Konspektai

Molekulinės fizikos teorija

9.4   (3 atsiliepimai)
Molekulinės fizikos teorija 1 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

Molekulių pasiskirstymas pagal greičius. Normalaus tankio dujose kiekv. molekulė per 1s vidutiniškai su- siduria su kitomis 10 9 kartų.Kie kv. atveju tai gali pakisti mole- kulės modulis ir kryptis.Dėl to molekulės judėjimas yra chaoti- škas, todėl molekulės juda įvai- riais greičiais. Nagrinėjame molek. pasiskirstymą tik pagal greičių modulius v. Negalime atsakyti kiek mole- kulių juda konkrečiu greičiu v. Galima atsakyti kiek molek. tū- rio vienete juda greičiais ,kurių moduliai yra intervale:nuo v iki v+dv (dv-intervalo plotis).Sakykime tokių molek. tūrio vnt. yra dn, jei šis interva- las plotis dv yra labai mažas lyginant su greičiu v (dv0 dpdeltaA>0 kai dVCcv. Izobarine siluma didesne uz izochorine. Cp=i/2R=R=i=2/2*R kai nekinta slegis. Cp/Cv=i=2/i. Pirmojo termod dėsnio taikymas izoprocesams 1.V const-izochoriškas procesas, tai 2.p=const- izobarinis procesas 3.T=const.-izoterminis procesas. dt=C Visa šiluma naudojama darbui atlikti. Adiabatinis procesas Procesas kurio metu termod. Sist šilumos atžvilgiu izoliouta nuo aplinkos, vad adiabatiniu proces 1. Reikia izoliuoti šilumai nelaidžiu apvalkalu. 2. Procesas taip greitai vykasta, kad nesuspėja apsikeisti šiluma su aplinka. Adiabatiniuose proc Q=0 Pirmasis termod dėsnis adiabatiniam procesui: galime vadinti adiab proc diferencialine lygtimi. Suintegravus šią lygtį pV=const. Boilio ir Marijoto dėsnis. 1. Grįžtamieji ir negrįžt procesai Procesas kuris gali vykti viena kryptimi, opo to atvirkščia kryptimi ir galutiniame rezultate sist sugrįžta į pradinę būseną vad grįžtamuoju. Termodinaminiai proc yra grįžtami, kai jie pusiausviri. Šiluminių mašinų veikimo principas Kalbėsime tik apie cikliškai dirbančios šilum maš Būklės diagrama Darbinis kūnas atlieka darbą, kurį vad termodinamine sistema 1oje būsenoje iš šildytuvo gaunamas šilumos kiekis Q1 plečiasi iki būsenos 2, cikliškai atlieka darbą A1: Kad procesas būtų cikliškas, reikia darbinį kūną suspausti ir grąžinti į pradinę būseną. 2b1 Suspaudžiant tūris mažėja, todėl darbas suspaudžiant Per visą laiką atliktas darbas: Kad A būtų teigiamas, [A]

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 1879 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Lygis
Universitetinis
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
1 psl., (1879 ž.)
Darbo duomenys
  • Kvantinės mechanikos konspektas
  • 1 psl., (1879 ž.)
  • Word failas 71 KB
  • Lygis: Universitetinis
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį konspektą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt