Investicijos Lietuvoje sparčiai populiarėja ir tampa gera alternatyva taupyti terminuotais indėliais arba „kojinėse“. Šiuo metu Lietuvoje įregistruota daugiau kaip 30 investicinių fondų, kuriuose cirkuliuoja beveik du milijardai litų. Nors Lietuvos visuomenė nuo išsivysčiusių kraštų investavimo mastais atsilieka dešimt ir daugiau kartų, lietuviai jau pradeda įgusti rizikingame investicijų žaidime. Kylančios akcijų rinkos sėkmingiems investuotojams jau davė iki 40-60 proc. grąžos.
Terminas “investicijos” kilęs iš lotyniško žodžio “invest”, reiškiančio “įdėti”. Platesniu požiūriu investicijos tai piniginės lėšos ir įstatymais bei kitais teisės aktais nustatyta tvarka įvertintas materialusis, nematerialusis ir finansinis turtas, kuris investuojamas siekiant iš investavimo objekto gauti pelno (pajamų), socialinį rezultatą (švietimo, kultūros, mokslo, sveikatos ir socialinės apsaugos bei kitose panašiose srityse) arba užtikrinti valstybės funkcijų įgyvendinimą.
• Pateikti tiesiogines užsienio investicijas.
• Siekiant sukurti palankią ir orientuota į augimą investicinę aplinką, bei pasiekti aukštą pasaulinio konkurencingumo lygį, Lietuvai būtina atlikti kokybinį šuolį, kitaip tariant, pereiti prie aukštųjų technologijų, aukštesnio lygio ekonomikos. Vienintelis būdas tai padaryti greičiausiai, yra taikant inovacijas visose ekonominio gyvenimo srityse. O tinkamiausias būdas sėkmingai taikyti inovacijas šalies mastu yra tinkamo žmogiškojo kapitalo, pasirengusio perimti geriausias naujas technologijas ir šiuolaikiškas valdymo koncepcijas, ateinančias į Lietuvą visų pirma, kartu su tiesioginėmis užsienio investicijomis, turėjimas.
• Įmonės įkūrimas yra greitas ir nebrangus, nors, pasitelkiant pasaulio įmonių registravimo lyderių (tokių kaip Danija ar Naujoji Zelandija) patirtį, vis dar išlieka galimybė šį procesą pagreitinti, o registracijos išlaidas sumažinti. Įstatinio kapitalo reikalavimo mažoms bei mikro įmonėms sumažinimas, taip pat ir skirtingų registracijos numerių unifikavimas būtų palankus naujų įmonių atsiradimui.
• Įmonių restruktūrizavimo procesas nevyksta taip, kaip tikėtasi, ko pasėkoje yra likviduojamos įmonės, kurios dar galėtų būti restruktūrizuotos bei išlikti rinkos dalyviais, išsaugodamos darbo vietas, turimą balansinį turtą bei paslaugų ar prekių rinkas.
• Reikia sukurti elektroninio ryšio įmonės registravimo mechanizmą bei toliau tobulinti
įmonių registravimo trukmę, mažinti registravimo išlaidas.
• Iš esmės peržiūrėti ir pakeisti įstatymus, reglamentuojančius įmonių restruktūrizavimą taip, kad restruktūrizavimas...
Šį darbą sudaro 5058 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!
★ Klientai rekomenduoja
Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?
Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!
Norint atsisiųsti šį darbą spausk ☞ Peržiūrėti darbą mygtuką!
Mūsų mokslo darbų bazėje yra daugybė įvairių mokslo darbų, todėl tikrai atrasi sau tinkamą!
Panašūs darbai
Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.
Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.
Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!