Pristatymai

Afektinė taksonomija

9.4   (2 atsiliepimai)
Afektinė taksonomija 1 puslapis
Afektinė taksonomija 2 puslapis
Afektinė taksonomija 3 puslapis
Afektinė taksonomija 4 puslapis
Afektinė taksonomija 5 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

Taksonomija -tai mokslas, tiriantis tam tikrus klasifikavimo principus.
Afektinė (emocinė) taksonomija apibūdina būdus, kuriais mes reaguojame į aplinką, pavyzdžiui, jausmus, vertybes, entuziazmą, motyvaciją, pažiūras (Krathwohl, Bloom, Masia, 1972).
Mokytojų rengiamos ir vedamos pamokos yra neatsiejamos nuo mokymo proceso. Todėl mokytojams svarbu užtikrinti, kad būtų pasiektos trys (3) mokymosi sritys, apimančios kognityvinį (mąstymas), emocinį (emocijos ar jausmas) ir psichomotorinį (fizinis ar kinestetinis) dalykus. Būtina suprasti, kad yra įvairių besimokančiųjų, turinčių skirtingus poreikius, kategorijų, todėl planuojant ir vykdant pamokas turi būti taikomi skirtingi metodai, siekiant užtikrinti, kad tokie poreikiai būtų patenkinti. Švietimo pasaulyje palaipsniui buvo priimta strategijos „Kiekvienas vaikas turi reikšmę“ struktūra, reikalaujanti, kad būtų skaičiuojami visi besimokantieji, turintys skirtingų poreikių.
Afektinė sritis apima individo jausmus, emocijas ir požiūrį. Afektinės srities kategorijos apima priėmimo reiškinius; reaguoti į reiškinius; vertinimas; organizacija; ir apibūdinimas (Anderson ir kt., 2011). Reiškinių priėmimo subdomenas sukuria jausmų ir emocijų suvokimą, taip pat gebėjimą panaudoti pasirinktą dėmesį. Tai gali būti dėmesingas pamokų klausymas klasėje. Kitas atsakas į reiškinius yra susijęs su aktyviu besimokančiojo dalyvavimu klasėje ar grupės diskusijų metu (Cannon ir Feinstein, 2005). Vertinimas apima gebėjimą pamatyti kažko vertę ir ją išreikšti. Tai apima besimokančiojo galimybę pasidalinti savo nuomone ir idėjomis apie įvairias klasėje iškeltas problemas. Studentų gebėjimas teikti pirmenybę vertybei prieš kitą ir sukurti unikalią vertybių sistemą yra žinomas kaip organizacija. Tai galima įvertinti būtinybe vertinti savo akademinį darbą, palyginti su jų socialiniais santykiais. Apibūdinimo subdomenas paaiškina gebėjimą internalizuoti vertybes ir leisti joms kontroliuoti individo elgesį. Atsižvelgdamas į tai, studentas mano, kad akademinis darbas yra labai svarbus, nes jis vaidina svarbų vaidmenį sprendžiant pasirinktą karjeros kelią, o ne apie galimą.
Daugelis žmonių mano, kad mokymasis yra intelektinė ar psichinė funkcija. Tačiau mokymasis nėra vien pa-intinė funkcija.
Afektinis domenas yra viena iš trijų „Bloom’s Taxonomy“ sričių. Afektinė sritis apima mūsų jausmus, emocijas ir požiūrį. Ši sritis apima būdą, kaip mes emociškai sprendžiame dalykus, tokius...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 1166 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

Detali informacija
Darbo tipas
Lygis
Universitetinis
Failo tipas
Word failas (.docx)
Apimtis
5 psl., (1166 ž.)
Darbo duomenys
  • Mokslo ir švietimo pristatymas
  • 5 psl., (1166 ž.)
  • Word failas 468 KB
  • Lygis: Universitetinis
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį pristatymą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį pristatymą