Įvertinimas:
Vilnius, 2021
Tema: laikrodis
Mokymosi situacija: mokiniai žino, kaip atrodo laikrodis, suprantama, kad jis rodo laikrodis, kai kurie mokiniai jau žino ir pažįsta valandas, geba atsikelti ir patys nusistatyti žadintuvą.
Pamokos uždavinys: mokiniai dirbdami pagal mokytojos parengtą skaidres, sužinos, kokie būna laikrodžiai, kaip jie atrodo, taip pat susipažins su valandomis, kurios būna iki vidurdienio, gebės įvardinti dienos metą (rytą, dieną, naktį), sužinos, kaip trumpinama valanda (h.), kaip trumpinama minutė (min), kiek kartų per parą apsisuka laikrodis, o pamokos pabaigoje gebės iš keturių nurodytų laikrodžių, parašyti teisingą laiką bent dvejuose.
Metodai: demonstravimas, aiškinimas, klausinėjimas, savarankiškas darbas.
Mokymosi priemonės: nuotolinė ugdymo programa „Teams“, skaidrės, vaizdinės priemonės, rašymo priemonės.
Informacijos šaltiniai:
Priedas Nr.1:
Pamokos eiga
Įvadinė pamokos dalis:
Pamokos pradžioje mokiniams skaidrėse rodau, kokie būna laikrodžiai (sieniniai, pastatomi, skaitmeniniai, smėlio, saulės, dideli). Mokiniams pristatau šiandienos temą, darbą, uždavinį.
Pagrindinė pamokos dalis:
Pagrindinėje pamokos dalyje mokiniams parengiu „mini“ klausimyną. Jų klausių ką rodo laikrodis, ką jis matuoja, kaip sutrumpintai žymime valandas, kaip sutrumpintai žymime minutes, kiek valanda turi minučių, kiek para turi valandų, ką rodo trumpoji ir ilgoji rodyklės, taip pat kiek kartų per parą apsisuka laikrodis.
Vėliau su mokiniais aiškinamės, kiek laikrodžiai rodo valandų (iki vidurdienio), mokiniams parodau kelis laikrodžius, jie man atsako, kiek jame dabar yra valandų.
Sekančioje užduotyje, kviečiu po vieną mokinį, kad jie man pasakytų kur reikia nupiešti laikrodyje rodykles (pvz: apačioje parašyta 5h, mokiniai man turi pasakyti, kur turi būti didelė rodyklė, o kur maža).
Vėliau atliekame vieną „Edukos“ užduotį (priedas Nr.1)
Baigiamoji pamokos dalis:
Pamokos pabaigoje mokiniams parodau keturi laikrodžius, jie turi parašyti, kiek jame rodoma valandų (iki vidurdienio) (Priedas Nr.20. Baigus užduotį, pasitikriname, įsivertiname nykščio metodu.
Priedas Nr.2
PU18 grupė, data: 2021-03-25
Studento(ės) vardas, pavardė: Jurgita Valiuškevičiūtė
Praktikos vieta: Prano Mašioto pradinė mokykla
Klasė, pamoka, tema“ Pirma klasė, matematikos pamoka, tema „Laikrodis“
Įvertinkite savo pamoką pagal šią skalę, pažymėdami:
1 2 3 4 5
1 – žemiausias įvertinimas to, kas vyko pamokoje;
5 – aukščiausias įvertinimas to, kas vyko pamokoje
Eil.Nr.
Veikla pamokoje
Įvertinimas
1.
Asmeninės savybės:
1.1.
Mano balsas...
Šį darbą sudaro 910 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!
★ Klientai rekomenduoja
Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?
Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!
Norint atsisiųsti šį darbą spausk ☞ Peržiūrėti darbą mygtuką!
Mūsų mokslo darbų bazėje yra daugybė įvairių mokslo darbų, todėl tikrai atrasi sau tinkamą!
Panašūs darbai
Kiti darbai
Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.
Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.
Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!