Literatūros sąrašas……………………………………………………………………..
Šiais visuomeninės modernizacijos laikais niekam neturėtų atrodyti keista, jog ir tarp asmens priežiūros priemonių atsiranda vis didesnė įvairovė ir platesnis pasirinkimo spektras. Taip yra todėl, kad tobulėjant technologijoms tampa vis lengviau ir paprasčiau spręsti iškilusias sveikatos problemas, nustatyti jų atsiradimo priežastis, parinkti tinkiamiausius gydymo būdus ir profilaktikos priemones tiems negalavimams išvengti.Viena iš pagrindinių asmens priežiūros procedūrų, be abejo, yra burnos higiena. Su ja susiduriame mažiausiai du kartus per dieną ir neretam iš mūsų iškyla klausimų, kaip ir kokias tinkamiausias priemones pasirinkti, kaip susigaudyti pasiūlos įvairovėje, į ką reikėtų atkreipti dėmesį renkantis dantų priežiuros priemones. Dėka informacinių technologijų, žiniasklaidos, plačiai publikuojamų mokslinių straipsnių šiuolaikinė visuomenė žino nemažai burnos priežiūros priemonių ir suvokia jų naudojimo paskirtį ir tikslus. Tačiau retas iš tiesų suvokia tų priemonių veikimo mechanizmus ir kodėl jas reikia atidžiai rinktis ir kruopščiai naudoti. Vienas iš tokių pavyzdžių – dantų pastų, šepetėlio, siūlo ar skalavimo skysčio pasirinkimas.
Neretas žmogus teigiantis, jog iš tiesų rūpinasi savo burnos sveikata, nesugebėtų paaiškinti kodėl viena dantų pasta jo dantims geriau nei kažkuri kita, ar kodėl dantų šepetėlis turėtų būti tiktai minkštas, o ne vidutinis. Todėl jei pasigilintume dar labiau, tai pamatytume, kad tikrai ne kiekvienas paklaustas ar žino, kad beveik kiekvienoje dantų pastoje yra fluoro ir kuo jis naudingas mūsų dantims, mums lengvai atsakytų. Žmonės dažnai nežino, jog būtent fluoras padeda jų dantims išvengti didžiausio burnos ertmės „siaubo“ – ėduonies. Žmogaus organizme fluoro yra dantyse, kauluose, odoje, epidermyje. Fluoro kiekis kauluose labai priklauso nuo individualių organizmo savybių, amžiaus, aplinkos, mitybos. Fluoras labiausiai kaupiasi augančio organizmo kauluose ir dantyse. Jo kaupimasis priklauso ir nuo fluoro koncentracijos geriamajame vandenyje. Su amžiumi fluoro kauluose daugėja, ir maksimumą pasiekia 50-55metų amžiaus, vėliau – didėja labai neryškiai. . Jo kiekis danties kietuosiuose audimuose nevienodas, priklauso nuo fluoro koncentracijos geriamajame vandenyje . Emalyje gali būti nuo 70 iki 600 mg/kg...
Šį darbą sudaro 2205 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!
★ Klientai rekomenduoja
Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?
Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!
Norint atsisiųsti šį darbą spausk ☞ Peržiūrėti darbą mygtuką!
Mūsų mokslo darbų bazėje yra daugybė įvairių mokslo darbų, todėl tikrai atrasi sau tinkamą!
Panašūs darbai
Kiti darbai
Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.
Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.
Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!