Konspektai

E-verslas ir e-komercija

9.8   (2 atsiliepimai)
E-verslas ir e-komercija 1 puslapis
E-verslas ir e-komercija 2 puslapis
E-verslas ir e-komercija 3 puslapis
E-verslas ir e-komercija 4 puslapis
E-verslas ir e-komercija 5 puslapis
E-verslas ir e-komercija 6 puslapis
E-verslas ir e-komercija 7 puslapis
E-verslas ir e-komercija 8 puslapis
E-verslas ir e-komercija 9 puslapis
E-verslas ir e-komercija 10 puslapis
E-verslas ir e-komercija 11 puslapis
E-verslas ir e-komercija 12 puslapis
E-verslas ir e-komercija 13 puslapis
E-verslas ir e-komercija 14 puslapis
E-verslas ir e-komercija 15 puslapis
E-verslas ir e-komercija 16 puslapis
E-verslas ir e-komercija 17 puslapis
E-verslas ir e-komercija 18 puslapis
E-verslas ir e-komercija 19 puslapis
E-verslas ir e-komercija 20 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

E-verslas ir e-komercija — kas tai? Šios sąvokos dažnai vartojamos kaip vienareikšmės, nusakančios tą patį reiškinį. Taip atsitinka dėl to, kad e-verslas yra sparčiai auganti nauja sritis. Tačiau e-verslas ir e-komercija yra skirtingos sąvokos, o nustatyti skirtumus tarp jų svarbu siekiant suvokti šiuolaikinius verslo procesus. Tik galutiniam vartotojui, kuris susiduria su kompanija tik jos prekės pirkimo momentu, gali pasirodyti, kad elektroninė komercija ir elektroninis verslas yra tas pats, tačiau iš tiesų elektroninė komercija formuoja tik vieną e-verslo atšaką.
Terminuose e-verslas ir e-komercija "e" reiškia elektroninius tinklus ir nurodo, kad siekiant patobulinti esamus bei sukurti naujus verslo procesus naudojamasi elektroninių tinklų technologijomis (taip pat ir internetu bei EDI (electronic data interchange)).
E-komercija apima į organizacijos išorę orientuotus procesus bei sąveikas su jos kontaktinėmis auditorijomis - vartotojais, tiekėjais ir verslo partneriais, su kuriais įmonė susijusi atlikdama įvairias verslo funkcijas — parduodama prekes ar paslaugas, organizuodama marketingą, priimdama užsakymus, tvarkydama tiekimo sistemą, aptarnaudama vartotojus, įsigydama žaliavų bei kitų produktų. E-komercija reiškia ir naujų verslo modelių kūrimą, ji lemia pajamų didėjimą arba mažėjimą (pastaruoju atveju —toje srityje geriau veikiančių konkurentų naudai). Tradicinės komercijos procesus riboja laikas ir erdvė, atsiremiama į tam tikrus asortimento apribojimus, o elektroninėje komercijoje šie ribotumai išnyksta. E-komercijos nevaržo laikas ir erdvė. Internetas iš esmės keičia tradicinį komercijos modelį. Paprastai įmonės kuria tai, ką gali parduoti, kad ir kas tai bebūtų — gaminiai, paslaugos ar informacija. Pardavimo veiklą jos grindžia keturiais pagrindiniais marketingo elementais - preke, kaina, vieta, rėmimu. Internete prekyba įgyja strateginį pobūdį. Jei dauguma įmonių vertina savo prekę kaip paklausos patenkinimo priemonę, tai internete preke tampa visas pardavimo ciklas (rinkos įsisavinimas, paklausos kūrimas, jos patenkinimas, klientų aptarnavimas bei vartotojų išlaikymas). Taktinio modelio atveju pastarieji elementai yra lyg ir pridėtiniai - iki prekės pardavimo ir ją pardavus, o strateginio modelio atveju jie yra svarbiausios sudėtinės dalys, formuojančios komercinį junginį.
rinkos kūrimas);
3) Interneto technologijų...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 8519 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Šaltiniai
✅ Šaltiniai yra
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
22 psl., (8519 ž.)
Darbo duomenys
  • Vadybos konspektas
  • 22 psl., (8519 ž.)
  • Word failas 407 KB
  • Lygis: Universitetinis
  • ✅ Yra šaltiniai
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį konspektą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt