Laboratoriniai darbai

Nesugebėjimo arba nenorėjimo mokytis priežasčių mokomasis tyrimas

9.4   (2 atsiliepimai)
Nesugebėjimo arba nenorėjimo mokytis priežasčių mokomasis tyrimas 1 puslapis
Nesugebėjimo arba nenorėjimo mokytis priežasčių mokomasis tyrimas 2 puslapis
Nesugebėjimo arba nenorėjimo mokytis priežasčių mokomasis tyrimas 3 puslapis
Nesugebėjimo arba nenorėjimo mokytis priežasčių mokomasis tyrimas 4 puslapis
Nesugebėjimo arba nenorėjimo mokytis priežasčių mokomasis tyrimas 5 puslapis
Nesugebėjimo arba nenorėjimo mokytis priežasčių mokomasis tyrimas 6 puslapis
Nesugebėjimo arba nenorėjimo mokytis priežasčių mokomasis tyrimas 7 puslapis
Nesugebėjimo arba nenorėjimo mokytis priežasčių mokomasis tyrimas 8 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

Žodis „motyvas“ kilęs iš lotyniško žodžio „ movere“- judinti. Daugelis autorių šią sąvoka apibrėžia įvairiai.
Motyvas- tai, kas atspindi žmogaus psichikoje vaizdo ar minties pavidalu ir nukreipia elgesį taip, kad būtų patenkintas tam tikras poreikis ( Buteikienė, Kepaleitė).
Psichologo A. Maslov nuomone, aukščiausiais žmogaus poreikis yra savirealizacija ( saviraiška). Ji pasiekiama tik patenkinus žemesniuosius žmogaus poreikius, tokius kaip fiziologinius, saugumo, priklausomybės ir kt. Turbūt dažniausiai šiuolaikinio žmogaus problema ir yra savęs realizavimas.
Šis siekis neretai dėl įvairių priežasčių yra blokuojamas, dėl ko gali sutrikti asmenybės raida.
Pradinukas (6-11m.), pradėjęs lankyti mokyklą, praplečia savo bendravimo ribas. Jis ima įsisavinti naujus kognityvinius (pažintinius) sugebėjimus. Vaikai nori užimti naują padėtį visuomenėje. Tai yra svarbus motyvas, rodantis jo pasirengimą mokytis būtent mokykloje. Tačiau toks motyvas pats vienas bus veiksmingas neilgai. Vaikas, įsijautęs į naują vaidmenį, gali įsitikinti, kad šiais naujais savo padėčiai palaikyti iš esmės nieko ypatingo nereikia daryti. Juk ir blogas, ir geras mokinys abu vienodai yra mokiniai.
Tad turime tikslą žadinti motyvus, kurie sietųsi ne tik su mokymusi, o su pačiu vaiku. Kad jis mokytųsi dėl to , kad jis nori mokytis, kad mokymasis teikia malonumą.
Mokymasis duoda ne tik išorinių rezultatų ( „išmokau parašyti dvibalses“, „ be klaidų išsprendžiau aritmetikos pratimus“); mokydamasis mokinys keičia pats save jis bręsta.
Ugdymo(si) procese svarbu trys svertai: mokinys-mokytojas-tėvai (šeima). Mokinys turėtų būti aktyvinamas pats semtis žinių, kad jo domėjimasis išliktų, o ne išblėstų išėjus iš mokyklos. Mokytojui, ko gero, tenka didžiausias darbas bei atsakomybė. Beje, iš mokytojo labai daug tikimasi, dažniausiai ir pasitikima. Tačiau šioje plotmėje šeima turi ne mažiau galimybių nei mokykla. Didesnę dalį laiko vaikas praleidžia šeimoje, ten jaučiasi saugiai, yra pažintas; ten formuojasi pirmieji jo įgūdžiai ir interesai.
Mokymosi motyvais laikoma visa, kas skatina vaiką mokytis, - jo poreikiai ir interesai.
B. Bitinas išskyrė tris mokymosi motyvų grupes: 1. išsilavinimo motyvai- siejami su ateitimi, tėvų lūkesčiais ir pan; 2. pažinimo interesai,...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 1603 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Lygis
Universitetinis
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
8 psl., (1603 ž.)
Darbo duomenys
  • Pedagogikos laboratorinis darbas
  • 8 psl., (1603 ž.)
  • Word failas 58 KB
  • Lygis: Universitetinis
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį laboratorinį darbą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt