Britų manymu, nesaikinga tėvų meilė ir švelnumas žaloja vaiko charakterį. Jų tradicija su vaikais elgtis santūriai, net šaltai..Tai verčia vaikus tvardyti savo jausmus. Net vežimėlį su kūdikiu įprasta statyti taip, kad mama negirdėtų verksmo ir jos neimtų pagunda prieiti prie vaiko, jį nuraminti.Vaikai pratinami būti labai savarankiški. net užrašai vaikų žaidimo aikštelėse įspėja: „ Suaugusiems įeiti draudžiama“. Čia vaikai laipioja, ropščiasi, šokinėja. Jeigu susimuša, pargriūva, pareina su gumbu, abu tėvai mano, kad tai gera pamoka ateičiai. Į ropojantį per balą vaiką auklė tiesiog nekreipia dėmesio, jo nebara ir nemuša. Tačiau tai nereiškia, kad vaikams viskas leidžiama. Prieštaringai, tėvai drausmina vaikus nuo labai ankstyvo amžiaus. Drausminimo paskirtis aiški – negailestingai slopinti tam tikrus įgymius ir polinkius. Vaiko, sumaniusio kankinti katę ar šunį, nuskriausti jaunesnį ar padaryti žalą svetimam turtui, laukia griežta, net žiauri bausmė. Tačiau neperžengiantys draudimo ribų vaikai smulkmeniškai neglobojami ir nesikišama iš šalies, o tai moko juos savarankiškumo, ugdo atsakomybę už savo poelgius.
Visi žino kad džentelmenu negimstama, bet juo tampama. Britai taip augina berniuką, kad jis užaugęs taptų tikru džentelmenu. Pavyzdžiui, nieko nestebina,kai mokytoja kreipiasi į dešimtmetį berniuką, pavadindama jį džentelmenu, Jeigu kuriame nors parke būrelis merginų persirengs maudymosi kostiumėliais ir pademonstruos savo jaunatviškas grožybes,tai vaikščiojantys parke vaikinai nesustos, nežiopsos, nesistebės. Tai britų stilius.
Britai mano, kad vaikystė yra reiškinys, kurį neišvengiamai būtina kaip nors įveikti. Dėl to turtingesnėse šeimose vaikų priežiūra užsiima samdytos auklės, bet ne patys tėvai. britų šeima vaiko maitinimui neskiria didelio dėmesio. Jeigu vaikas pats išlaiko šaukštą, motinai vargu ar šaus mintis pasidomėti vaiko apetitu. Kaip ir kiek valgo – jo reikalas. Vaikai niekada nepermaitinami, dažniau neprimaitinami. Alkį britai laiko vienu iš auklėjimo svertų, veiksminga valios, tvirto charakterio, abejingumo nepritekliui ir negandoms ugdymo priemone. Iš mažens vaiką atpratina glaustytis prie tėvų. Vaikui aiškinama, kad verkti – nepadoru tiesiog gėda. Britanijoje vaikai labai reikliai grūdinami- jie pratinami...
Šį darbą sudaro 2264 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!
★ Klientai rekomenduoja
Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?
Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!
Norint atsisiųsti šį darbą spausk ☞ Peržiūrėti darbą mygtuką!
Mūsų mokslo darbų bazėje yra daugybė įvairių mokslo darbų, todėl tikrai atrasi sau tinkamą!
Panašūs darbai
Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.
Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.
Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!