapis
Pinigų valdymas 7 puslapis
Pinigų valdymas 8 puslapis
Pinigų valdymas 9 puslapis
Pinigų valdymas 10 puslapis
Pinigų valdymas 11 puslapis
Pinigų valdymas 12 puslapis
Pinigų valdymas 13 puslapis
Pinigų valdymas 14 puslapis
Pinigų valdymas 15 puslapis
Pinigų valdymas 16 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

Valdymo procesas. Visos bendrovių akcijos yra vardinės. Pagal suteikiamas teises akcijos skirstomos į: paprastąsias ir priveligijuotąsias. Priveligijuotosios akcijos gali būti su kaupiamuoju arba su nekaupiamuoju dividendu, su balso teise arba be jos. Nominali akcijos vertė neturi nieko bendra su ekonomine verte ir su rinkos verte. Išleisdamos emisiją, firmos nustato norimą nominalią vertę. Vėliau rinka sureguliuoja akcijos kainas. Firmos rinkos vertė apskaičiuojama dauginant akcijų skaičių iš akcijos rinkos kainos. Akcijų rinkos kaina susijusi su bendrovės pasiekimais dabar ir ateityje.
Investuotojai domisi tomis bendrovėmis, kurios turi geras perspektyvas ir daugiausiai galimybių pasiekti gerų stabilių veiklos rezultatų. Parduodant paprastąsias akcijas, nėra sudaroma jų išpirkimo sutartis ir investuotojas dažnai nežino kokiam laikotarpiui jis perka akcijas. Šių akcijų vertę galima apskaičiuoti kaip begalinių periodų mokėjimų dabartinę vertę. O pinigų srautus reikš būsimi dividendai. Dividendai – periodinių mokėjimų dabartinė vertė. Prognozuojama akcijos kaina – vienkartinės sumos dabartinė vertė. Apskaičiuojant akcijų vertę yra naudojami trys variantai, kai: dividendų prieaugis yra nulinis, dividendų prieaugis yra pastovus, dividendų prieaugis yra kintamas.
Pasaulinėje praktikoje žinomi skirtingi akcijų išleidimo būdai. Trumpai juos apibūdinsime. Vienas iš labiausiai paplitusių akcijų emisijos metodų - jų paskirstymas per investicines institucijas bei fondus, kurie perka visą pasiūlytą akcijų paketą ir vėliau atitinkama kaina jį perparduoda fiziniams arba juridiniams asmenims. Pagrindinis investicinių fondų uždavinys investuoti sukauptas kolektyvines lėšas į įvairius finansinių rinkų instrumentus. Šis metodas dažniausiai ir taikomas, ypač privatizuojant įmones. Investiciniai fondai pasižymi tuo, kad sukuriant juose diversifikuotą investicijų portfelį gali būti optimizuojamas investicijų pelningumo ir rizikingumo santykis.
Valdymo proceso trūkumai. Daugelio investicinių fondų veiklos pelningumas neprilygsta pelningų įmonių veiklos pelningumui, tačiau dažniausiai jis yra didesnis už banko siūlomas palūkanas ir gerokai viršija infliacijos augimo tempus. Lietuvoje beveik visos po nepriklausomybės paskelbimo susikūrusios investicinės bendrovės jau nutraukė savo veiklą, nes iki šiol pas mus kapitalo rinka neefektyvi ir vangi, nuosavybės santykiai nepastovūs ir blogai reguliuojami, priimti įstatymai nepalankūs investicinių...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 4599 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Lygis
Universitetinis
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
16 psl., (4599 ž.)
Darbo duomenys
  • Finansų analizė
  • 16 psl., (4599 ž.)
  • Word failas 125 KB
  • Lygis: Universitetinis
www.nemoku.lt Atsisiųsti šią analizę
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt