Referatai

Viešojo valdymo procesas Vokietijoje

9.6   (2 atsiliepimai)
Viešojo valdymo procesas Vokietijoje 1 puslapis
Viešojo valdymo procesas Vokietijoje 2 puslapis
Viešojo valdymo procesas Vokietijoje 3 puslapis
Viešojo valdymo procesas Vokietijoje 4 puslapis
Viešojo valdymo procesas Vokietijoje 5 puslapis
Viešojo valdymo procesas Vokietijoje 6 puslapis
Viešojo valdymo procesas Vokietijoje 7 puslapis
Viešojo valdymo procesas Vokietijoje 8 puslapis
Viešojo valdymo procesas Vokietijoje 9 puslapis
Viešojo valdymo procesas Vokietijoje 10 puslapis
Viešojo valdymo procesas Vokietijoje 11 puslapis
Viešojo valdymo procesas Vokietijoje 12 puslapis
Viešojo valdymo procesas Vokietijoje 13 puslapis
Viešojo valdymo procesas Vokietijoje 14 puslapis
Viešojo valdymo procesas Vokietijoje 15 puslapis
Viešojo valdymo procesas Vokietijoje 16 puslapis
Viešojo valdymo procesas Vokietijoje 17 puslapis
Viešojo valdymo procesas Vokietijoje 18 puslapis
Viešojo valdymo procesas Vokietijoje 19 puslapis
Viešojo valdymo procesas Vokietijoje 20 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

VViešojo valdymo procesas daugiausiai yra saviorganizacinis, tai reiškia, kad nėra organizuojamas ir kontroliuojamas vieno centro. Tam, kad būtų užtikrintas sklandus valstybės valdymas – veikia labai daug valdymo organų, kurie tarpusavyje sąveikaudami kuria tvirtus valstybės pamatus. Viešasis administravimas siejamas su valstybės vykdomąja valdžia, kurios pagrindinė užduotis yra įgyvendinti įstatymus, t. y. politinę įstatymų leidžiamosios valdžios valią ir apibrėžiamas kaip politinės valios įgyvendinimo sistema, apimanti ir veikianti didelę visuomenės dalį. Būtent šiame darbe analizuojama šalis aptariant svarbiausias institucijas, jų ryšį tarpusavyje, veikimo principus, kurie kuria valstybės teisinį ir politinį pagrindą. Tikslas – išsiaškinti valdymo modelį aptariant vyriausybės ir viešojo sektoriaus veiklą. Tyrimo objektas – Vokietijos Federacinė respublika. Darbe taikyti metodai: Mokslinės literatūros šaltinių analizė, lyginimas, dokumentų analizė.
Vokietija pagal dydį yra ketvirta Europos valstybė ir yra laikoma viena turtingiausių ir ekonomiškai pajėgiausių šalių pasaulyje. Berlynas yra pats didžiausias Vokietijos miestas ir jos sostinė. Naujausiais duomenimis šioje šalyje gyvena apie 83,15 mln. gyventojų, o tai reiškia, kad Vokietija Europoje yra didžiausia šalis, pagal gyventojų skaičių. Dėl centrinės Vokietijos padėties užtikrinamas lengvas susisiekimas su kitomis šalimis, naudojantis gerai išvystyta sausumos kelių, geležinkelio, laivų ir oro transporto infrastruktūra. Žymiausi jūrų uostai yra Hamburgo uostas, kuris yra stambiausias Vokietijos ir trečias pagal dydį uostas Europoje, kuris daro didelę įtaką BVP ir yra svarbus tarptautinės konteinerių laivybos mazgas, ir Bremerhavenas. Kalbant apie oro uostus, jie yra tai pat gyvybiškai svarbūs Vokietijos ekonomikai ir jos ryšiams su išoriniu pasauliu. Abu stambiausi Vokietijos oro uostai įsikūrę Frankfurte prie Maino ir Miunchene. Kartu su Diuseldorfu ir Berlynu jie priklauso tarptautinių didelių oro uostų sistemai. Taigi, ši valstybė išsiskiria dideliu produktyvumu, aukštos kvalifikacijos darbuotojais ir pažangiosiomis technologijomis.
Vokietijos valdymo forma - federacinė parlamentinė demokratinė respublika. Pagrindinis įstatymas – Vokietijos Konstitucija, suteikianti pagrindą Vokietijos Federacinės Respublikos teisės sistemai ir vertybėms. Pagrindiniame įstatyme nustatyta: 1) pagrindinės teisės kaip aukščiausi orientaciniai principai; 2) valstybės ir jos...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 6111 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Šaltiniai
✅ Šaltiniai yra
Failo tipas
Word failas (.docx)
Apimtis
23 psl., (6111 ž.)
Darbo duomenys
  • Viešasio administravimo referatas
  • 23 psl., (6111 ž.)
  • Word failas 59 KB
  • Lygis: Universitetinis
  • ✅ Yra šaltiniai
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį referatą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt