Rašiniai

Internetas – verslui (e-komercija, e-atsiskaitymai, e-marketingas)

9.8   (3 atsiliepimai)
Internetas – verslui (e-komercija, e-atsiskaitymai, e-marketingas) 1 puslapis
Internetas – verslui (e-komercija, e-atsiskaitymai, e-marketingas) 2 puslapis
Internetas – verslui (e-komercija, e-atsiskaitymai, e-marketingas) 3 puslapis
Internetas – verslui (e-komercija, e-atsiskaitymai, e-marketingas) 4 puslapis
Internetas – verslui (e-komercija, e-atsiskaitymai, e-marketingas) 5 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

Šiuo metu vis daugiau kompanijų bando pereiti nuo tradicinių prekybos būdų prie elektroninių prekybos būdų Internete, vis daugiau stengiamasi padaryti savo verslą kuo labiau elektroninį, nes e-verslo modulių įdiegimas įmonėje (procesų automatizavimas) užtikrina procesų išlaidų sumažinimą, užtikrina didesnį dėmesį klientui ir didesnį procesų greitį.
E-servisas (customer servise): greitas nuoseklus klientų užklausų aptarnavimas, klientų aptarnavimo kaštų sumažinimas, užduočių priskyrimas atitinkamiems darbuotojams, centralizuotas informacijos rinkimas įmonės “žinių” bazei, planavimo, kontrolės ir rezultatų analizės automatizavimas, reagavimo kokybės pagerinimas, palaikymo kaštų sumažinimas.
E-marketingas (marketing management). Centralizuotas klientų aptarnavimo informacijos rinkimas ir analizavimas, informacijos apie konkurentus ir jų produktus rinkimas, naujienų publikavimas web svetainėje, su rinkodara susijusios korespondencijos sistematizavimas ir saugojimas, marketingo akcijos internete.
E-verslo kontaktai (sales force automation). Aktuali informacija pardavimų vadininkams, potencialių klientų “sekimas”, kontaktų palaikymas su esamais klientais, paprastas “direct mail” kampanijų organizavimas, pardavimų automatizavimas, planų pardavėjams paskirstymas, automatizuotas akcijų kontrolės mechanizmas, centralizuotas informacijos rinkimas, informacijos apie klientus ir pardavimus paskirstymas.
E-projektų vadyba (project management). “Vidinių” ir “išorinių” projektų sekimas, tikėtinų pabaigos terminų apskaičiavimas, terminų kontrolė ir eiga laike, priėjimas prie svarbios informacijos, sėkmingų strategijų užtikrinimas.
E-ofiso darbo organizavimas (office automation). Priėjimas prie įmonės struktūrizuotos informacijos bet kuriuo metu (kokybės sistemos dokumentų, taisyklės, instrukcijos, metodikos ir kt.) ir jos kaupimo, kompanijos kontaktų struktūrizavimas, kompanijos “bibliotekos” valdymo sistema.
E-žmogiškųjų resursų vadyba (human resources). Naujų darbuotojų paieška, pretendentų archyvas, prašymų priėmimas per web, išsami informacija apie darbuotojus.
E-logistika: galimybė užsakyti prekes ir atsargines dalis iš bet kurios vietos, automatinis prekės likučio patikrinimas regioniniame arba centriniame sandėlyje, automatinis vidinio važtaraščio išrašymas, jei prekės nerasta sandėliuose, automatinis užsakymas pas tiekėjus, prekių vėlavimo apskaita ir analizė, prekių pateikimo terminų kontrolė.
Ektroninio verslo sprendimai
Taip pat mažmeninės prekybos tinklams aktualūs elektroninio verslo sprendimai skirstomi į dvi pagrindines grupes pagal elektroninio verslo santykiuose dalyvaujančius subjektus:
1. Verslas-vartotojui (business to consumer, trumpinama B2C):
B2C sprendimų grupė apima mažmeninę prekybą internetu, įvairių klientams skirtų paslaugų tiekimą interneto kanalais (electronic customer relationship management,...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 924 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Lygis
Universitetinis
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
5 psl., (924 ž.)
Darbo duomenys
  • Vadybos rašinys
  • 5 psl., (924 ž.)
  • Word failas 49 KB
  • Lygis: Universitetinis
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį rašinį

www.nemoku.lt Panašūs darbai

E-verslas ir e-komercija

E-verslas ir e-komercija Vadyba Peržiūrėti darbą

E-komercija ir elektroninė prekyba

E-komercija ir elektroninė prekyba Vadyba Peržiūrėti darbą

Elektroninė komercija

Elektroninė komercija Vadyba Peržiūrėti darbą

Šalies resursai ir jų panaudojimo efektyvumo įtakos verslui modelis

Šalies resursai ir jų panaudojimo efektyvumo įtakos verslui modelis Vadyba Peržiūrėti darbą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.

Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI!

Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt