Referatai

Ankstyvoji branda

9.4   (3 atsiliepimai)
Ankstyvoji branda 1 puslapis
Ankstyvoji branda 2 puslapis
Ankstyvoji branda 3 puslapis
Ankstyvoji branda 4 puslapis
Ankstyvoji branda 5 puslapis
Ankstyvoji branda 6 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

Raida (vystymasis) apibūdinama keletu charakteristikų. Pirmiausia, raida - tai besitęsiantis, pastoviai vykstantis funkcinių savybių kitimo procesas. Gyvas organizmas visados vystosi, tačiau šio vystymosi metu vykstančių pokyčių apimtis ir intensyvumas įvairiais gyvenimo tarpsniais gali būti nevienodai išreikštas, pastebimas. Antra, raida yra susieta su amžiumi. Raidos proceso metu amžius didėja. Tačiau, kiekvienu atveju raida gali būti greitesnė arba lėtesnė ir atskirų individų vystymosi greitis gali būti skirtingas. Didėjant individų amžiui, jų raidos procesų greitis gali būti nevienodas. Trečia, raidos procesų metu vykstantys pokyčiai turi tam tikrą nuoseklumą. Vienas žingsnis seka kitą tam tikra reguliaria ir negrįžtama tvarka. Tokie pokyčiai vyksda dėka vidinių individo organizmo veiksnių sąveikos bei sąveikos vykstančios tarp individo ir aplinkos. Visi tos pačios rūšies individai išgyvena tuos pačius vystymosi modelius.
Raidos terminas gali būti pritaikytas keletai žmogaus gyvenimo aspektų. Dažniausiai kalbant apie vystymasi kreipiamas dėmesys į individų funkcionavimo lygio pokyčius. Tie pokyčiai gali būti tiek kiekybiniai, tiek kokybiniai. Kitaip tariant, raida yra paveldimumo, augimo, brendimo bei patirties tarpusavio sąveikos rezultatas.
Žmogaus gyvenimo raida - mokslas apie pokyčius, susijusius su amžiumi. Gyvenimo raidos specialistai domisi, kas žmoguje nuo apvaisinimo iki mirties yra pastovu ir kas kinta.
Žmogaus gyvenimo raidos procesas yra kartu ir paprastas, ir sudėtingas, kompleksinis: paprastas, kai mes galime stebėti nekomplikuotą, normalią individo evoliuciją aprašytą įvairiose teoretinėse schemose; sudėtingas, kai nagrinėjame žmogaus raidos įvairius kintamuosius, jų individualias variacijas ir šių variacijų tarpusavio sąveiką bei šią sąveiką santykyje su aplinka.
Kiekvienas iš mūsų yra unikalus. Individų paveldimumo, interesų, patirties variacijos, pakitimai, nukrypimai gali tiek sudaryti naujas, tiek palikti senas priklausomybes, dėsningumus, ryšius. Jeigu mūsų interesai ir patirtis yra panaši kaip ir kitų asmenų, mes galime geriau jaustis būdami su tais žmonėmis ir ieškoti dažnesnių kontaktų su jais. Jeigu mūsų patyrimas ir interesai yra labiau skirtingi negu kitų individų, mes galime labai sunkiai suprasti vieni kitus. Tada stebima tendencija, kad mes į mus nepanašių...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 1461 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Lygis
Universitetinis
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
6 psl., (1461 ž.)
Darbo duomenys
  • Raidų psichologijos referatas
  • 6 psl., (1461 ž.)
  • Word failas 82 KB
  • Lygis: Universitetinis
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį referatą

www.nemoku.lt Panašūs darbai

Jaunystės ir brandaus amžiaus psichologinė analizė

Jaunystės ir brandaus amžiaus psichologinė analizė Raidos psichologija Peržiūrėti darbą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.

Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI!

Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt