Referatai

Žmogaus valios problema

10   (1 atsiliepimai)
Žmogaus valios problema 1 puslapis
Žmogaus valios problema 2 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Aprašymas

Etikos referatas apie valią. Valia ir jos savybės. Pavyzdžiai.

Ištrauka

Žinoma, niekas turbūt neabejos, kad patrauklus žmogus – tai pirmiausia išsiauklėjęs, aukštos dvasinės kultūros, mandagus. Iš tikrųų kultūringas žmonių elgesys mus nejučiomis patraukia, maloniai nuteikia.
Kultūringas žmogus- tai pirmiausia dvasiškai turtingas, tvirtų dorovinių įsitikinimų, geros valios.
Dabartinė labai sparti mokslo bei technikos revoliucija negali kompensuoti ar pateisinti atsilikimo, o kartais ir praradimų žmogaus dvasios pažangos, jo dorovinio tobulėjimo srityje. Didelis jaunimo susidomėjimas dabartine mokslo bei technikos pažanga neturi užgožti susidomėjimo savo paties esmės problemomis, žmogaus egzistencijos bei jo dvasinės saviraiškos klausimais. Labai dinamiškomis mūsų gyvenimo sąlygomis šios problemos darosi ne tik sudėtingesnės, bet ir aktualesnės.
Reikia , kad jaunimas ne tik domėtųsi kompiuteriais, naujausiomis technologijomis, bet ir ugdytų valią mokslui. Jeigu mokykloje tavo daromas brokas (blogai išspręstas uždavinys, neatliktos užduotys) kenkė tik tau, nelietė draugų, tai darbe yra visai priešingai. Čia nuo kiekvieno mūsų darbo rezultato priklauso bendra sėkmė, bendri įstaigos darbo rodikliai. Pavyzdys : dirbame darbe ir keletą dienų iš eilės gaminame broką. Pirmiausia nukenčiame patys nes už padarytą broką nuima atlyginimo dalį. Bet tai dar nėra blogiausia. Dėl broko gali nukentėti įmonės įvaizdis ir užsakymų skaičius. Dėl mūsų aplaidumo, nerūpestingumo gali nukenteti nekalti žmonės. Jei blogai pritvirtinsime aukštos įtampos kabelį kas nors gali mirti. Šiuo pavyzdžių norėjau pasakyti, kad reikia dėti visas valios pastangas į mokslus.
Žmogus be valios yra nepastovus, silpnas, nesavarankiškas. Jį blaško bet kokie vėjai, paveikia bet kokios įtakos. Ką Žmogus pasiekia gyvenime, koks jis pats tampa-labai daug priklauso nuo jo valios. Anglų rašytojas S. Smailsas teigė, kad nuo žmogaus valios priklauso, koks jis bus-didelis ar mažas.
Valia galudžiai susijusi su visu žmogaus dvasiniu pasauliu, ji labai svarbi asmenybės struktūros dalis. Valia- tai tas veiksnys, kuris žmogaus įsitikinimus ir jausnus realizuoja gyvenime, elgesyje. Neturėdamas tvirtos valios, žmogus būna amorfškas, pasyvus, abejingas. Toks žmogus negali įgyvendinti savo paties pažiūrų ir įsitikinimų.
Valia-sąmoningos ir tikslingos žmogaus pastangos, nukreiptos užsibrėžtų tkslų įgyvendinimui. Pradinė valios...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 855 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Lygis
Mokyklinis
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
2 psl., (855 ž.)
Darbo duomenys
  • Etikos referatas
  • 2 psl., (855 ž.)
  • Word failas 42 KB
  • Įkeltas: 2024 m.
  • Lygis: Mokyklinis
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį referatą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt