Konspektai

Žemės fizikos pagrindai

10   (1 atsiliepimai)
Žemės fizikos pagrindai 1 puslapis
Žemės fizikos pagrindai 2 puslapis
Žemės fizikos pagrindai 3 puslapis
Žemės fizikos pagrindai 4 puslapis
Žemės fizikos pagrindai 5 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

Įvadas.
1. Geofizika- mokslas apie fizinius reiškinius ir procesus Žemėje. Geofizikos vieta mokslų apie Žemę tarpe. Kas yra geofizika- tai mokslų kompleksas skirtas Žemės išorinių savybių bei fizinių savybių ir procesų vykstančių jose tyrimui. Žemę mes galime suskirstyti į šias dalis: atmosferą ją tiria atmosferos fizika, (meteorologija) hidrosfera tiria hidrofizika (hidrologai) tai išorinės žemės dalys lieka žemės pluta mantija ir branduolys šiek tiek duomenų mes gauname iš gręžinių tačiau giliausias pasaulyje gręžinys Kolos tesiekia tik 12,2 km. Lietuvoje giliausias gręžinys Vydmantų siekia tik 2,56km. visus kitus duomenis apie žemės gelmes mes gauname iš netiesioginių metodų ir šiuos duomenis renka ir apdoroja Žemės fizika.
2. Žemės fiziniai laukai ir jų parametrai. Uolienų fizinės savybės fizinių laukų ryšys su Žemės sandara ir litosfera. Fizinis laukas tai yra erdvė arba erdvės dalis kurios bet kuriame taške ir bet kuriuo laiko momentu galime įvertinti to lauko charakteristiką. Tam kad susidarytų fizinis laukas būtina sąlyga yra to lauko šaltinis, toje pačioje erdvėje gali būti keletas to lauko šaltinių. Kiekvienas šaltinis apie save formuoja fizinį lauką nepriklausomai nuo kitų šaltinių tačiau jų poveikis kokiame nors taške sumuojasi tai vadinama superpozicijos principu. Kiekvienas fizinis laukas turi 2 svarbiausias charakteristikas 1- lauko stiprumas E , 2 lauko potencialas U . tarp lauko stiprumo ir potencialo yra ryšys kuris loginėje formoje atrodo taip: E=grad U grad- tai gradientas ir tai yra pokytis per atstumo arba laiko vienetą. Pats laukas gali būti vaizduojamas spinduliais ar apskritimu. Apskritimas tai linija sujungianti taškus su vienodu lauko potencialo ar lauko stiprumo reikšmėmis, kuo jų daugiau tuo šaltinis stipresnis. Linijoje kiekviename taške lauko stiprumas ar potencialas vienodas tačiau tolstant nuo šaltinio lauko stiprumas mažėja. Lauko stiprumo kitimą mes galime užrašyti taip: E=-du/dr, tai reiškia kad per menką atstumą dr fizinis laukas pasikeitė per menką dydį du. Minusas prieš formulę reiškia kad lauko stiprumas mažėja. Kintamas fizinis...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 2836 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Lygis
Universitetinis
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
5 psl., (2836 ž.)
Darbo duomenys
  • Gamtinės geografijos konspektas
  • 5 psl., (2836 ž.)
  • Word failas 81 KB
  • Lygis: Universitetinis
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį konspektą

www.nemoku.lt Panašūs darbai

Žemės ūkis ir žemės ūkio kraštovaizdžiai

Žemės ūkis ir žemės ūkio kraštovaizdžiai Gamtinė geografija Peržiūrėti darbą

Ugnikalniai ir žemės drebėjimai

Ugnikalniai ir žemės drebėjimai Gamtinė geografija Peržiūrėti darbą

Žemės drebėjimai

Žemės drebėjimai Gamtinė geografija Peržiūrėti darbą

Žemės drebėjimas ir jo padariniai

Žemės drebėjimas ir jo padariniai Gamtinė geografija Peržiūrėti darbą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.

Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI!

Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt