Referatai

Branduolinis skilimas

10   (2 atsiliepimai)
Branduolinis skilimas 1 puslapis
Branduolinis skilimas 2 puslapis
Branduolinis skilimas 3 puslapis
Branduolinis skilimas 4 puslapis
Branduolinis skilimas 5 puslapis
Branduolinis skilimas 6 puslapis
Branduolinis skilimas 7 puslapis
Branduolinis skilimas 8 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

Lazerinės transmutacijos šalininkai sako, kad ji nekeltų tiek daug prieštaravimų bei sudarytų galimybę su jau egzistuojančiomis atliekomis. Jau dešimtojo dešimtmečio pradžioje kilo pirmosios didelės galios lazerių panaudojimo elementų transmutavimui idėjos. Pirmą kartą lazerio sukeltas branduolinis skilimas buvo pademonstruotas 2000 m. Lawrence Livermore laboratorijoje Kalifornijoje. Dabar, Ledinghamo nuomone, lazerius jau reikia laikyti rimta alternatyva transmutacijai reaktoriuose.
Branduolinis ginklas - ginklas, naudojantis branduolinės reakcijos energiją ir turintis milžinišką griaunamąją galią. Branduolinės bombos kare naudotos du kartus - kai JAV antrojo pasaulinio karo pabaigoje numetė tokias bombas virš dviejų Japonijos miestų - Nagasakio ir Hirosimos. Kitos bombos naudotos tik bandymams septyniose šalyse (JAV, Tarybų Sąjunga, Prancūzija, Jungtinė Karalystė, Kinija, Indija ir Pakistanas). Be šių valstybių branduolinį ginklą gali būti jog turi Izraelis (oficialiai nepripažįsta, bet praktiškai tai yra įrodyta), Šiaurės Korėja (oficialiai sako, kad turi, bet tai nėra įrodyta; kai kurios šalys teigia, kad tai - tik politinis manevras siekiant pakelti savo svarbą). Anksčiau branduolinių bombų turėjo Pietų Afrika, į valdžią atėję negrai jų atsisakė. Kazachstanas, Baltarusija ir Ukraina turėjo branduolinių bombų, nes žlugus TSRS jos liko šių šalių teritorijose, vėliau jos buvo atiduotos Rusijai. Branduolines programas siekiant įsigyti branduolinių bombų vykdė, bet jų atsisakė dar kelios valstybės, yra įtarimų, kad kelios valstybės jas gali vykdyti ir dabar, tokie įtarimai neretai tampa pretekstais stipresnėms valstybėms taikyti įtariamoms šalims sankcijas ar net jas pulti (Irako karas).
Šalių branduoliniai arsenalai (branduolinių bombų kiekiais; branduolinės galimybės netiesiogiai priklauso nuo galvučių kiekio, nes kai kurios šalys (Indija, Pakistanas) stengiasi kurti silpnesnes bombas daugiau pritaikytas panaudoti mūšio lauke, kitos turi miestams naikinti skirtas bombas, tik kelios šalys turi raketas, kurios gali smogti bet kur pasaulyje, tuo tarpu likusios bombas gali panaudoti tik savo regionuose):
• Rusija - 13,000
• JAV - 10,455
• Kinija - 400
• Prancūzija - 350
• Jungtinė Karalystė - 185
• Izraelis - maždaug 100-200
• Indija - 85
• Pakistanas - 20
•...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 1544 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Lygis
Mokyklinis
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
8 psl., (1544 ž.)
Darbo duomenys
  • Kvantinės mechanikos referatas
  • 8 psl., (1544 ž.)
  • Word failas 243 KB
  • Lygis: Mokyklinis
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį referatą

www.nemoku.lt Panašūs darbai

Branduolinis reaktorius

Branduolinis reaktorius Kvantinė mechanika Peržiūrėti darbą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.

Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI!

Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt